دفاع مجدد رئیس جمهور از شعار نفی هولوکاست/خداحافظی مردم با احمدی​نژاد

رئیس جمهور در آخرین سخنرانی روز قدس خود در مقام رئیس جمهور بار دیگر از طرح شعار نفی هولوکاست دفاع کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمود احمدی نژاد پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران با اشاره به اظهاراتش درباره هولوکاست، گفت: ما دو سوال ساده و روشن مطرح کردیم اما آنها چه سروصدایی راه انداختند. ما پرسیدیم اگر حواث جنگ دوم جهانی واقعا تاریخی است؟ چرا سیاست‌مداران نسبت به این موضوع تعصب نشان می‌دهند؟ در حالی که باید صاحب‌نظران و محققان بحث کنند.

گفتنی است در بسیاری از کشورهای اروپایی انکار هولوکاست جرم تلقی می‌شود. کشورهای اتریش، بلژیک، جمهوری چک، فرانسه، آلمان، اسرائیل، لیتوانی، لهستان، رومانی، اسلواکی و سوئیس دارای قوانینی علیه انکارکنندگان هولوکاست هستند. یکی از افرادی که در سال ۲۰۰۶ به جرم انکار هولوکاست به سه سال زندان محکوم شد، دیوید اروینگ، مورخ بریتانیایی بود. روژه گارودی محقق فرانسوی مسلمان نیز به علت انکار هولوکاست زندانی شد.
27 ژانویه روز جهانی یادبود هولوکاست خوانده می شود و صهیونیست ها در این روز جهانیان را نسبت به ظلمی که به ادعای آنها در گذشته بر یهودیان روا داشته شده سرزنش می کنند.
اما محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران بارها این موضوع را زیر سوال برد. احمدی نژاد در سال 90 در سخنرانی روز قدس تاکید کرد: «همه مقدمات تاسیس این رژیم مبتنی بر دروغ و فریبکاری بوده و یکی از این دروغ های بزرگ افسانه هولوکاست است.»
طرح موضوع هولوکاست یکی از محورهای انتقادات از احمدی نژاد در جریان مناظرات انتخاباتی سال 88 و 92 از سوی منتقدان وی بوده است.
رئیس جمهور که امسال با کاپشنی همیشگی اش به نماز جمعه تهران آمده بود، با بیان اینکه «چرا آنقدر حساسیت وجود دارد و اجازه نمی‌دهند که در این راستا تحقیقات آزاد انجام شود؟»، گفت: آنها که مدعی آزاداندیشی هستند وقتی به کشورهای دیگر می‌رسند معتقدند که باید اجاز داده شود تا تمام اندیشه‌های منحط هم ترویج شود اما وقتی به خودشان می‌رسد چه شلوغ می‌کنند.
وی افزود: تعصب در اوج است؛ آن هم توسط سیاست‌مداران و معلوم است که با یک نتیجه سیاسی مستمر از آن داستان ساختگی تاریخی به دست می‌آید. جوری با ما برخورد کردن که انگار ما وجود خدا را منکر شدیم.
احمدی‌نژاد یادآور شد: سوال دوم ما این بود که فرض کنیم اتفاقی هم افتاده اما در چه مکانی و توسط چه کسانی این اتفاق رخ داده و این موضوع چه رابطه‌ای با فلسطین دارد؟ در مقابل این سوال باز هم سروصدا کردند و ما عکس‌العمل‌ها را دیدیدم. مساله این است که این سوال دورغ‌پردازی‌های تاریخی را برملا کرد و فلسفه رژیم صهیونیستی را زیر سوال برد و معلوم شد بسیاری از داستان‌پردازی‌ها همگی یک سناریو بوده است تا اینکه در قلب منطقه اسلامی و منطقه ما پایگاه درست کنند.
رییس‌جمهور در ادامه اظهار کرد: آنها جیغ‌های سرخ و بنفش زدند و گفتند که فلانی جنگ‌طلب است، در حالی که این‌ کارها را کردند تا اصل دو سوال به گوش ملت‌ها نرسد و از پاسخ دادن طفره بروند و تاکنون هم پاسخی نداده‌اند. معلوم است که این سوال‌ها به هدف اصابت کرده و ستون نظام سرمایه‌داری را هدف گرفته است. برخی می‌گویند این سوال‌ها به نفع خود صهیونیستها و باعث حمایت بیشتر آمریکا از آنها شد. این از همان حرف‌های ساده‌انگارانه است. آنها مگر برای حمایت از صهیونیستها دنبال بهانه هستند؟ آنها یک موجودند؛ البته من در مورد سردمداران حرف می‌زنم و ما به ملت‌ها کاری نداریم. ملت‌های اروپا و آمریکا اسیرند.

وی اضافه کرد: برخی در داخل کشور فکر می‌کنند بالاخره دعوایی بین صهیونیست​ها و فلسطینی‌ها شده و می‌توان نشست مساله را حل و تمام کرد. می‌خواهند جریان تاریخی استعمار و استکبار و سرمایه‌داری جهانی و متجاوزان به حقوق ملت‌ها و تاریخی در مقابل حقوق ملت‌ها را با نشست و برخاست و خوردن دو فنجان قهوه حل و فصل کنند اما این ساده‌اندیشی است. چند ده سال است که مذاکره می‌کنند. چقدر مدعیان منطقه کوتاه آمدند؟ حتی به اندازه یک میلیمتر از ادعاهای خود عقب‌نشینی نکردند. این افراد که اینطور تصور می‌کنند در واقع ماهیت رژیم صهیونیستی را درست تشخیص ندادند.

دیگر اظهارات رئیس جمهور به نقل از ایسنا به شرح زیر است:
*اگر واقعا ادعای غربی‌ها و صهیونیست‌ها درست بود که می‌خواستند عده‌ای بی‌پناه را پایگاه دهند و کشوری برای آنها درست کنند، چرا با همه وجود و با همه توان از همه اقدامات و رفتارهای رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند؟ تا جایی که به این مقدار از کشورهای هم‌بلوک خود حمایت نمی‌کند، از مردم خود حمایت نمی‌کند.
* اگر واقعا آنها از روی دلسوزی و با عنوان حقوق بشر آمده‌اند، مقدمه‌چینی کردند و یک گروه را در فلسطین حاکم کردند چرا همه ادعاهای حقوق بشری خود مبنی بر آزادی،‌ دموکراسی، حقوق زنان و کودکان را پای صهیونیسم‌ها قربانی کرده‌اند؟
* برخی به اصل موضوع توجه ندارند و کسانی فکر می‌کنند که یک اتفاقی افتاده و باید از آن عبور کرد یا اینکه یک مقداری از این سرزمین را به آنها بدهیم و مقداری دیگر را به فلسطینی‌ها. این یک ساده‌لوحی و ساده‌اندیشی تاریخی است. این مساله به این سادگی نیست.
* برخی فکر می‌کنند که یک اتفاقی افتاده و باید از آن عبور کرد یا اینکه یک مقداری از این سرزمین را به آنها بدهیم و مقداری دیگر را به فلسطینی‌ها، در حالی که این یک ساده‌لوحی و ساده‌اندیشی تاریخی است. این مساله به این سادگی نیست.
*آنها روی هیچ‌چیز تعصب ندارند اما روی رژیم صهیونیستی سخت‌ترین تعصب‌ها را دارند.من زمانی برای یکی از رهبران اروپا که از نسل قبل بود پیامی فرستادم. در جایی که مجلس خصوصی شد به ما گفتند چرا علیه رژیم صهیونیستی فریاد می‌زنید؟ گفتند وقتی شما فریاد می‌زنید ما شرمنده می‌شویم. تعصب آنقدر شدید است که اجازه نمی‌دهد کسی خطی بر چهره آلوده صهیونیستها ترسیم کند، چراکه امروز رژیم صهیونیستی تنها فرصت تسلط بر منطقه و کل جهان است و حاضرند در این مسیر همه ملت‌ها را قتل‌عام و به همه جای دنیا لشکرکشی کنند.
* این بحث تنها بحث چند کلیومتر زمین نیست، بحث تسلط بر جهان و غارت همه جهان و سرنوشت جامعه بشری است. امروز تمام سردمداران سیاسی، صهیونیست هستند. کسی خیال نکند وقتی می‌گوییم صهیونیست، یعنی یهودیانی که مقداری هم تندرو هستند. این‌ها منافع کثیف مستکباران هستند و تمام مراکز اصلی اقتصادی دنیا و بانک‌های دنیا همچنین رسانه‌های اصلی دنیا نیز دست آنهاست.

* رییس‌جمهور آن کشور بزرگی که فکر می‌کند رئیس کل دنیاست اول باید در مقابل صهیونیستها کرنش کند و بعد اجازه ورود به انتخابات پیدا کند. رژیم صهیونیستی باطن و حقیقت نظام سرمایه‌داری و همچنین چهره‌واقعی استعارگران و برده‌داران است.
*صهیونیسم بعد حیوانی و دنیای طاغوت‌هاست و جز غارت ملت‌ها چیزی را نمی‌شناسد. آدم شرمش می‌آید از اینکه برخی مراکز دارویی جهان را در اختیار گرفتند و برای ضربه زدن به مخالفانشان میکروب تولید می‌کنند. کدام حیوان اینکار را می‌کند؟ هیچ‌کدام از ارزش‌های الهی و انسانی برایشان ارزش ندارد.
* مساله فلسطین و روز قدس، مساله همه جهان، تاریخ بشر و نجات کل بشر از چنگال مستکبران و صیانت‌کننده حقیقت انسان و شرف انسانی و باز کردن راه برای کمال انسان‌ها و برپایی عدالت و توحید برای جهان است و امام به زیبایی فرمود که روز قدس، روز اسلام است.

خداحافظی مردم با احمدی​نژاد

گفتنی است پس از پایان سخنرانی محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری کشورمان در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در پایتخت که به عنوان سخنران پیش از خطبه‌ها صحبت کرد، حجت‌الاسلام سید رضا تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور با اهدا لوح سپاس از زحمات هشت ساله رئیس جمهور تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از متن این لوح آمده بود: ما مدیران ستادی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور 8 سال است شاهد تلاش خستگی ناپذیر دولت‌های نهم و دهم بودیم و از تلاش‌های شما و دولتتان صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنیم.

به گزارش فارس، پس از اهدای لوح توسط حجت‌الاسلام تقوی، نمازگزاران تهرانی با سردادن شعار «رئیس جمهور ما خدانگهدار تو»  از احمدی‌نژاد خداحافظی کردند.

/29212

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 306353

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 57
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  خبرآنلاین شما هم که از مردم مایه میذاری!!! میتونستی بگی خداحافظی دوستداران احمدی نژاد یا اینجور چیزی
  • بی نام A1 ۱۰:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   1 0
   مردم فقط شمایید؟ دوست داران احمدی نژآد جزو مردم نیستن؟؟ همین شعارو برای خاتمی داده بودن میگفتین کل مردم عاشق سید خندان هستن. نمیگفتین؟
  • علی A1 ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   0 0
   دوست دارانش هم آدم هستن.مردم هستن.یکم انصاف داشته باشین
  • بی نام A1 ۱۴:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   1 0
   هیچ کدوم از وعده هات عملی نشد خدا به دادت برسه من که ازت راضی نیستم کارمو بخاطر تو از دست دادم
 • بی نام IR ۰۹:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  0 0
  مرگ بر اسرائیل. هیهات ملت ما حامی سازش گردد/حتی اگر که تحریم، چندین برابر گردد
 • حمید A1 ۰۹:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  اونهایی که می روند نماز جمعه به هیچ وجه نماینده کل مردم جامعه نیستند.
  • بی نام IR ۱۱:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   0 0
   مردم محروم شهرستانها و روستاييان كه در انتخابات شركت كردند واقعي خدا خيرشون بده كاش من هم ميتونستم برم. خيلي از اونا به اينترنت دسترسي ندارند كه نظر بدن و شما فكر نكنيد كه تمام مردم ايران هستيد.
  • بی نام IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   0 0
   همين حضور ميليوني در سراسر كشور نشون داد كه شماها كه در اين سايت تعدادتون بيشتره، تمام مردم نيستيد.
  • رضا A1 ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   26 38
   پس حتما كاربران خبرآنلاين نماينده مردمند؟؟؟؟
  • بی نام GB ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   4 42
   بی انصافی نکن آدم های مومن و پاک به نماز جمعه میروند.درود بر احمدی نژاد. خبر آنلاین شما فقط کامنت های مخالفین احمدی نژاد عزیز را چاپ میکنید.ماه همیشه زیر ابر نمی ماند.اگر به قیامت اعتماد دارید.بیش از این به رییس جمهور پاک و عزیز تهمت نزنید
  • بی نام A1 ۱۳:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   0 0
   کاملا موافقم کسایی که میرند نماز جمعه نماینده کل مردم نیستن نماینده دیگته و عقاید خودشونند و نباید اینطوری به کل نسبت داد!!!
  • بی نام A1 ۱۴:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   0 0
   بله كاربران خبرانلاين نماينده اماري خوبي از اقشار مختلف مردم با تفكرات مختلف هستن. مثل خود شما اقا رضا!
 • یک نیروی شرکتی منطقه ویژه عسلویه IR ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  71 9
  خداحافط ریس جمهور ولی یادت باشه در سفر به بندرعباس و همچنین در خیلی از صحبتهاتون به ما شرکتی های وزارت نفت قول داده بئدید ما هم تبدیل وضعیت شویم.ولی آخرش چی شد؟؟اونقد دست منابع انسانی وزاذت نفت باز گذاشته شد که بر خلاف دستورات دولت بخشنامه زدند نیروهای بالای سابقه هفت و نیم سال تبدیل وضعیت شوند.م هم الان با بیش از پنج سال سابقه در منطقه ویژه عسلویه شرکتی باقی موندیم تا جیب پیمانکاران خالی نمونه.از قدیم گفتن مر هست و قولش.شما چیکار کردید؟؟شاید به شما گفته باشن قانون اجرا شد ولی اینقد اومدید عسلویه از ما سوال کردید؟؟؟؟شاید به شما بگن تبدیل وضعیت این نیروها کار میبره ولی شده بیاید ببینید کارمندان منابع انسانی اونجا چقد سرسون خلوت هست؟؟؟؟انتظار ما از شما این بود فکر ما باشید نه جیب پیمانکاران
 • بی نام A1 ۱۰:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  به امید روزی که جشن پیروزی وازادی قدس شریف را در همین خیابان ها بگیریم
  • روح اله A1 ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   0 0
   ان شاءالله که به زودی این اتفاق بیفته...
  • بی نام A1 ۱۱:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   0 0
   به امید ان روز که هیچ عربی جرات نکنه نام خلیج پارس رو جعل کنه....
  • بی نام A1 ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   67 3
   به اميد روزي كه دلار بياد زير ٢٠٠٠ تومن
  • میثم IR ۱۳:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   0 0
   جشن پیروزی و آزادی قدس و پایین اومدن دلار مسیرشون یکیه...
 • بی نام IR ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  به سلامت
 • بی نام A1 ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  ظاهرا در تمام این سالها ایشان تصور رییس جمهور کشورهای دیگر را داشتند آخر نفی هولوکاست چه سودی برای کشورمان داشته که حتی در آخرین روز هم یک ضربه دیگر بر اقتصاد این کشور زدی ؟
 • بی نام A1 ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  بیشترین خدمت را به صهیونیستها مخالفان تندرو و بی فکر انجام دادن
 • شيوا A1 ۱۰:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  بالاخره ٨ سال جنگ تحميلى تمام شد ولى آثارش سالها باقيه.باى باى
 • بی نام IR ۱۰:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  قرار بود در مورد هسته ای حرف بزنه....................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • سعید A1 ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  لعنتِ خدا بر ظالمان و تندروهای تمامِ ادیان
 • بی نام IR ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  3000 میلیارد ما چی میشه؟
 • پيمان IR ۱۰:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  0 0
  واقعا چرا اسراييل و آمريكا از تحقيق درباره هلوكاست جلوگيري ميكنن خوب اگر واقعيت داره بذارن تحقيق بشه تا بفهميم آيا واقعا يهوديا رو كشتن يا اين كه چيز ديگه اي بوده و اسراييليها دروغ ميگن.
 • بی نام IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  0 0
  خدا خير مردم روزه دار بده كه تو اين گرما رفتن تو راهپيمايي شركت كردند من و خانوادم هم ميخواستيم بريم ولي هوا خيلي گرمه.
 • بی نام IR ۱۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  0 0
  آفرين به رييس جمهور شجاع. خدا حفظت كنه اين آخرين روز رياست جمهوريت بود. صد حيف كه اين آمد و صد حيف كه آن رفت.
 • بی نام A1 ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  من گمان نمی کنم کسی دلش برای شما تنگ بشه آقای احمدی نژاد
 • سینا.م IR ۱۱:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  0 0
  رییس جمهور خداحافـــــــظ
 • بی نام A1 ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  4 2
  راست يا دروغ بودن هولوكاست خيلي به ايران ربط داره!!!!!!!!!!!!
 • علی IR ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  11 2
  در اخرین روز های قدرت هم از گفتن حرف هایی که بدون تدبیر و تفکر است دست بر نمیدارن ، ان وقت دولت اینده باید هزینه این حرف ها را بپردازد ....
  • بی نام IR ۱۸:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   0 0
   سازشكار به درد اين مملكت نميخوره. ببين هنوز آقاي روحاني نيومده آمريكا تحريمهاي بي سابقه اي را بر ما تحميل كرده به نظرت دليلش چيه؟
  • بی نام A1 ۲۱:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   1 0
   تحریم ها حاصل درایت آقیون هست. بنده خدا روحانی که هنوز تحلیف هم نشده
 • بی نام IR ۱۱:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  27 21
  دفاع از نفی هولوکاست ! در این 8 سال چه دردی از دردهای مردم دوا کرد؟ فقط فشار بیشتر روی گرده مردم داشت
 • انتی دلار 3000 IR ۱۱:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  48 5
  بی خیال این ها اون هایی که می خواهند دلار بیاید پایین رای مثبت بدن
  • نفس A1 ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
   0 0
   یکی به من بگه چرا اقای روحانی میتونه مشکلات اقتصادی رو حل کنه ولی احمدی نژاد نمی تونست
 • بی نام NL ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  23 3
  اینم در نظر بگیرید که عراقی ها چقدر از جوونهای ما رو به شهادت رسوندن...کدوم کشور دشمن تره؟؟
 • بی نام A1 ۱۲:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  27 5
  آقا محمود ..عالمی را یک سخن ویران کند ....صهیونیسم مرده را شیران کند . ..........کی می دونست هولوکاست چیه تا شما مطرحش کردی اونا هم روز جهانی براش درست کردن ...آب به آسیابشون ریختی
  • بی نام AU ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   0 0
   پاشو برو یک کشور غربی ببین موجی که بر علیه اسرائیل و صهونیست به واسطه همین حرفهای بظاهر نسنجیده احمدی نژاد برپا شده چه وحشتی تو دل غربیها انداخته یک کم فکر بهتر از هفتاد سال عبادته داداش اینو بدون تا سینه خیز جلو صهونیست ها نری و نوکر دست بسینه آنها نباشی نمیتونی منتظر چراغ سبز غرب باشی یادت نره که در دوره آقای خاتمی بوش به ما ایرانیها گفت محور شرارت و حالا ببین با آقای دکتر روحانی عزیز چه خواهند کرد
 • خودمونی IR ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  7 4
  انشاالله به جای صحبت یک تحقیق به جامعه بشری تحویل دهند. اقای هاشمی کتابی محققانه درزمینه فلسطین درقبل از انقلاب نوشتند وکمک ارزندهای به زنده نگه داشتن مردم فلسطین ومعرفی متجاوزان وغاصبان صهیونیست کردند. امت اسلامی باید در مقابل این دشمن بشریت ید واحد باشد.
 • محسن IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  بد دفاع کردن خیلی از دفاع نکردن بدتر است .براساس برداشت ابزاری عده ای که این سخن امام)ره( را ملاک تعیین حق وباطل قرار میدهند . پس از انتخابات مقامات اسرائیل اظهار داشتند احمدی نژادبرای ما بهتر از روحانی بود . قدس برای همه مقدس و شریف است و حمایت از آن صرف نظر از احزلب و گروهها وظیفه است اما دفاع بد کمک به دشمن است چنانچه بیشترین سود را در این 8سال اسرائیل کرد. پس اعتدال و عقلانیت راه راست و راه امام و اسلام است.
  • بی نام A1 ۱۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   1 0
   احسنت
  • بی نام A1 ۱۴:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
   1 0
   بهتره ا ول به فكر منافع كشور و مردم خودمون باشيم. همه كرفتاري ما در دنيا بخاطر حمايت محض و يكطرفه از بعضي كشورهاي ديكست
 • علی A1 ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  0 0
  رییس‌جمهور آن کشور بزرگی که فکر می‌کند رئیس کل دنیاست اول باید در مقابل صهیونیستها کرنش کند و بعد اجازه ورود به انتخابات پیدا کند. رژیم صهیونیستی باطن و حقیقت نظام سرمایه‌داری و همچنین چهره‌واقعی استعارگران و برده‌داران است.
 • بی نام IR ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  کینه عمیقی دارن از ملت ایران این افراطی ها.. هرچه بیشتر فشار بر بخش اعظم ملت بیاد اینا خوشحالترند. و این حرفها هم برای این هست که فشارها بر ایران بیشتر بشه.. البته اون 4 میلیون که غم نان ندارن.. بیچاره ملت ایران گرفتار در چنگ بی خردی
 • بی نام IR ۱۳:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  افراطی گری مشی صهیونیستا هست. چه شیعه و چه سنی
 • بی نام IR ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  کلا سخرانی های ایشان تکرار مکررات هست!! حرف تازه ای برای گفتن ندارن!! ایشون 8 سال هولوکاست هولوکاست کرد و تاوانش را ما مردم پرداختیم و داریم همچنان میپردازیم!!!
 • بی نام A1 ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  بیشترین خدمت را به صهیونیستها مخالفان تندرو و بی فکر انجام دادن
 • بهمن IR ۱۴:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  آقا جان یک بار هولوکاست را نفی کردی برای یک عمرمان بس بود . کافیه دیگه . حالا برو و بگذار مردم به زندگیشان برسند .
 • بی نام IR ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  0 0
  ولی ایندفعه حرفاش بد نبودا!
 • بنده خدا IR ۱۵:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  0 0
  كشورهاي استعمارگرزورگو چه ازشان تعريف كني جه به انها فحش بدهي فرقي برانها نيست . انها به دنبال منافع نامشروع خودشان هستند . قابل توجه ان اقاياني كه مدعيند واقعيت حاكم بر جهان براي مصلحت خودمان بايد گفته نشود.
 • یه نفر از اون 4 میلیون IR ۱۸:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  0 0
  آره من غم نون ندارم چون شکم پرست نیستم. من فرزند خانواده ای هستم که کمیته امداد اون رو به اسم مستضعف شناسایی کرد. خداوند در كتاب شريفش اين وعده حق را با قاطعيت عنوان فرموده است : «و نريد ان نمن على الذين الستضعفوا فى الارض و نجعلم ائمة و نجعلهم الوارثين.» و ما اراده داريم كه بر مستضعفان زمين منت گذاريم و آنها را پيشوايان و وارثان (حكومت روى زمين ) قرار دهيم. خاتم پيامبران الهى، خود را ازمسكينان و مستضعفان مى‏دانست و هرگز از اين شأن و روحيه دور نگشت. آن حضرت خود را از آنان و براى آنان مى‏دانست . (( از خدا میخوام همیشه به یادم بندازه که از یک خانواده ی مستضعف بودم و میخواهم مثل مستضعفان زندگی کنم و به فرزندم هم این موضوع رو بگم)) خدایا خودت شاهدی
  • بی نام A1 ۰۶:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
   1 0
   فقر و مستضعف بودن بالندگی نداره. از قدیم گفتن دارنذگی . برازندگی. فقر امتیاز نیست . انواع بیماری های روانی میاره. طرز فکرت درست کن محمود هم فکر می کرد فقر زینته و سعی کرد همه رو فقیر کنه :دی
 • بی نام A1 ۱۸:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  به نظر شما اسراييل با ما دشمن تره يا عراق؟! منظور اينكه سابقه دشمني كدومشون با ما بيشتره؟! وجدانا انصافا
 • کمالz IR ۱۸:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  0 0
  خدانگهدار رییس جمهور عزیز.امیدوارم همیشه سلامت باشید.بدون غم و غصه .خدا حفظتون کنه.موفق و موید باشید.
 • بی نام IR ۲۲:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
  1 0
  هولو کاست اصلا به اشغال سرزمین های فلسطینی ربطی نداره و انکار اون فقط آب به آسیاب صهیونیزم می ریزه و منافع ملت فلسطین را خدشه دار می کنه. هولوکاست رو که نمی شه انکار کرد!!! یک واقعه تاریخی است.