مهر نوشت:

امام جمعه مشهد با تاکید بر اینکه حذف شعار مرگ بر آمریکا از طرف امام خمینی(ره) دروغ محض است، گفت: یک عده جیره‌خوار و مزدور آمریکایی برای پرداختن به این دروغ بزرگ تمام تلاش‌شان را می‌کنند.
آیت الله احمد علم الهدی در خطبه های نماز عید قربان اظهار کرد: ابراهیم خلیل الله در مقام دلدادگی خداوند حاضر شد و فرزندش را قربانی کرد.

امام جمعه مشهد بیان کرد: عید قربان عید لقا الله است و خداوند به بندگان خود می‌گوید باید همه چیز خود را در راه لقاءالله بدهند تا به مقام دلدادگی الهی برسند.

آیت الله علم الهدی با بیان اینکه حضرت ابراهیم خلیل‌الله و موسی کلیم‌الله به عنوان مقام لقاءالله نائل شدند، اظهار کرد: این بزرگواران جریان استکبارستیزی را نقطه برجسته زندگی خود قرار دادند و همه انبیای الهی محور رسالت‌شان استکبارستیزی و از بین بردن نمادهای استکبار بود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه حذف شعار مرگ بر آمریکا از طرف امام خمینی(ره) دروغ محض است، گفت: یک عده جیره‌خوار و مزدور آمریکایی برای پرداختن به این دروغ بزرگ تمام تلاش‌شان را می‌کنند.

امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه اصل استکبارستیزی در انقلاب اسلامی ایران یک اصل تغییرناپذیر است، بیان کرد:‌ اسلام‌ برخی افراد تشریفاتی است و در اصل لائیک هستند.

آیت الله علم الهدی تصریح کرد: ‌انقلاب اسلامی در راستای انقلاب کربلا است و محور انقلاب کربلا استکبارستیزی بود و امام حسین (ع) فقط با 72 تن این جریان را تا لحظه شهادت ادامه دادند.

وی در خصوص مذاکرات ایران با گروه 1+5 اظهار کرد: مذاکره به این معنا نیست که پای از اصول برمی‌داریم.

امام جمعه مشهد بیان کرد: مردم ایران در همه حال بزرگترین مخالف آمریکا هستند و خواهند بود.

/21249

کد خبر 317864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 26
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مهدی IR ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  257 8
  مودب باشید. مرد خدا باید مودب باشه.
  • بی نام IR ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
   31 2
   میشه بگید این جیره رو کجا می دن من بخدا محتاجم و مهم نیست برام که جیره خوری بده می رم و جیره خوار می شم. خواهش می کنم هرکسی که جیره می گیره ادرسش رو به منم بده خدا خیرتون بده من بیکارم و دیگه روم نمیشه سر سفره بابام نون بخورم
 • جانباز A1 ۱۲:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  135 7
  لطفا در راه وحدت مسلمین سخن به زبان اورید وهیج کس در این مملکت امام زمانی کهازخون هزاران شهید را پشتوانه دارد وهاشمی وخامنه ای وپیر سفرکرده حضرت روح الله همه سعادت ملت را خواسته ومیخواهند وهمه چیز را خود مصادره نکنید انقدر که شما از انقلاب ادعا دارید هاشمی رفسنجانی که کل عمرش با انقلاب وامام بوده وهست ندارد خدا در این روز عید قربان این همه کبر وخودخواهی را از بزرگان دورکند ان شاالله
 • رضا A1 ۱۲:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  222 9
  چه طوره به جاي مرگ بر آمريكا ، بگوييم مرگ بر استكبار ، مرگ بر زياده خواهي . اينجوري بهتره . نظرت؟
 • mehdi A1 ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  181 7
  بگذاریم برای یکبار هم که شده آن روی اسلام را به دنیا نشان دهیم ، همان رویی که پیامبر بار ها و بارها از دشمنان قسم خورده گذشت کرد !!!!!!!!!!!!! چرا بی احترامی !!!!!!!!!! چرا دشنام !!!!!!!!!!!!!!! چرا لج و لجبازی !!!!!!!!!! چرا جبهه گیری !!!!!!!! ور در آخر چرا زور آزمایی در میدانی که سالهاست اسلام را با نمادی از جنگ و خونریزی و مسلمانان را نماد خشونت معرفی کرده است ؟!!!!!!!!!! آیا شما در قبال این موضوع مسئول نیستید ؟ آیا بهانه های مختلف برای اسلام ستیزی را تفکرات افراطی به دشمن نداد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • محمد US ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  241 7
  واقعا" تا کی میخواهید از جانب مردم ایران مایه بگذارید؟!؟!؟!...حداقل این مردمی که شما ادعا دارید اکثرا" موافق سیاستهای شما هستند رو معلوم کنید چه کسانی هستند!!!...والا من که با هر کسی که صحبت میکنم و یا نظرات اشخاص مختلف را که میشنوم اکثرا" موافق تنش زدایی و رابطه با تمام کشورها هستند...جناب آقای علم الهدی به خدا قسم که مردم دیگه خسته شدن از این همه فشار و گرانی و تورم...کمر مردم زیر بار این فشار کاملن شکسته...اونوقت جنابعالی و همفکران شما هنوز که هنوزه درگیر مسئله شعار "مرگ بر فلان و مرگ بر بیسار" هستید...خدا شاهده که هیچ انسانی نمیخواد که زیر بار زور و ستم باشه.حالا این زور و ستم از هر نوع و از طرف هر حکومتی که میخواد باشه...تو رو خدا یکم فقط یکم واقع بین باشید.(خبر آنلاین خواهشن منعکس کنید
 • بی نام IR ۱۲:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  322 8
  آقای علم الهدی! پزشک زن هستم و در دوران جنگ با دو فرزند زیر بمب و گلوله هواپیماهای عراقی کار کرده ام. راکت هایی که عراق به کرمانشاه می زد بدون آژیر بود و ما حتی فرصت رفتن به پناهگاه را هم نداشتیم. هیچوقت از هیچ دولتی تقاضای هیچ کمکی نداشته ام. امروز موافق حذف شعار "مرگ بر امریکا" هستم. بنظرتان من جیره خوار و مزدور آمریکا می باشم؟؟ تا کی می خواهید به مردم توهین کنید؟؟ مردم فقط شما نیستید بلکه ما هم مردمیم.
  • معین IR ۱۷:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
   99 6
   آفرین به بانو ایرانی
 • بی نام IR ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  131 3
  یک کم تو این سال ها تعداد جیره خواران آمریکا زیاد نشده؟!!!!!
 • بی نام US ۱۲:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  سی سال مرگ ب امریکا گفتیم بسه دیگه
 • بی نام RS ۱۲:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  81 3
  چه شیوا سخن می گویید!!
 • سمنانی A1 ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  167 6
  اصلا منظورش رفسنجانی نیستا!!!!!!!هر چی تندرو هست مخالف خاتمی و رفسنجانی و روحانی هستن
 • بی نام A1 ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  220 8
  جناب علم الهدی حرف هاتون رو اول مزه مزه کنین لطفن!!!
 • والح قنبري IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  187 5
  مردم ايران! چه اصطلاح عوامفريبانه اي!!!!!!!!!!!!11
 • بی نام IR ۱۴:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  87 7
  متاسفانم که تریبون مقدس نماز جمعه در بسیاری از موارد به محلی برای توهین و تسویه حساب های شخصی و جناحی بدل شده!
 • بی نام A1 ۱۵:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
  106 4
  به قول يه بزرگى: ادب مرد به ز دولت اوست
 • بی نام A1 ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  25 1
  آنهایی که از عدم راتطه با امریکا میلیارها دلار رآمد و پول این ملت را به غارت بردند و بزرگترین رانتهای مالی را در حوزه خلیج فرس تا آمریکای لاتین تشکیل دادند معلوم است که از رابطه با آمریکا هراس دارند سناریوی دشمن تراشی دیگر با رشد شعور این ملت جواب نمی دهد حالا هرچقدر دوست دارند بر آدمها زمان ساز نفرین بدهند یا از مقدسترین مکان شیعه به ناسزا گوئی روی بیاوند نمی توان در مقابل شعور انسانهائی که با فقر دست و پنجه می کنند و پدرانی که بایستی با شرمندگی هر شب در خانه را باز کنند و کانون خانواده هائی که به خاطر همین فقر که تشکیل دهنده های رانت ایجاد کرده اند فرو پاشیده است درود فر اوان بر بزرگان و انسانهای که قدرت و ثروت را همچون مولای متقیان بر امت خود می خواست
 • بی نام IR ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  25 1
  جیره خوار یعنی چی ؟ من لیسانس بیکار اصلا جیره ای نمیبینم که بخورم حالا یه عده بگن یا نگن مرگ بر آمریکا چه سودی به حال من میکنه ؟ حاج آقا شاید شما و فرزندانتون و نوه هاتون دغدغه ای جز بحث پیرامون مرگ بر امریکا ندارید ولی اینو بدون الان واسه من فقط نون مهمه نون نون نون .به هر حال ...
 • حميد IR ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  21 2
  حاج آقا زورش مي رسه اشكنه بخوره نفسش از جاي گرم در مي ياد.
 • بی نام AE ۱۱:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  27 2
  مرگ بر امریکا خدمت کردن به اقتصاد عربهای خلیج فارس
 • بی نام A1 ۱۱:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  24 2
  اکثر جامعه تحصیل کرده کشور خواهان حذف این شعار هستند ،هیچ جیرهای تا بحال که یه این قشر از مردم ندادند
 • اسکندر A1 ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  23 0
  بنده حقیر به عنوان یک ایرانی خواهان حذف شعار های مرده باد و ... می باشم ولی از آنجا که از جیره و مواجب ذکر شده بی اطلاع بودم لطفا محل و نحوه دریافت آن را نیز شرح دهید ..دعاگویتان می شوم!
 • تقی A1 ۱۵:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  8 1
  همچین میگه تحصیلکرده که انگار 50 سال پیشه!!!!!!
 • بی نام A1 ۱۵:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۶
  12 0
  ما جیره خوار نیستیم بنده خدا. فقط نمیخوایم تصاویرمون رو در حالی که فریاد مرگ بر امریکا سر داده و چشم ها را دریده و دهان ها را تا بناگوش باز کرده منتشر کنند و بگویند "ایا این ها صلح طلب هستند؟ ایا اینها راست میگویند که برنامه هسته ایشان برای مقاصد صلح امیز است؟".
 • بی نام A1 ۱۹:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۶
  0 0
  آقای علم الهدی هماوردی با رقیب همیشه یک راه ندارد شما که عالمی بهتر باید بدانید که هزار و یک راه امتحان نشده وجود دارد و عالم بودن به اینه که این راه ها را استنتاج کنی
 • الله پرست IR ۰۶:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۷
  1 0
  اگ یه سری به پاکستان بزنیین میبینید که به هر بهانه ای مردم گرسنه به خیابان میان وشعاره مرده باد وزنده باد سرمیدن وتعطیل میکنن بازار وکاسبی رو هرکی کاروکاسبی کنه مغازشو آتیش میزنن.......