ایرنا نوشت:

رییس سازمان بازرسی کل کشور، به سفرهای استانی خود اشاره کرد و افزود: این سفرها سیاسی و تبلیغاتی نیست و در راستای وظایف کاری بنده انجام می شود.
وی این سوال را مطرح کرد که اگر کسی بخواهد در هر سمتی کاندیدای ریاست جمهوری شود، آیا نباید به سفر برود؟، افزود: سفرهای بنده تبلیغاتی نیست و دارم وظیفه ام را انجام می دهم.
رییس سازمان بازرسی کل کشور، اینگونه سفرها را در صورت کاندیدا شدن مفید دانست و گفت: در این سفرها مردم بهتر با کاندیداها آشنا می شوند و نامزدها نیز در این سفرها با طیف های مختلف مردم آشنا می شوند.
به گفته وی اینگونه سفرها منع قانونی ندارد و با توجه به اینکه شغل بنده بازرسی و سرکشی است در صورت نرفتن به سفر باید به ما خرده بگیرند که چرا سرکشی نمی کنیم.
پورمحمدی افزود: بنده در چهار سال گذشته به عنوان رییس سازمان بازرسی کل کشور سه بار به استان کردستان آمده ام و این نشان می دهد که این سفرها در راستای ایفای وظیفه کاری است و تبلیغاتی نیست.
وي گفت: برای حضور در انتخابات آتی ریاست جمهوری هنوز تصمیم نهایی را نگرفته ام، اما اگر تصمیم بگیرم آن را اعلام خواهم کرد.
پورمحمدی از روز گذشته تاکنون در استان کردستان است و در این دو روز دیدارهایی با نماینده ولی فقیه، استاندار کردستان، اعضای شورای حل اختلاف کردستان، شورای قضایی استان، نخبگان و روحانیون استان، اصناف و بازاریان، دیدار با فعالان بخش صعنت و معدن داشته است.
/2929
کد خبر 263970

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۰۷:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۶
    0 0
    والله عليم بصير