۰ نفر
۷ آذر ۱۳۸۸ - ۱۰:۲۴

محمد نبی حبیبی

جنگ نرم به عنوان استراتژی دشمنان نظام در دستور کار قرار گرفته است زیرا دشمنان نظام از شیوه های دیگر نتوانستند به اهداف خود نایل شوند بنابراین برای دستیابی به اهداف خود این شیوه را در اولویت کاری خود قرار دادند و سعی می کند از طریق اختلاف افکنی  به هدف برسد.

مقام معظم رهبری نیز در سخنرانی اخیر خود به این مساله اشاره و تصریح کردند که از شقوق جنگ نرم ایجاد اختلاف بین مردم -مردم و مردم -مسئولان و مسئولان- است. البته انتظاری جز این از دشمن نمی رفت زیرا آنان تمام امکانات خود را بسیج کردن تا به هدف خود دست یابند .

هشدار مقام معظم رهبری متوجه کسانی است که به موازین انقلاب اسلامی پای بند هستند اما به خاطر غفلت در دام نبرد نرم گرفتار شده اند بنا براین باید تلاش کرد تا این افراد آگاه شوند و به راه اصلی باز گردند زیرا این افراد، اشخاص خدمتگزاری هستند که مرتکب برخی اشتباهات شدند.

در حال حاضر شایعات زیادی مطرح می شود که بخشی از آنها به مسئولان مربوط می شود اما در این میان علاقمندان به انقلاب ومردم باید مراقب باشند تا در دام شایعات گرفتار نشوند زیرا اگر تحت تاثیر شایعات قرار گیرند در واقع طرح های دشمن محقق شده است بنابراین متهم کردن برخی از مردم و شخصیت های انقلاب به ضدیت به ولایت فقیه و ضدیت با نظام یا منافق بودن به هیچ وجه درست نیست چون به جنگ نرم دامن می زند. به منظور برون رفت از این موضوع باید توصیه های مقام معظم رهبری را اجرائی کرد تا طرح دشمن خنثی شود.

همه مردم و مسئولان موظف هستند تا اشتباهات صورت گرفته را در مرحله ارتکاب متوقف کنند وبا پرهیز از دامن زدن، مانع گسترش آن اشتباه شوند زیرا بسیاری از این افراد سابقه طولانی در خدمتگزاری دارند و با «ندانم کاری»" در مسیر دیگری حرکت می کنند.

قوه قضائیه باید با افرادی که با شایعه سازی فضای جامعه را آلوده می کنند برخورد کند و در این راستا نباید ملاحظه موقعیت افراد را بکند و صرفنظر از موقعیت، اتهام زنندگان را بازخواست کند واگر شرایط اقتضا کردآنها را محاکمه کرده و برخورد مناسب را با آنان انجام دهد.

دبیر کل حزب موتلفه

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 27034

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =