امیرحسین رستمی: نزدیک بود ممنوع الفعالیت شوم / نمی‌توانید «دودکش» را بدون هومن برق‌نورد تصور کنید

بازیگر سریال «دودکش» می‌گوید دلش نمی‌خواست پس از 17 سال دوستی با محمدحسین لطیفی شانس بودن در کار او را از دست بدهد.

بهناز شیربانی: امیرحسین رستمی معتقد است آدمی خوش شانس است. او می‌گوید کارنامه‌اش پر است از همکاری با کارگردان‌های نام آشنا و معتبر سینما و تلویزیون که کار کردن با آن‌ها برایش تجربه‌های ویژه‌ای محسوب می‌شود.

بازی درفیلم‌های سینمایی چون «رئیس»، «خاک آشنا» و «بوسیدن روی ماه» و سریال‌هایی مثل «وضعیت سفید»، «نون و ریحون»، «شمس‌العماره» و «مرد هزار چهره» نمونه‌هایی از حضور او در این دو مدیوم است، هر چند او دو نمایش «کمی بالا‌تر» و «کلمه، سکوت، کلمه» را هم در زمینه بازی در صحنه تئا‌تر تجربه کرده است.

او این شب‌ها سریال «دودکش» را روی آنتن شبکه یک سیما دارد، سریالی که رستمی تعلق خاطرخاصی به آن دارد و می‌گوید نمی‌توانسته به راحتی از حضور در کنار محمدحسین لطیفی بگذرد.

«دودکش» داستان دو خانواده را روایت می‌کند که زندگی ساده‌ای دارند و یک قالیشویی را اداره می‌کنند، اما هر بار ماجرا‌ها و مسائلی برای آن‌ها اتفاق می‌افتد.

هومن برق‌نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، نگار عابدی، الناز حبیبی، جواد عزتی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، رونیکا محمدی، نصرت میرعظیمی، سیدرضا حسینی و نوید خدا‌شناس دیگر بازیگران این سریال هستند.

در ادامه بازیگر نقش بهروز سریال «دودکش» با ما از حضورش در این سریال و اتفاقاتی که سال 92 را با آن‌ها شروع کرد می‌گوید.

شما قول داده بودید که سال 92 حضور بیشتری در کارهای طنز داشته باشید. فکر می‌کنم «دودکش» سرآغازخوبی برای این اتفاق بود.
بله، من سال گذشته در سریال‌های ملودرام زیادی حضور داشتم و دوست داشتم که در سال 92 بیشتر در آثار طنز دیده شوم. خوشبختانه این اتفاق با یک سریال طنز قوی به نام «دودکش» آغاز شد و از جایی که من سرم برود قولم نمی‌رود، همانطور که دیدید با یک سریال طنز در سال جدید کارم را شروع کردم. خوشبختانه تیم خوبی برای ساخت «دودکش» دور هم جمع شدند. این سریالِ طنز پیژامه‌ای نیست و بازیگران خوب تلویزیون و تئا‌تر دور هم جمع شدند. امیدوارم خاطره خوبی برای مردم باقی بماند البته چند اتفاق غافلگیر کننده دیگر هم امسال برای من افتاد که به مرور می‌گویم.

حضور در سریال «دودکش» چطور اتفاق افتاد؟
بجز «دودکش» پیشنهادی برای بازی در سریال آقای صمدی داشتم و سروش صحت هم برای بازی در سریال «پژمان» از من دعوت کرد. در ‌‌نهایت با محمدحسین لطیفی قرارداد بستم و اگر این کار را نمی‌کردم قطعا سر کار سروش صحت حاضر می‌شدم، اما نمی‌شد از «دودکش» گذشت.

از طرفی دوست داشتم با صحت کار کنم، چرا که ورودم به حیطه طنز را مدیون پیمان قاسم‌خانی و صحت هستم. کار کردن با این دو نفر حالم را خوب می‌کند و نمی‌توانستم این فرصت را از دست بدهم. با اینکه تصویربرداری این دو سریال همزمان بود، اما توانستم در هر دو مجموعه حضور داشته باشم.

فکر می‌کنم در حال حاضر بزرگ‌ترین مشکل سینما و تلویزیون ما نبود متن‌های منسجم و قوی است و کم پیش می‌آید که کاراکتر‌ها شخصیت‌پردازی شده باشند. برای همین معمولا به نظر می‌رسد بازیگران خودشان را تکرار می‌کنند، در صورتی که مشکل از بازیگران نیست. بازیگران به دلیل نبود متن قوی و خوب مجبور هستند هر چه بیشتر از توانایی‌هایشان مایه بگذارند.

این مشکلی است که به نوعی دیگر میان منتقدان ما هم وجود دارد. فکر می‌کنم در کل شاید فقط 10 منتقد خوب و تحصیلکرده وجود داشته باشد و اگر فردی کارگردان، نویسنده یا بازیگر نشده با خودش فکر می‌کند بهتر است که منتقد شود. معتقدم ما به شدت دچار فقر منتقد و نویسنده هستیم. خاطرم هست منتقدی بود که وقتی من دو بار جواب تلفنش را ندادم شروع کرد به بد نوشتن درباره من. سر سریال «دختران حوا» درباره بازی من که قرار بود دو هفته دیگر در پخش شود نقد نوشته بود، آن هم بر مبنای تعریفی که از کس دیگری شنیده بود. برای همین است که می‌گویم کسانی مثل پیمان و محراب قاسم‌خانی، خشایار الوند، امید سهرابی، امیرمهدی ژوله و برزو نیک‌نژاد کم هستند. همیشه یکی از آرزوهای من این است که‌ ای کاش مدارسی برای تربیت نویسندگان جدید وجود داشت و این‌طور نمی‌شد که کسی بر حسب فریم عینکی که انتخاب می‌کند فکر کند منتقد است.

در شکلی دیگر، این اتفاق برای نویسنده‌های ما هم می‌افتد. برای همین است که وقتی متن برزو نیک‌نژاد به دستم رسید برای حضور در سریال «دودکش» بیشتر ترغیب شدم. تمام کاراکتر‌ها شخصیت‌پردازی شده بود و به تک تک شخصیت‌ها به این جهت که چه ویژگی‌ها و چه خصوصیات اخلاقی داشته باشند فکر شده بود.

امیر حسین رستمی در سریال دودکش

در سریال «دودکش» بداهه‌گویی هم می‌کردید؟
به نظر من بداهه‌گویی توهین به نویسنده است. بداهه گویی توسط بازیگر یعنی ورود به حیطه‌ای که در تخصص بازیگر نیست. این کار به این معنی است که متن دارای کاستی‌هایی است که بازیگر در حال پر کردن این جاهای خالی است. من در کل 26 قسمت سریال «دودکش» فقط دو جمله را به متن اضافه کردم. کلمه‌های «سر خوردن» و «کندن» و این‌ها را با اجازه نویسنده و کارگردان به دیالوگ‌هایم اضافه کردم. مثل حضورم در «شمس العماره» که با حرکت سر کارهایی انجام می‌دادم در سریال «دودکش» که برزو نیک‌نژاد برای متنش زحمت زیادی کشیده بود تکیه کلام‌هایی اضافه کردم.

به نظر می‌رسد در این سریال همه چیز در جای خودش قرار گرفته است. پیش بینی می‌کردید مجموعه «دودکش» به چنین موفقیتی دست پیدا کند؟
کارگردان‌هایی که اسمشان معتبر است هیچ وقت آن را خراب نخواهند کرد. کسی مثل محمد حسین لطیفی برای اینکه از اسمش دفاع کند به سراغ متن خوب می‌رود و فیلمنامه برزو نیک‌نژاد را برای ساخت انتخاب می‌کند. تک‌تک آدم‌های پشت دوربین را از بهترین‌های این حرفه انتخاب می‌کند، مثل ابراهیم غفوری مدیر تصویربرداری، امیر حاتمی صدابردار، امیر شیبان خاقانی تدوینگر، علیرضا علویان صداگذار، ایمان امیدواری طراح گریم و محسن نوروزی طراح صحنه و لباس و در ‌‌نهایت به بازیگران می‌رسد.

فیلم ساختن یک کار گروهی است. وقتی یک سریال موفق می‌شود نمی‌توانی بگویی فقط حاصل زحمت یک نفر است این کل تیم است که برنده شده است. متاسفانه برخی از دوستان به دلیل کم‌تجربگی در کار تصویر موفقیت این سریال را منوط به حضور خودشان دانسته‌اند. در صورتی که ساخت این سریال یک کار گروهی است. همه چیز در سریال «دودکش» درست در جای خودش قرار داشت با اینکه تهیه کننده ما جوان بود اما مثل یک آدم با تجربه با کار رفتار کرد و خوشبختانه سریال آبرومندی شد.

از ابتدا مشخص بود قرار است کنار چه بازیگرانی حضور داشته باشید؟
زمانی که زمزمه ساخت این سریال مطرح شد به جز هومن برق‌نورد صحبت حضور کس دیگری نبود. معتقدم این قصه برای برق‌نورد نوشته شده است و به ضرس قاطع می‌گویم کسی بجز او نمی‌توانست نقش فیروز را بازی کند. شما نمی‌توانید «دودکش» را بدون هومن برق‌نورد تصور کنید. بهنام تشکر از من کوچک‌تر است و ما از بچگی با هم همبازی بودیم. زمانی که او ۷ سالش بود و من ۹ ساله با هم ماشین‌بازی می‌کردیم و بعد به مرور که بزرگ‌تر شدیم بهنام تئا‌تر را برای ادامه فعالیتش انتخاب کرد و من تصویر را. با اینکه من حضور مداومی در تئا‌تر نداشتم اما از مخاطبان همیشگی تئا‌تر هستم و سال گذشته دو اثر پر مخاطب تئا‌تر یعنی «کمی بالا‌تر» و «کلمه، سکوت، کلمه» را بازی کردم و برای بازی در نمایش «کمی بالا‌تر» کاندید دریافت جایزه شدم و با خودم عهد کردم یا در کاری حاضر نمی‌شوم یا اگر رفتم باید بهترین باشم.

ظاهرا قرار بود در سریال «ساخت ایران» هم کنار محمد حسین لطیفی باشید. چه شد که اتفاق نیفتاد؟
یکی از دلایلی که بازی در سریال «دودکش» را انتخاب کردم این بود که فکر کردم لطیفی ممکن است از من به خاطر حضور نداشتن در سریال «ساخت ایران» دلخور باشد، چرا که در حین تصویربرداری سریال «دختران حوا» و زمانی که این سریال مدتی متوقف شده بود قرار بود برای بازی در سریال «ساخت ایران» به خارج از کشور بروم که متاسفانه در فرودگاه به من گفتند اگر بروی ممنوع الفعالیت می‌شوی. مجبور شدم در مدت توقف سریال یک ماه و نیم در و دیوار خانه را نگاه کنم و حرص بخورم. دلم نمی‌خواست بعد از 17 سال دوستی با لطیفی شانس بودن در سریال «دودکش» را از دست بدهم.

برگردیم به سریال «دودکش»، از ابتدا برای بازی در نقش بهروز انتخاب شدید؟
آقای لطیفی به من گفت می‌توانی از میان شخصیت‌هایی که در قصه هست نقشی را انتخاب کنی، به غیر از نقش فیروز که برای هومن برق‌نورد در نظر گرفته شده بود. احساس کردم سایر نقش‌ها برای من به جهت جای بازی کم است. در بسیاری از آثاری که در آن‌ها حضور داشتم تقریبا برای نقش‌های یک و محوری آن‌ها انتخاب شدم. در ‌‌نهایت برزو نیک‌نژاد و محمد حسین لطیفی من را مجاب کردند که می‌توانم از پس یکی از این نقش‌ها بر بیایم. من بهروز را انتخاب کردم و به دوستانم اعتماد کردم. علاوه بر آن کمی هم از فضای کار می‌ترسیدم، چرا که من تا پیش از این در آثاری حضور داشتم که به لحاظ جغرافیایی شیک بودند مثل «شمس العماره» یا «سه، پنج، دو،» و... و یک‌باره وارد محیطی می‌شدم که برایم کمی ناشناخته بود، اما هدایت لطیفی، متن نیک‌نژاد و گریم ایمان امیدواری من را به نقش نزدیک کرد.

چه چیزهایی در شخصیت بهروز برای شما جذاب بود؟
در مورد شخصیت بهروز با آقای لطیفی و آقای نیک‌نژاد زیاد صحبت کردم. بهروز شخصیتی است که پدر و مادر ندارد و فیروز تنها تکیه‌گاهش است. او آدمی کم‌توقع و ساده‌ است و البته عاشق‌پیشه که یکی از آزو‌هایش در زندگی این است که شوهر خوبی باشد. تعداد آدم‌هایی مثل بهروز در جامعه ما بسیار کم هستند. من بهروز را آدم مهربان و ساده‌ای دیدم که اشتباهاتی هم که مرتکب می‌شود تعمدی نیست.

در حال حاضر مشغول چه کاری هستید؟
در حال حاضر پنج پیشنهاد بازی در تئا‌تر و دو پیشنهاد بازی در فیلم سینمایی دارم. در دو تا از این نمایش‌ها سیما تیرانداز به عنوان پارتنر من حضور دارد. آدم خوش شانسی هستم که از مدت آغاز فعالیتم با کارگردان‌های خوبی کار کردم. معتقدم اگر به عنوان بازیگر هول نشوی و صبور باشی تا نقشی که مناسبت است پیشنهاد شود قطعا اتفاق‌های بهتری در روند فعالیت می‌افتد. با کارگردان‌های کاربلد زیادی مثل مسعود کیمیایی، حمید نعمت‌الله، سامان مقدم، حسین سهیلی‌زاده، علیرضا امینی، فرزاد موتمن، مهدی کرم‌پور و... کار کردم، اما بدم نمی‌‌آید با کارگردان‌های جوان‌تر هم تجربه همکاری داشته باشم. منتظرم که بهمن فرمان آرا کاری شروع کند و من خودم را به کارش تحمیل کنم. من معتقدم که هر چه بخواهم می‌شود و خدا را شکر که تا به امروز این اتفاق افتاده است.

از فیلم‌هایی توقیفی‌تان چه خبر؟
فیلم «فقط چشمهاتو ببند» در برزیل نمایش داده شد وبه قول معروف آنجا را منفجر کرد و کلی سرو صدا به پا شد، اما این فیلم هنوز در کشور خودم اکران نشده است. سه قسمت در سریال «قهوه تلخ» در نقش پسر جهانگیر شاه بازی کردم که سی‌دی فیلم با عکس من به شبکه نمایش خانگی آمد، اما دلم می‌سوزد که قسمت‌هایی که من بازی کردم حذف شد و فیلم‌هایی مثل «خاطره آن شب بارانی» که همگی از آثار خوب سینمایی است که هیچ وقت دیده نشده‌اند. تعداد آثار توقیفی من بیشتر از آثاری است که در آن‌ها بازی کرده‌ام. امیدوارم که این فیلم‌ها رفع توقیف شوند و روزی مردم بتوانند آن‌ها را ببینند.

نمی‌خواهید به اتفاق‌های غافلگیرکننده‌ای که در ابتدای مصاحبه گفتید اشاره کنید؟
اول اینکه آقای لطیفی سر سریال «دودکش» و سال نو به من گفت یک عیدی برایت دارم و لطف کرد در یک قسمت از سریال «دودکش» در یک صحنه به جای راننده تاکسی در کنار من بازی کرد. من در سریال «پژمان» نقش خودم را بازی کردم و برای اولین بار همزمان در دو سریال حضور دارم. با گریم بهروز سریال «دودکش» سر سریال «پژمان» رفتم و لطیفی هم بخاطر من پذیرفت که در «پژمان» حضور داشته باشد. همه می‌دانند که لطیفی چقدر من را دوست دارد، البته این علاقه دو طرفه است. برق‌نورد و تشکر هم به خاطر من در سریال «پژمان» بازی کردند که از آن‌ها ممنونم.

58247

کد خبر 305366

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 46
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • فرانسیس فورد کاپولا A1 ۰۹:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  اگر کارگردان نبودم دوست داشتم یک امیر حسین رستمی باشم
  • امير حسين رستمي IR ۱۵:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
   63 16
   اگر امير حسين رستمي نبودم دوست داشتم يك كارگردان باشم!
 • ناشناس IR ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  خيلي با حال بازي كردي ايولااااااا.
 • دکستر جکسون A1 ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  به ضرس قاطع کارت درسته
 • بی نام IR ۱۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  50 69
  خدا بیشتر شانس بدهد
 • نگین IR ۱۱:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  87 16
  بهنام تشکر که توی انزلی بود ایشون چه جوری توی9سالگی باهاش دوست بود؟
 • فرزاد IR ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  219 3
  چقدر بیبی فیسی تو!!! اصلا فکر نمی کردم از بهنام تشکر بزرگتر باشی... خیلی خوب موندی
 • بی نام EU ۱۱:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  حالا همه چی این آقا فرض کنیم خیلی درسته انصافا نگاه کردنش به سمت بالا خیلی تصنعی نشون میده
  • بی نام A1 ۱۲:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
   60 10
   تصنعی یعنی چه؟؟؟
  • بی نام IR ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
   58 12
   اتفاقن خیلی هم خوب اجرا کرده به نظر من ساختار سریال دودکش بهتر از ساختار سریال مادرانه است مادرانه که همش توی زاویه های تاریک فیلمبرداری شده و این نشان از ضعف کارگردان و فیلمبرداره
 • امیر US ۱۱:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  102 8
  خوب شد این روزا انقدر پارازیتا شدید شده ما مجبور شدیم این سریالارو ببینیم و از شانسمون چقدر قشنگ بود این یکی ! ایشالله دودکش 2 رو هم بسازن
 • بی نام IR ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  29 84
  تکیه کلام خودتون رو بردارید از فیلم.یعنی چی که برای هر کاری از فعل کندن استفاده می کنید؟
 • بیننده IR ۱۲:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  88 2
  دمه تو و همه دودکشی ها شاد که دلمون رو شاد کردید
 • بی نام IR ۱۲:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  96 3
  به ضرس قاطع میگم عاشق اون ری اکشناتم! نقش رو خیلی خوب کندی! ایول
 • بی نام IR ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  21 64
  ولی به نظرم دودکش مشکل نویسندگی و کارگردانی داره، البته شاید چون توقع خیلی بیشتری از لطیفی داشتم اینجور به نظرم میاد اما اونقدری که دلم میخواست از دیدن دودکش لذت نبردم! ولی با این وجود به این دوستان خسته نباشید میگم...
 • بی نام IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  25 14
  این رستمی شبیه ریچارد همونده
  • بی نام IR ۱۴:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
   31 5
   اینی که گفتی کیه؟؟؟؟؟؟
  • سامان 04 A1 ۱۵:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
   50 2
   ریچارد هموند شبیه رستمیه
 • لیلا A1 ۱۵:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  47 53
  به نظر من تکیه کلام ها توی دودکش زیادی لوث شده. فیروز هم اگه کمتر از این تکیه کلام ها استفاده کنه تأثیرش بیشتره.
 • حمید م IR ۱۷:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  28 16
  همه چی خوبه فقط زیاد از حد از کندن استفاده کردید ... همون اندازه شمس العماره کافی بود
 • رضا EU ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  35 1
  جناب اقای امیر حسین رستمی سلام خیلی ممنون از بازی خوبتون که غم غصه را از دل ما کندید بازهم ممنونم انشا الله هیچ وقت تو انپاس نمونی
 • بی نام IR ۱۸:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  35 3
  شما چش مایی ها ...........!!!!!!!!!!
 • یه نفر IR ۲۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  34 6
  من امیرحسین رو خیلی دوست دارم از سریال شمس‌العماره عاشقش شدم
 • کامران A1 ۲۱:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  18 1
  عالی بازی کردی
 • محمود IR ۲۱:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  31 2
  یعنی دل مردمو کندی با این نقشت.بیست بیست بیست.دم آقای برق نورد هم گرم که بهترین بازیگر کشوره
  • سحر A1 ۰۷:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
   4 2
   آقای برقنورد فوق اعاده بازی میکنه .. ولی بیخیال دیگه! بهترین بازیگر کشور نیست شاید بشه گفت بهترین بازیگر تلویزیون در حال حاضر
 • بی نام IR ۲۱:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  32 1
  خیلی دوستش دارم♥خداییش دیالوگم نمیگه آدم میخندونه با حالت شیرین نگاهش
 • سیدهدایت هاشمیان IR ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
  33 9
  دودکش عالی ترین سریالیه که تاحالا دیده ام .
 • بی نام IR ۰۴:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
  4 43
  به نظر من و خانواده ام این بنده خدا اصلا نباید بازیگر میشد چون هیچ کاری رو آدم حس نمی کنه واسه اون نقش ساخته شده بسیار مصنوعی و بی روح
  • بی نام IR ۰۷:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
   27 3
   اتفاقا خیلی هم با روح و طبیعی بازی میکنه
 • بی نام IR ۰۴:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
  3 17
  سریالی در پیتی یعنی چه ؟
 • بی نام US ۰۵:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
  11 23
  سریال قشنگیه ولی به پای سریال های عطاران نمیرسه
 • پسر ایران IR ۰۶:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
  9 36
  فیلم فقط فیلمای "مهران مدیری" تمام!!!
 • امير حسين A1 ۰۷:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
  30 4
  وقتي نگاه به اسمون مي كنه جالبه
 • ata IR ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
  18 2
  واقعاقشنگ بازی میکنی مخصوصاتودودکش دمت گرم
 • حميد A1 ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
  26 3
  بهروز خيلي خوب و طبيعيه منتظر دودكش ٢ هستيما خسته نباشي آقاي رستمي
 • محمد A1 ۱۸:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
  7 23
  نظرات اینجا خیلی مشکوکه دودکش 2؟!! آخه اصلا سر و ته این سریال چیه که دوش باشه الان صدتا منفی میخورم!!
 • آیدا IR ۱۸:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
  17 3
  اوامر همه تون یه طرف و عرایض بنده یه طرف. بنده خودم تءا تری هستم و تو کارم . کار همه فوق العاده بود . اصلا از پایه کار درسته یعنی فیلمنامه. هنر مندا همه خوب جمع شدن . کار اقا بهروز مشتاق هم بماند . نقد های بیننده های عزیز هم بماند. ولی اینکه چرا بعضی از دوستان تا یه کار خوبی میاد رو کار شروع میکنن : چه طوری ؟ باذره بین میگردن . هیچی هم پیدا نکردن با لا خره مسوول غذایی ابدارچیی چیزی پیدا میکنند که بالا پخره بگن چرا چایی داغه چرا پنجره بازه چرا دایی چاقه... .و ولی خوب به قول آقای لطیفی این هم بماند. ببخشید که پر حرفی کردم.
 • ناشناس IR ۱۰:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
  18 8
  این بماند بماند کردن آقای لطیفی اول سریال حوصله آدم رو سر می برد. چه خوب که حذف شد.
 • بی نام IR ۰۷:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
  17 2
  سلام اقای رستمی باید بگم که شما یکی از بازیگران محبوب من هستید . شما خیلی عالی بازی می کنید . اقای امیر حسین رستمی لطفا سریال های طنز بیش تری را بازی کنید. به نظره من شما در سریال دودکش عالی با زی کردید و من منتظر دود کش 2 هم هستم
 • mahsa IR ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۸
  17 3
  فقط اینو میتونم بگم که عالی بود هم از بازیگر ها گرفته تا متن داستان و همین طور گارگردان به این خوبی که اوقات ما رو شاد میکنن حتی اگه غمگین باشیم. بزن لایکو.....
 • ايراني IR ۰۲:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
  13 3
  امىرحسين رستمييه عزيز تو در دودكش بي نظىرى به اميد دودكش ٢
 • بی نام IR ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
  15 1
  خوب یا بد من که میبینمت می خندم
 • ata IR ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
  13 2
  منم بادودکش 2موافقم منتظرش هستیم
 • بی نام A1 ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
  8 2
  کلا حالت چهره ایشون با نمکه و شخصیت واقعیشونم هم معرکه اس
 • زهرا IR ۱۴:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۵
  2 1
  سلام آقای رستمی خیلی ممنون با بازی عالیتون در دودکش خسته نباشید واقعا با بازیتون دلمونو شاد کردید دمتون گرم