سامانه خبری سازمان بنادر و دریانوردی نوشت:

 معاون برنامه ریزی ، اداری و مالی سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم بهره برداری از 11 فروند شناور مدرن مسافری در بندر شهید حقانی بندرعباس گفت: برای خرید شناورهای مسافری تسهیلات با سود صفر درصد پرداخت می شود.
محمد رضا امامی درحاشیه این مراسم ضمن قدردانی از تصمیم شجاعانه و خردمندانه استاندار هرمزگان در خصوص جمع آوری شناورهای فرسوده اظهار داشت: کمیته ساماندهی مسافرت های دریایی پس از خروج شناورهای فرسوده، افزایش شناورهای استاندارد را در چرخه حمل و نقل دریایی استان در دستور کار قرار داد و درحال حاضر10 فروند آن در کمیته وجوه اداره شده سازمان تصویب شده که پس از طی مراحل بانکی در اختیار تعاونی ها قرار می گیرد.

معاون برنامه ریزی ، اداری و مالی سازمان بنادر و دریانوردی خاطر نشان کرد: تا به امروز بیش از 46 میلیارد تومان تسهیلات صفر درصد برای استان هرمزگان تصویب شده و بیش از 36 میلیارد تومان در این ارتباط  یارانه  پرداخت شده است.

امامی اظهار داشت : با توجه به طرح مشترکی که با هماهنگی استانداری هرمزگان و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی برنامه ریزی شده است پیش بینی می شود در قالب طرح حمل مسافر دریایی استان هرمزگان با برخورداری از بنادر هاب و توسعه شتانان  بندری  همچون گذشته بعنوان اصلی ترین پایگاه مسافرت های دریایی پذیرای هموطن باشد.
3131

کد خبر 270658

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =