مهر نوشت:

پس از آخرین سفر استانی دولت، رئیس جمهور عصر روز 21 اردیبهشت در حالی که به گفته خود مرخصی گرفته بود، اسفندیار رحیم مشایی را تا ستاد انتخابات کشور و برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همراهی کرد. این همراهی اگرچه واکنش های بسیاری را به دنبال داشت اما به نظر عاملی نبود که بتواند رئیس جمهور را از دغدغه ای که نسبت به سفرهای استانی داشت فارق کند یا عاملی باشد که رئیس دولت از انجام سفرهای استانی هم مرخصی بگیرد. رحیم مشایی اما تایید صلاحیت نشد و از دور رقابت با سایر کاندیداهای احراز صلاحیت شده خارج شد.

دور چهارم سفرهای استانی در پی انجام 7 سفر فشرده متوقف شد و این سفرها به چند سفر پروژه ای از جمله سفر به هرمزگان و کرمان تنزل یافت.

سیدحسن موسوی رئیس دفتر رئیس‌جمهور اما در پایان یکی از جلسه هیئت دولت و در پاسخ به سؤالی درباره متوقف شدن سفرهای استانی گفت: این سفرها متوقف نشده است و تا آخرین استان ادامه خواهد یافت. تنها به دلیل مشغله کاری استانداران برای برگزاری انتخابات قرار شده که روند سفرهای استانی به بعد از انتخابات موکول شود. قطعا این سفرها پس از انتخابات طبق روال قبلی خود ادامه می‌یابد.

این در حالی است که حدود دو هفته از پایان انتخابات ریاست جمهوری گذشته و تا پایان مسئولیت دولت دهم تنها یک ماه باقی مانده است و در این بین سفر به 24 استان کشور در دور چهارم سفرهای استانی هنوز انجام نشده است.

/2727

کد خبر 301549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۸:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۱
  9 2
  لطفا شما به سفر و هزینه تراشی تشویق نکنید...
  • خلیل A1 ۱۴:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۱
   1 5
   دوست من،این چه حرفیه؟شما واقعا فکر میکنی سفرهای استانی هزینه تراشیه؟در اکثر موارد مشکلات گزارش نمیشن چه برسه به اینکه بخوان حل بشن.حضور رییس جمهور در مناطق مختلف باعث میشه که مشکلات دیده،و حل بشن.
 • ع هومن A1 ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۱
  12 2
  میرفت واسه مشایی تبلیغ کنه دیگه بعد رد صلاحیتش دیگه بی خیال شد بعدشم دیگه اقبال عمومی دوره اول ریاست جمهوریشو نداره و کسی به استقبالش نمیره با این کارای عجیب غریبش