مهر نوشت:

دبیر جبهه اصلاح طلبان با بيان اینکه این جبهه روز سه شنبه برای حمایت از هاشمی رفسنجانی تصمیم گیری خواهد کرد، گفت: به نظر می رسد با توجه به حمایت آقای خاتمی و اعضای جبهه اصلاح طلبان از هاشمی، این جبهه از ایشان در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری پشتیبانی خواهد کرد.
مجید بهمن زاده با اشاره به اینکه نوزده حزب جبهه اصلاح طلبان در روز سه شنبه در این خصوص تصمیم گیری خواهند کرد، گفت: با توجه به نظر آقای خاتمی و فضایی که در درون جبهه اصلاح طلبان وجود دارد به احتمال قریب به یقین ما در روز سه شنبه حمایت خود از آقای هاشمی را مصوب خواهیم کرد.
بهمن زاده با تاکید بر اینکه کناره گیری کواکبیان کاندیدایای جبهه به نفع هاشمی بستگی به نظر شخص خودش دارد، گفت: تصور ما این است آقای کواکبیان نیز به همین جمع بندی خواهد رسید و به نفع هاشمی کنار خواهد رفت.
حق شناس: با شناختی که از کواکبیان دارم به نفع هاشمی کنار می رود
عضو جبهه اصلاح طلبان با اشاره به نظر خاتمی در نشست های متفاوت با فعالین سیاسی گفت: با توجه به اینکه آقای خاتمی در هفته های اخیر مکررا نظر موافقشان را درباره آقای هاشمی اظهار داشته اند، نظر نیروهای ارشد جبهه اصلاح طلبان حمایت بدون قیدو شرط از آیت الله هاشمی رفسنجانی است.
محمدجواد حق شناس در خصوص اجماع میان اصلاح طلبان گفت: با توجه به ثبت نام آقای هاشمی رفسنجانی جبهه اصلاح طلبان به زودی در خصوص حمایت از ایشان تصمیم گیری خواهد کرد.
حق شناس درباره انصراف کواکبیان به نفع هاشمی رفسنجانی گفت: من از تصمیم ایشان اطلاع ندارم ولی با توجه به شناختی که از کواکبیان و دوستان جبهه مردم سالاری دارم ایشان به نفع هاشمی انصراف خواهد داد.
/2929
کد خبر 292357

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • زهرا IR ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
  خوشامدی ای پیر سیاست . نمی دانی چقدر با امدنت به وزارت کشور خوشحا ل شدیم . امیدوارم موفق باشی خدانگهدارت ای نا جی مردم سمتدیده کشورم . وقتی داشت ساعت به لحظه های اخر می رسید و از شما خبری نبود . داشتم سکته می کردم . وقتی امدنت اعلام شد خدا یا نمی دانی چه خوشحالی به من دست داد . دوست دار ایران سربلند
  • مجی IR ۰۰:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۲
   چاپلوسی ها شروع شد حالا هی تعریف کنید و 4 سال دیگه هی فحش نثارش کنید
 • بهمن VE ۲۳:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
  با اطمینان صد در صد هاشمی برنده خواهد شد و حداقل وضع مردم و مملکت از این بهتر خواهد شد.زنده باد هاشمی. من هم از این که شنیدم ایشان می آیند خداییش خیلی خوشحال شدم.خدا پشت و پناهت پیر مرد
 • just ESFANDIAR IR ۲۳:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
  زنده باد بهار جاوید باد بهار!!!
 • بدون نام IR ۰۸:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۲
  59 0
  بهار ما كه خزان شد لا اقل يكي بياد اماده بشيم واسه زمستون