ایسنا نوشت:

رییس کل بانک مرکزی تاکید کرد: فرصتی به موسسات مالی و اعتباری داده‌ایم که خودشان نام‌های ائمه را از عنوان موسسات بردارند چون زمانی که آن‌ها تخلفاتی مرتکب شوند از نظر اخلاقی درست نیست که مثلا بگوییم فلان امام تخلف کرده است.

محمود بهمنی افزود: به دنبال آن هستیم و فرصتی دوباره به موسسات داده‌ایم که خودشان نام ائمه را حذف کنند که تعدادی از موسسات این کار را انجام دادند.

بهمنی همچنین در ادامه با بیان اینکه به بانک‌ها بخشنامه شده تا 20 درصد واحدهای خود را کاهش دهند، اظهار کرد: به سمتی حرکت می‌کنیم که بانک‌ها را تجمیع و کوچک‌تر کنیم، البته یکسری از بانک‌ها جدیدالتاسیس هستند و 10 شعبه بیشتر ندارند که این بخشنامه شامل آنها نمی‌شود.

وی با بیان اینکه شعب تعدادی از بانک‌ها به 500 و 600 رسیده و غیر استاندارد هستند، گفت: مجموع بانک‌هایی که بی رویه شعبه زده‌اند این تجمیع بر روی آنها صورت می‌گیرد زیرا از آنها خواسته شده تعداد واحدهای خود را کوچک کنند و در مراحل بعدی به سمت تجمیع برخی بانک‌ها با یکدیگر حرکت خواهیم کرد.

3939

کد خبر 296051

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • امیر IR ۱۲:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۰
  12 0
  واسه چی تعداد شعب رو کم می کنید؟ خب اینجوری لااقل هم خدمت رسانی انجام میدن به ملت هم بالاخره یک تعداد نفر رو مشغول کردند. اگه دلیل کاهش شعب افزایش استفاده از خدمات الکترونیک هست که باید عرض کنم با این سرعتهای لاک پشتی اینترنت خدمات الکترونیک بانکها هم چندان چاره ساز نیست
 • بی نام IR ۱۷:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۰
  4 0
  واقعا باید به این مدیریت بانک مرکزی احسنت گفت! واقعا باید این مرد برود بانک جهانیرا مدیریت کند! بابا الان بانکها نسبت به جمعیت کم هستش .بهمنی جان دست ازسر تقلیل شعب بردار ما هنوز به آنجا نرسیدیم که مردم همه اینترنت داشته باشند دوما هم اینترنت در ایران امنیتی محسوب میشود یک لحظه میبینی وسط یک واریز مبلغ حیاتی اینترنت قطع میشود .
 • بی نام IR ۱۹:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۰
  9 1
  کی میشه خود بانکها رو از اقتصاد ما ریشه کن کنید...