عضو شورای مرکزی حزب موتلفه معتقد است حضور مردم در صحنه انتخابات موجب تقویت جمهوریت نظام خواهد شد.

اسدالله بادامچیان در گفت و گو با خبرآنلاین در پاسخ به پرسشی درباره تاکید رهبر انقلاب بر عاقلانه و مدبرانه رفتن راه نظام گفت: این نظر رهبر این است که دشمنی های دشمنان ما تمام نمی شود و حتی اگر موفقیتی به دست آوریم این دشمنی ها بیشتر می شود.

وی با بیان اینکه رهبری تاکید کرده اند هر وقت قدرت انقلاب بیشتر می شود به همان میزان هم توطئه ها بی اثر می شود افزود: در این دوره از انتخابات دشمن انتظار داشت عناصر فتنه و جریان انحراف و افراد ضعیف به صحنه بیایند ولی الحمدالله انتخابات انشاالله امروز با شور برگزار می شود و همه سلایق نیز به صحنه خواهند آمد.
وی با بیان اینکه در این دوره از انتخابات تبلیغات انتخاباتی با ادب و احترام انجام شد افزود: این موفقیت که با تدبیر ر هبری، حضور ملت و جریان های سیاسی اصیل انجام شد موجب بالارفتن عزت ملی خواهد شد.
بادامچیان با اشاره به اینکه شیطنت های دشمنان از فردا بیشتر خواهد شد اظهارداشت: در این شرایط ضروری است که هم پایداری و استقامت ما بیشتر شود تا از این طریق مشکلات اقتصادی و سیاسی حل می شود.
وی افزود: پیشرفت و رسیدن به قله پیروزی نیاز به اعتماد به ملت رشید ایران، اتکا به عزت ملی، توکل به خدا و اطمینان به اینکه هر کس خدا را یاری کند، خدا نیز او را یاری خواهد کرد. ما نیازمندیم که این راه را با تعقل و تدبیر بیشتر به جلو ببریم.
ور در پاسخ به پرسش دیگری درباره تاثیر مشارکت حداکثری در حل منازعات بین المللی و داخلی چیست گفت: وقتی انتخابات با حضور گسترده مردم برگزار می شود نشان دهنده اعتماد مردم به نظام سیاسی کشور است.
وی افزود: حتی کسانی که به ایرانیت علاقه مند هستند اگر در انتخابات شرکت نکننذ یعنی اینکه خودشان را از سرنوشت ملت و کشور حذف کرده اند.
وی تاکید کرد: حضور بیشتر مردم در صحنه سیاسی مشخص است که بعد جمهوریت نظام را تقویت می کند و موجب تقویت نظام در مقابل استکبار جهانی می شود و آنها متوجه می شوند که همبستگی عمیقی در میان مردم وجود دارد.

/2727

کد خبر 298425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =