۰ نفر
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۰

امام موسی صدر که در ۹ شهریور ۱۳۵۷، طی سفری رسمی به لیبی به دعوت معمر قذافی، ربوده شد، یکی از اندیشمندان روشن بین و روشنفکر شیعه بود که نظراتش در حوزه های مختلف اجتماعی و فرهنگی، شیوه عمل مسلمانان معاصر را تببین می کرد.

امروز عصر سومین نشست از سلسله ‌نشست‌های «اندیشه و عمل» با عنوان «جایگاه زن در اندیشه و عمل امام موسی صدر» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی مؤسسۀ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، در این نشست، حجت الاسلام والمسلمین مهدی مهریزی، پژوهشگر و محقق حوزۀ دین، درباره جایگاه زن در اندیشه و عمل امام موسی صدر سخن خواهد گفت.

این نشست امروز دوشنبه دوم اردیبهشت 1392 ساعت 17 در مؤسسۀ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر به آدرس تهران، میدان هفت تیر، بالا‌تر از مسجد الجواد، کوچۀ شریعتی، پلاک 10، واحد 2، برگزار می‌شود و شرکت در آن برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

این جلسه سومین نشست از سلسله نشست‌های «اندیشه و عمل» امام موسی صدر است که به همت واحد پژوهش مؤسسۀ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر برگزار می‌شود و پیش از این دو نشست دیگر در موضوعات «اندیشۀ تفسیری امام موسی صدر» و «اقتصاد از نگاه امام موسی صدر» برگزار شده بود.

/6262

کد خبر 288214

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =