دبیرکل ایرانی کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا طی نامه‌ای، نسبت به تصمیم ریاست کمیته ملی المپیک و اعضای هیات اجرایی این کمیته اعتراض کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی مرادی دبیرکل کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا طی نامه‌ای به محمد علی‌آبادی رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیات اجرایی این کمیته، اعتراض خود را نسبت به حضور نداشتن در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک اعلام کرد. مرادی در بخشی از نامه خود که آن را برای رئیس، نواب رئیس، خزانه دار و اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک ارسال کرده، نوشته: «همان‌طور که مطلع هستید در آخرین جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک و طبق اساسنامه جدید که مورد تایید کمیته بین‌المللی المپیک نیز قرار گرفته است، جهت معرفی یک نفر از نمایندگان دبیر کل‌های قاره‌ای به منظور حضور در مجمع پیش روی که حکم مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک کشورمان برای مرحله جدیدی از فعالیت خود را دارد، آقای علی قلمسیاه دبیرکل محترم قایقرانی آسیا را معرفی نموده‌اند. 
ضمن احترام به تصمیم هیات اجرایی جهت معرفی ایشان که همواره مورد احترام بنده بوده و هستند، به دلیل نداشتن ساز و کار آیین‌نامه داخلی انتخابات کمیته ملی المپیک کشورمان دلیل عدم معرفی اینجانب که اخیرا به عنوان عضو کمیسیون بین قاره‌ای فدراسیون وزنه‌برداری جهانی انتخاب شده ام چیست؟
خواهشمند است دستور فرمایید قبل از تشکیل مجمع با توجه به سوابق بین‌المللی هر یک از دبیران کل ایرانی کنفدراسیون‌های ورزشی آسیا به منظور استفاده از تجربیات ارزشمند ایشان، اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک ترتیبی اتخاد نمایند تا هر دو نماینده ایرانی دبیران کل کنفدراسیون‌های ورزشی آسیا طبق اساسنامه جدید یک نفر از آن‌ها به عنوان کارشناس خبره در امور بازی‌های المپیک و دیگری به عنوان نماینده دبیران کل ایرانی کنفدراسیون‌های ورزشی آسیا از سوی هیات اجرایی به مجمع معرفی گردند تا بدینوسیله زمینه حضور و خدمتگذاری داوطلبانه هر دوی ایشان برای انجام وظیفه به عنوان عضو مجمع و در صورت تمایل شرکت در انتخابات کمیته ملی المپیک کشورمان فراهم آید.»
43 43

کد خبر 322267

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • روزبه A1 ۱۳:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۱
  79 1
  علی ابادی خدا ازت نگذره
 • بی نام A1 ۱۳:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۱
  50 5
  یک بار علی آبادی و رفقا کمیته المپیک را صاحب شدن الان دوباره دولت و اطرافیونش دارن از همون راه استفاده می کنن تا کمیته را صاحبش شن آخه چه وضعیه؟
 • بی نام A1 ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۴
  8 3
  علي آبادي و رضازاده و رويانيان و ... مديران احمدي نژادي هستند نمايندگان راي به وزير ورزش را عقب انداختند تا اينها مدت بيشتري سر كار بمانند.