یک هفته پس از آغاز نظرخواهی خبرآنلاین برای معرفی چهره فرهنگی در سال 1391 تعدادی از چهرهای فرهنگی و هنری در صدر پیشنهاد کاربران قرار گرفته‌اند.

به گزارش خبرآنلاین، امسال سومین سالی است که خبرآنلاین با همراهی مخاطبانش چهره‌ سال ایران را انتخاب و معرفی می‌کند.
 

در مرحله اول این انتخاب که از روز اول اسفند، و به صورت نظرخواهی آغاز شده، کاربران خبرآنلاین چهره‌های مدنظر خود را به صورت کامنت پیشنهاد داده‌اند.
تا لحظه تنظیم این خبر، حمید فرخ‌نژاد بازیگر سینما، زنده یاد همایون خرم آهنگساز و نوازنده موسیقی ایران، لیلا حاتمی بازیگر سینما، محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ، اصغر فرهادی کارگردان سینما، ایرج و طهماسب و حمید جبلی خالقان مجموعه کلاه قرمزی، جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی، فریدون جیرانی کارگردان سینما و مجری سابق برنامه «هفت» و مسعود ده‌نمکی کارگردان سینما در حوزه فرهنگ و هنر پیشتاز هستند.
 

سال 1389 و در مرحله نهایی آیت الله اکبرهاشمی رفسنجانی به عنوان چهره سال انتخاب شد، و  در سال 1390 کاربران محترم خبرآنلاین اصغر فرهادی را به عنوان چهره سال انتخاب کردند.
 

روز چهارشنبه 9 اسفند اسامی چهره‌هایی که بیشترین رای را در نظرخواهی امسال داشته‌اند، به صورت نظر سنجی در صفحه فرهنگ خبرآنلاین قرار می‌گیرد تا مرحله دوم این انتخاب برای معرفی چهره سال فرهنگ کلید بخورد.


 شما می‌توانید برای شرکت در این نظرخواهی و پیشنهاد چهره مد نظر خود به اینجا مراجعه فرمائید.

 در اولین دوره انتخاب چهره سال و در حوزه فرهنگ و هنر اصغر فرهادی، عادل فردوسی‌پور و محسن چاوشی به ترتیب در حوزه‌های سینما، تلویزیون و موسیقی به عنوان چهره سال انتخاب شدند و به مرحله نهایی راه یافتند.

در دومین دوره نیز اصغر فرهادی به عنوان چهره‌سال فرهنگ انتخاب شد. 


5757

کد خبر 279276

برچسب‌ها