ایسنا نوشت:

سیدباقر حسینی عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: با توجه به اینکه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی آقای دواتگری را به عنوان یک فردی که دارای سابقه قضاوت است، مامور رسیدگی به پرونده مرگ ستار بهشتی کرده است گزارش تکمیلی از جزئیات مرگ این وبلاگ‌نویس چهارشنبه در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد. ‌این گزارش نتایج به دست آمده حاصل از پیگیری‌های انجام شده در مورد پرونده مرگ ستار بهشتی است که به صورت کاملا تخصصی و بر اساس صحت و سقم پرونده به دست آمده است.
این عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که این گزارش ابتدا در جلسه فردا (سه‌شنبه) بعدازظهر کمیسیون مطرح خواهد شد و سپس در روز اول آذر در صحن علنی قرائت می‌شود.
رییس کمیسیون اصل 90 از بررسی شکایت واصله به این کمیسیون درباره کار قوای سه ‌گانه و تهیه گزارش‌ نهایی دراین زمینه خبر داد.
محمدعلی پورمختار افزود:‌ براساس اصل 90 قانون اساسی هرکس شکایتی از طرز کار قوای سه گانه داشته باشد، می‌تواند شکایت خود را کتبا به کمیسیون اصل 90 ارائه کند. بر همین اساس،‌ با توجه به اینکه در دوره‌های مختلف شکایاتی وجود داشته،‌ دراین دوره از مجلس بنا داریم که گزارشی از طرز کار سه قوه تهیه و ارائه کنیم.
/2929
کد خبر 258795

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =