۰ نفر
۱۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۶

صبح امروز سه زلزله شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد، قشم و کرمان را لرزاند که خوشبختانه خسارتی در پی نداشت.

زمین لرزه ای به بزرگی 3 و6 دهم ریشتر ساعت 7 و 8 دقیقه و 19 ثانیه صبح امروز ، شهرستان بهمئی بویژه شهر لیکک مرکز این شهرستان را لرزاند.
فرماندار بهمئی به واحد مرکزی خبر گفت : زمین لرزه صبح امروز این شهرستان خسارتی درپی نداشت.
آقای سیاوش افزود: طبق بازرسیها و براساس گزارشهای مردمی از مراکز و بخشهای این شهرستان، هیچ گونه گزارشی مبنی برتلفات جانی و یا مالی دریافت نشده است.
زلزله 4.2 ریشتری قشم خسارتی نداشته است
زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر ساعت 4:11 بامداد دوشنبه حوالی جزیره قشم در استان هرمزگان را لرزاند. این زمین لرزه در عمق 11 کیلومتری زمین به وقوع پیوست و شدت آن به حدی بود که در بندرعباس نیز احساس شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: طبق آخرین گزارش ها زلزله 4.2 ریشتری جزیره قشم هیچگونه خسارتی نداشته است.
حسین رنجبر مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان در خصوص این زلزله به مهر گفت: مرکز این زلزله در هشت کیلوکتری قشم بود اما شدت بیشتر آن در بندرعباس احساس شد.
وی ادامه داد: از زمان وقوع زلزله تا کنون ستادهای بحران در بندرعباس و قشم فعال شده اند اما خوشبختانه این زلزله هیچگونه خسارت مالی و جانی در پی نداشته است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان تصریح کرد: با توجه به عمق بالای زلزله این زمین لرزه به روستاها نیز هیچ خسارتی وارد نکرده اما ستادهای بحران در بندرعباس و قشم همچنان فعال هستند.

زمین لرزه 3.1 ریشتری گلباف را تکان داد/ادامه زمین لرزه ها در کرمان
زمین لرزه ای با شدت 3.1 ریشتر راس ساعت 9 و 48 دقیقه صبح دوشنبه بخش گلباف در شهرستان کرمان را تکان داد.
بنا به اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران این زمین لرزه در 57.55 درجه طول جغرافیایی و 29.98 درجه عرض جغرافیایی رخ داد. عمق این زمین لرزه نیز در پنج کیلوکتری زمین اعلام شده است.
تاکنون گزارشی مبنی بر خسارات احتمالی این زمین لرزه دریافت نشده است.
شب گذشته نیز دو زمین لرزه با شدت های 4.5 و 3.4 ریشتر سیرچ را تکان داد که خسارتی نداشت.

 

301282

کد خبر 269060

برچسب‌ها