رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت، رییس‌جمهور آمریکا به زبان فارسی پیام می‌دهد، اما به زبان عبری عمل می‌کند؛ او منافق‌ترین رییس‌جمهور تاریخ آمریکاست.

در ادامه گزیده ای از اظهارات سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی، در مراسم اختتامیه کنگره ره آورد سرزمین نور با عنوان جشنواره «باروت خیس» به نقل از ایسنا می آید:

  • سرزمین‌های نور علاوه‌بر جاذبه معنوی که دارند، محکمه ظالمان و متجاوزان می‌باشد؛ چراکه خون مظلوم، قاتل را به مقتل می‌کشاند و ما دیده‌ایم که بارها و بارها اینطور شده است، اینجا مقتل قاتلان اصلی است.آمریکا تصور نکند با چند گفت‌وگوی دیپلماتیک می‌تواند تکلیف پرونده خود را با ملت ایران روشن کند. تکلیف را این سرزمین و این شهدا روشن می‌کند، آمریکا با شعارهای پوشالی خود، قرآن را بر سر نیزه کرده است و گمان می‌کند ملت ایران این شعارها را باور می‌کند.
  • تعیین تکلیف پرونده آمریکا را توسط خون 220 هزار شهید و صدها هزار جانباز و همسران شهدا است. اساسا روی کارآمدن اوباما با وعده تغییر بود، اما سوال این است که کدام تغییر را ملت‌های جهان در آمریکا احساس کردند؟ حمایت از حقوق بشر، حمایت از دیکتاتورها و... روندی است که اوباما ادامه داده است.
  • رویکرد رییس‌جمهور آمریکا منافق‌گونه است. اوباما در نامه‌هایی که به جمهوری اسلامی نوشته، وعده داده بود مسئله پرونده هسته‌ای ایران تمام می‌شود، اما در زمانی که دولت ترکیه و برزیل برای حل مسئله به میان آمدند به گونه‌ای دیگر عمل کرد. در این مدت جز خیانت از اوباما به عنوان رییس‌جمهور آمریکا چیزی مشاهده نشده است، همانطور که برای نوروز به زبان فارسی پیام داد و به زبان عبری عمل کرد.
  • حماسه سیاسی که ولی امر مسلمین از ما می‌خواهند این است که چهره‌ی مزدور را به دنیا معرفی کنیم و بزرگترین حماسه سیاسی این خواهد بود که پرده از چهره جهانخواران برکشیم و آمریکا را همانطور که هست نشان دهیم. امروز افتخار داریم که حماسه دیگری را از کنار قدمگاه و مشهد شهدا آغاز کنیم و این سرنوشت محتوم استکبار است؛ چراکه این خون‌ها همانطور که افراد زیادی را بیدار کرده است، ظالمان را رسوا خواهد کرد.
  • استکبار عرصه مقابله با ایران را به ورزش و هنر کشانده است گفت: جایزه اسکار را که ادعا می‌کردند هنری محض است با رویکرد کاملا سیاسی به فیلمی بی‌مایه و غیر هنری اعطا می‌کنند تا همگان بفهمند که اسکار، سیاسی محض و زیر نظر کاخ سفید می‌باشد.
  • از اعطای جایزه اسکار از سوی میشل اوباما به کارگردان فیلم ضدایرانی «آرگو» استقبال می‌کنیم که این حقایق برای ملت ایران روشن بشود، چون اگر میلیاردها خرج می‌کردیم که حقیقیت اسکار را به جهانیان معرفی کنیم، نمی‌توانستیم. اما این اقدام توسط همسر اوباما حقایق جایزه اسکار را به جهانیان نشان داد. جایزه اسکار تابع جریان زور و سلطه است. سردار نقدی در پایان خاطرنشان کرد: حماسه سیاسی امسال سقوط امپراطوری آمریکا و پرده‌برداری از چهره ریا و ظلم اوست.

/2727

کد خبر 284384

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =