دکتر حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفتگوبا خبرآنلاین ماجرایی برنج های آلوده را که در رسانه ها منتشر شده مربوط به 2 سال پیش اعلام کرد.

شهریاری در این گفتگوی تلفنی گفت:من از خبرنگاران و اهالی رسانه گله دارم که چرا جو رسانه ای کشور را به این صورت درآورند.شهریاری در مورد ماجرای برنج های آلوده گفت:منظور من مساله ی برنج های آلوده ی 2 سال پیش بود که به کشور وارد شد و آن پیگیری ها در مجلس صورت گرفت و گزارشی هم از طرف وزارت بهداشت در صحن علنی خوانده شد.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در مورد وضعیت کنونی برنج های وارداتی اظهاربی اطلاعی کرد و گفت:برنج ها هم در آن زمان،هم الان از پاکستان و هند وارد می شد.برنج های آلوده از ایالت پنجاب وارد می شد که خود بهداشت پنجاب هم از آلوده بودن برنح ها خبر داده بود.شهریاری این نکته را هم افزود که :هفته ی آتی سه شنبه جلسه ای با سازمان ها و ارگان های نظارتی و بهداشتی مربوطه در این باره در کمیسیون بهداشت برگزار خواهد شد تا وضعیت کنونی را گزارش کنند.

45233

کد خبر 318518

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۹
  0 0
  یعنی الان برنجها الوده نیستند؟
 • بی نام IR ۰۹:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۹
  2 0
  با همه چی بازی با جون مردم هم بازی......... اخه تاکی باید این طوری باشه..مردم هیچ نمیگن شما حیا کنید
 • سارا A1 ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۹
  0 0
  درکشورهایی که سلامت مردم اهمیت دارد، جنانچه به مورد مشکوکی برخورد کنند، سریعا دستور جمع آوری آنرا صادر می کنندو اطلاع رسانی شفاف و پر سر و صدایی هم در این مورد می شود تا همه مردم آگاه شوند. حیف که سلامتی مردم اصلا مهم نیست
 • مردم بیچاره و بی کس!! IR ۱۴:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۹
  2 0
  تا وقتیکه مملکت ما به گونه ای است که یرئیس سازمان ملی!!! استاندارد!! پس از سالها معامله بر سر سلامت مردم و تبانی با قدرت هنوز هم به خودش حق می دهد که با لابی و معامله به فکر باقی ماندن در قدرت باشد..... فاتحه مردم خونده است..