بسیاری از کارمندان دولت در آخر هر ماه چشمشان به دریافت حقوقشان است و وقتی پس از گذشت چند روز از حقوقشان خبری نمی شود قطعا ناراحت ودلزده می شوند.

در همین زمینه تعدادی از کارمندان صدا وسیما برای خبر آنلاین نوشته اند که:چرا صدا وسیما حقوق کارکنانش را پرداخت نمی کند؟
واما یکی از کارشناسان دفتر معاونت مالی و اداری صدا وسیما در پاسخ به سوال مطرح شده گفت:امروز تمام کارمندان صدا وسیما حقوق خود را دریافت کرده اند و افرادی هم که هنوز حقوق هایشان را نگرفته اند می توانند ظرف یکی دو روز دیگر حقوق خود را دریافت کنند چون حقوقشان تامین اعتبار شده است ومی توانند بزودی دریافتی خود را از بانک بگیرند و جای هیچ گونه نگرانی نیست.
45236 

کد خبر 272164

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۲۰:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
  23 3
  بله بالاخره بعد از ميليون تا صلوات و صلوات بالاخره پرداخت شد خدا به داد ماه بعد و ماه هاي بعد برسه
 • رامین IR ۲۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
  13 2
  تا حالا حقوق کارمندان حداکثر تا 24 برچ به حسابشان واریز می شد و این اولین بار است که تاخیر 8 روزه در پرداخت ها بوجود آمده است.خدا به داد ما برسه.چون کاا این حقوق قطره چکانی برای امرار معاش زیر ده هزار تومان از همدیگه قرض می کردند تا حقوقشان را بگیرند.
 • علیرضا IR ۲۳:۲۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
  14 2
  بله پرداخت شد، البته حقوق کارمندان درجه یک رسانه ملی!! یعنی همکاران رسمی و پیمانی! در واقع همکار رسمی کناری ما حقوق گرفته ولی ما که روزمزد هستیم نه!! ما که کارمندان قراردادی(روزمزد جاری) و کارمندان درجه 3 هستیم.هیج اهمیتی نداریم! حقوق ماه دی رو که هنوز نگرفتیم، حقوق آذر رو هم 13 دی گرفتیم!! لازم به ذکره ما نیروهای معاونت توسعه و فناوری صدا وسیما هستیم.کلاً با اینکه نیروهای غیر رسمی سازمان، تقریباً بیشتر بار کاری سازمان رو به دوش می کشند و تعدادشون هم بالغ بر چندین هزار نفره، ولی هیچ گونه ارج و قربی در سازمان ندارند و با اون ها رفتار خوبی نمی شه و تبعیض بسیار زیادی در زمینه های حقوق، مزایا، اضافه کار، پاداش، نوع برخورد و ... با اون ها صورت می گیره.
 • حسام IR ۲۳:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
  12 0
  برین خدا رو شکر کنین، کارمندای شرکت فنآوری آب های عمیق وابسته به صدرا الان 3 ماهه حقوق نگرفتن. وضع شرکت های نفتی اینجوریه خدا به داد بقیه جاها برسه :(
 • بدون نام IR ۰۰:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
  11 1
  باسلام حقوق رابا منت زیاد دادند ولی اضافه کار های بچه ها که بیشتر جانشینی بود رابصورت ناعادلانه پرداخت کردند. حذف 10تا 50 ساعت اضافه کار بچه شمارا به خدا این حق است. اگر پول ندارند این همه شبکه وبرنامه تکراری وبی محتوا رابرای چه می سازند.
 • بدون نام IR ۱۰:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
  2 0
  مال ما رو 2ماه دادن.
 • حمد الله ش US ۰۱:۳۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
  5 0
  با سلام از اینکه دوستان کارمند در سیما به حقوق حقه خود دست یافتن خوشحال هستم ایکاش مسولین محترم نیز کمی به فکر حقوقهاو دستمزدهای برنامه سازان از جمله هنرمندانی که در سرما وگرما سخت کار میکنند تا سریالی را به شبکه ها برسانند نیز توجه کنند خود بچهای خبر انلاین از هنرمندان گزارشی تهیه کند تا شرایط سخت این دوستان نیز به عرض اقایان برسد بی شک در خواهید یافت که بسیاری از دوستان با گذشت 7 یا 8 ماه یا بیشتر هنوز دستمزدهایشان را دریافت نکرده اند دلیل این ماجراها چیست مگر سیم ورشکسته شده است حتی اگر دوستان محترم بخشی از درامدهای حاصل از پخش تبلیغات که ما بین این سریال ها پخش میشود را به عوامل تخصیص میدادند وضع بسیاری از هنرمندان به اینگونه نبود که کاسه چه کنم در دست بگیرند