عصر ایران نوشت:

سیدرضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز تهران در واکنش به نحوه تسلیت رئیس جمهور به مادر هوگو چاوز می گوید: بنده هنوز عکس های مورد بحث را ندیدم، اما شنیده ام که آقای احمدی نژاد به طور نا متعارفی به مادر آقای چاوز تسلیت گفته اند که در این باره به جز تأسف کار دیگری از ما بر نمی آید.
نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط موجود و مشکلاتی که لایه های مختلف جامعه را به خود درگیر کرده است، ادامه داد: در شرایطی که مشکلاتی چون گرانی مردم کشور را دچار مشکل کرده است و بر همه واجب و لازم است که فکری برای رفع محدودیت ها کنند، همه درگیر حاشیه هایی هستند که توسط احمدی نژاد و اطرافیانش به طور دائم به وجود می آید. پس باید همه متوجه این امر باشند که دولتی ها به چنین رفتارهایی عادت دارند و نباید توجه نشان دادن به این نوع بدرفتاری موجب شود تا مشکلات مهم مردم پابرجا بمانند.
این عضو جامعه روحانیت مبارز تهران همچنین ادامه داد: پیام آقای احمدی نژاد به مرگ چاوز و همچنین رفتاری که او در مراسم برگزار شده در ونزوئلا از خود نشان داد، این مساله را نشان می دهد که از او هیچ کاری بعید نیست. به همین دلیل همیشه باید منتظر باشیم تا رفتارهایی اینچنینی را از خود بروز بدهند. باید منتظر ماند تا بالاخره دولتش وقتش تمام شود و این روزها را پشت سرگذاشت.
اکرمی همچنین اظهاراتش را با این جمله به پایان برد: وقتی احمدی نژاد در مقابل مقام معظم رهبری تمرد می کند، پس باید اینطور نتیجه گیری کرد که وقتی کسی به خود اجازه بی توجهی به فرمایشات رهبری را می دهد، هیچ یک از کارهایش را نباید تعجب بر انگیز خواند.
29219
کد خبر 281311

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =