۰ نفر
۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۰

با وجود اینکه طی هفته های گذشته شاهد بارش برف در سراسر کشور بوده ایم اما این رویداد کمترین تاثیری بر بازار زنجیرچرخ و ضدیخ نداشته و هنوز رونقی در این بازار مشاهده نشده است.

رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی با بیان این مطلب گفت: امسال بازار زنجیرچرخ با رکود شدیدی مواجه شده است. با توجه به اینکه بارش برف در کشور همراه با یخبندان روز بعد آن نبوده این امر باعث شده که خریداران کمتر به سراغ این کالا بیایند.
غلامرضا بخشی زاده تصریح کرد: هر سال فروش زنجیر چرخ در بازار معمولا از مهرماه آغاز می شد اما متاسفانه امسال با توجه به اینکه برف سنگینی تا 25 دی ماه روی زمین ننشسته کالا در انبارها و مغازه ها مانده و فروش به حداقل رسیده است.
وی با بیان اینکه بازار از زنجیر چرخ اشباع شده است، گفت: فروشندگان بازار چراغ برق برای اینکه کالاهای خود را بفروشند مجبور هستند زنجیر چرخ های خود را زیر قیمت عرضه کنند تا بتوانند بخشی از تعهدات خود را پاسخگو باشند چرا که اگر امسال نتوانند کالای خود را بفروشند متضرر خواهند شد.
رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی با اشاره به اینکه اکثر زنجیرچرخ های موجود در بازار چینی است گفت: این زنجیره چرخ ها از لحاظ کیفیت در سطح قابل قبولی قرار دارند.
رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی در این زمینه معتقد است که در هیچ کدام از لوازم یدکی ها همچون برف پاک کن، زنجیرچرخ و ضدیخ به دلیل عرضه زیاد با مشکلی رو به رو نیستیم و کمبودی در بازار احساس نمی شود اما تقاضا برای این لوازم در بازار کمتر وجود دارد.
 

/31221

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 270563

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =