نماینده مخالف وزیر دادگستری با وزیر کار مخالفت کرد

مخالفت کوچک زاده با مصطفی پور محمدی تذکر نمایندگان را در پی داشت .

به گزارش خبرآنلاین؛ امروز در سومین روز بررسی رای اعتماد نمایندگان مجلس نوبت به پورمحمدی وزیر پیشنهادی دادگستری رسید.

اولین نماینده مخالف او مهدی کوچک زاده نماینده تهران بود اما به دلیل این که بیشتر صحبت ها و مخالفت هایش ربیعی، وزیر پیشنهادی تعاون و کار را نشانه رفته بود اعتراض نمایندگان را به دنبال داشت. تا جای که لاریجانی رئیس مجلس تذکر داد که در مورد وزیر دادگستری صحبت کنید نه آقای ربیعی. واگر الان زمان صحبت در مورد کلیات دولت بود صحبتهای شما درست بود.

کوچک زاده در مورد مخالفتش با پورمحمدی هم گفت: من در زمان دولت آقای احمدی نژاد هم به وزارت آقای پورمحمدی رای ندادم و رای منفی من به خاطر عدم کارنامه موفق ایشان است.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری از گرایش به تجمل گرایی و افراطی گرایی ممانعت کردند گفت: اما در دوران شما این موضوع به شدت وجود داشت و در مقابل هر وزارتخانه و سازمان چند اتومبیل لوکس وجود داشت.

کوچک زاده با تاکید بر اینکه از اشرافی گرایی مسئولان جلوگیری کنید که خواسته مقام معظم رهبری است افزود:متاسفانه اسناد و مدارک موجود نشان می دهد که شما کاری برای مقابله با افراط نکرده اید.
45232

 

کد خبر 308250

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • اسد از مشهد KW ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
  48 3
  آيا آقاي كوچك زاده كار ديگري غير از مخالفت با اين دولت و موافقت در دولت قبلي ياد دارند ؟
  • بی نام EU ۱۵:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
   4 1
   پیشینه کوچک زاده نشان میده چه تفکراتی داره، دوران سربازی از ایشان سوال کردم که چرا طرفداران شما سخنرانی نوه امام را در 14 خرداد 89 بهم زدند؟ ایشان گفتند قصد ما این بود که به ایشان بگوییم این مسیری که داری میروی غلط است و باید برگردی!!!! یعنی تعیین مسیر هم میکنه، آقای پور محمدی نیازی به رای ایشان ندارد، پورمحمدی هر چه باشد از امثال کوچک زاده و رحیمی کارنامه به مراتب پاک تری دارد.
 • بی نام IR ۰۹:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
  18 10
  اتفاقا حرف هایی که زد هیچ ربطی به مخالفت و موافقت با وزیر کار نداشت فقط نقل قول کرد درضمن همه حرفهای که در مورد پورمحمدی زد خیلی به جا و سنجیده بود...من فقط با این وزیر پیشنهادی دولت مخالفم بقیه عالین جز این آقا!
  • بی نام A1 ۱۴:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
   1 15
   وزیر کشاورزی هم خوب نیست.
  • علیرضا A1 ۱۴:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
   1 1
   داداش شدید باهات موافقم!!!