۰ نفر
۲۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۵

رئیس پلیس آگاهی فارس از شناسایی و دستگیری باند سارقان منزل در شیراز و کشف 16 فقره سرقت از آنان خبر داد.‌

 به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سیروس حیدری" در تشریح این خبر گفت: یکی از شهروندان به ماموران کلانتری 26 رحمت شیراز مراجعه و اظهار کرد منزلش واقع در یکی از خیابان های جنوبی شیراز مورد سرقت قرار گرفته و یک عدد گاو صندوق حاوی اسناد و مدارک و چک های مورد نظر به سرقت رفته است.
وی ادامه داد: پس از تشکیل پرونده و ارسال به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تحقیقات کاراگاهان در این خصوص آغاز شد.
رئیس پلیس آگاهی فارس اظهار کرد: از آنجا که زمانی منزل شاکی مورد سرقت قرار می گیرد که فردی با وی تماس و جهت وصول تعدادی چک در سطح شهر قرار گذاشته و پس از خروج وی از منزل،‌سرقت انجام شده است ‌ماموران پس از انجام اقدامات لازم، ‌سه متهم را در این رابطه دستگیر و تحقیقات از آنها آغاز شد.‌

سرهنگ "حیدری" افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد این سه متهم زمان سرقت با یک دستگاه سواری سمند، درب منزل مالباخته مشاهده شده اند.

وی گفت: ماموران با هماهنگی مقام قضایی از منزل متهمان دستگیر شده بازرسی و تعدادی از اسناد سرقت شده متعلق به مالباخته را کشف، اما آنها مدعی شدند اموال را قبلا شاکی در اختیار آنها قرار داده است.

رئیس پلیس آگاهی فارس اظهار کرد: در ادامه پس از انجام تحقیقات از این سه نفر 16 فقره سرقت منزل کشف، صحنه های جرم بازسازی و تعدادی از مالباختگان شناسایی شدند.‌

سرهنگ "حیدری" گفت: در بازرسی از منازل و مخفیگاه سارقان مقادیری اموال مسروقه شامل فرش، درهم، دینار، دستگاه بازی کامپیوتری و بدلیجات کشف و مورد شناسایی مالباختگان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سارقان گاو صندوق را که در آخرین سرقت منزل (سرقت فوق)، به سرقت برده و در بیابان رها کرده بودند گفت: اموال مسروقه کشف شده به صاحبان آن مسترد و سارقان راهی زندان شدند.
301282

کد خبر 271478

برچسب‌ها