رویانیان و دایی امروز به ستاد منشور اخلاقی رفته بودند تا مدارکی که علیه محسن قهرمانی دارند را ارائه کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از جلسه‌ای که در ستاد منشور اخلاقی داشت، در جمع خبرنگاران گفت: «فدراسیون برای رسیدگی به این موضوع اراده‌ای جدی دارد. ما هم شواهد، قرائن و مستندات خود را ارائه کردیم. با ما خیلی برخورد خوبی داشتند. من دیدم که واقعا این موضوع تبدیل به یک پرونده شده و در حال رسیدگی است. من از جلسه‌ای که در فدراسیون داشتیم راضی‌ام.»
رویانیان ادامه داد: «بعضی وقت‌ها یک آقایی خطایی می‌کند و دیگران می‌خواهند ماست مالی کنند. اما الان رویکرد فدراسیون، ماله کشیدن و ماست مالی کردن نیست. خوشمان آمد. فدراسیون پلیسی برخورد کرد. آقای علیپور هم می‌تواند پلیس خوبی شود. من و دایی چیزهایی ارائه دادیم که قابل قبول بود. بخش اول آن چیزهایی که مطرح کردیم قابل قبول بود و بخش دوم هم هست که بستگی به فدراسیون دارد.»
رویانیان در پاسخ به این سوال که در مورد چند داور مدرک ارائه داده‌اند یا فقط علیه محسن قهرمانی مدرک رو کرده‌اند گفت: «این چیزی را که می‌گویم، اگر ننویسید ناراحت می‌شوم. من به جامعه داوران یک بار دیگر تعظیم می‌کنم. داوران پاک و ارزشمند هستند. باید از آن‌ها حمایت کنیم. اما نسبت به قهرمانی شکایت جدی داریم و کوتاه هم نمی‌آییم. تعارف که نداریم. تیم ما باخت ناراحت نشدم. ما باخت زیاد داشتیم. دلیل نمی‌شود برای باخت به داور اهانت کنیم. اما یک چیزهایی فراتر از رفتارهای داوری در فوتبال دیدیم در این دو سال که من خودم گفتم دیگر سکوت نکنم. من تصمیم گرفتم برخورد کنم. حالا هم انتظار داریم فدراسیون عادلانه حکم بدهد. ما به یک داور حرفی زدیم، امروز هم ما ار خواستند مثلا محرمانه به فدراسیون بیاییم. گفتند مدارک بدهید که ما هم دادیم. حالا کمیته انضباطی مال فدراسیون هست یا نه، یا اینکه ستاد اخلاقی و کمیته انضباطی و دپارتمان داوری و کمیته داوران چه هستند را نمی‌دانم. ولی ما حرف زدیم و حرفمان در مورد یک داور است. مدارکمان را هم آوردیم.»
او ادامه داد: «یکی دو نفر دلال هستند که این روابط را برقرار می‌کنند. شاید اصلا کلاهبرداری کنند که باید با آن‌ها برخورد شود. دو سه تا دلال هم معرفی کردیم. شاید داور هم نمی‌داند این مسائل را.»
مدیرعامل پرسپولیس در مورد جلسه‌ای که فصل گذشته در فدراسیون فوتبال در همین رابطه داشت هم گفت: «آن موقع هم راجع به همین داور آمدم فدراسیون. بعد از دربی بود. آن زمان به من فشار آمده بود که به آقایان نبی و عسگری و دیگر مسئولان فدراسیون گفتم بیایند. طبق معمول چون مستند نبود و مدرک نبود، قبول نکردند. ولی الان دیگر طاقت نیاوردم. نمی‌توانستم این همه غصه و ناراحتی را تحمل کنم. یک رفتار عمدی و توهین آمیز باعث شد این همه مشکل ایجاد شود. آقای قهرمانی، کف گرگی و فن گردن شجاع خلیل زاده را ندید.»
سوء قصد به محسن قهرمانی یکی از خبرهای مهم امروز بود. رویانیان در این مورد گفت: «امیدوارم این خبر صحت نداشته باشد. من نوکر خانواده قهرمانی هم هستم. وقتی این خبر را شنیدم، خودم تحقیق کردم و با پلیس مشهد صحبت کردم. خودم می‌روم مشهد تا از خانواده قهرمانی دفاع کنم. جلوی کسی که به حریم خصصوی قهرمانی تعرض کند می‌ایستم. من با قهرمانی دعوا دارم اما این دلیل نمی‌شود کسی به خانواده او کاری داشته باشد. ما با هم مشکل داریم و مردانه مشکلمان را حل می‌کنیم.»
43 43

کد خبر 314427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =