سایت وزارت ورزش نوشت:

این نشست با حضور بیش از 50 رییس فدراسیون ، معاونان و مدیران کل ستادی این وزارتخانه برگزار شد و هریک از حاضران نقطه نظرات خود را پیرامون بررسی راهکارهای برون رفت از مشکلات این وزارتخانه اعلام کردند .

دراین جلسه سید مناف هاشمی معاون توسعه منابع ، خسروی وفا رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین ،پولادگر رییس فدراسیون تکواندو ، داورزنی رییس فدراسیون والیبال ، شایسته رییس فدراسیون تنیس ، ناطق نوری رییس فدراسیون بوکس ، زارع دبیر فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی ، داوری رییس فدراسیون دوومیدانی ، یاقر زاده رییس فدراسیون شمشیر بازی ، کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال ، مهرعلی سرپرست فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی ، مطالبی را درباره شرایط این روزهای ورزش ارائه کردند  .

گودرزی : رای نمایندگان را می پذیرم

دکتر محمود گودرزی صبح امروز در جمع روسای فدراسیونهای ورزشی با مهم خواندن مقوله ورزش درکشور ، رونق بخشی و برنامه ریزی برای توسعه پایدار ورزش را منوط به تعامل ، حرکت جمعی و هم افزایی عنوان کرد و افزود : با این بینش می توان بیشترین وبهترین خدمات را به ورزش و مردم ارائه کرد .
وی در ادامه با بیان اینکه هدف جامعه ورزش سربلندی ایران در میادین مهم ورزشی است تلاش در این خصوص را وظیفه ای مهم عنوان کرد و افزود: ما سرباز نظام و آماده خدمت گذاری در هر پست و مقامی هستیم .
وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان در این نشست نگرش مقطعی و برنامه ریزی براساس امور روزانه، بدون ترسیم چشم انداز را افت توسعه ورزش دانست و گفت : این اتفاق زمانی رخ می دهد که مدیران ، برنامه ریزان و سیاستگذاران درحوزه کاری خود احساس امنیت نداشته باشند .
وی با انتقاد ازتغییرات شتاب زده در حوزه مدیران ورزشی اظهار داشت : بی تردید اگر مدیری احساس امنیت نداشته باشد، نمی تواند برای حوزه عملیاتی خود برنامه های زمانیندی شده ، تدوین کند .
دکتر محمود گودرزی پرهیز از تغییرات بدون کارشناسی در بخش مدیران را یکی از برنامه های خود اعلام کرد وافزود : اگر دراین بخش نیازی به تغییر وتحولی هم احساس می شد قطعا کارشناسی شده و از سر علم و تحقیق خواهد بود .
وی تاکید کرد : با توجه به در پیش بودن رویدادهای مهمی مثل بازی های اسیایی اینچئون کره و جام جهانی فوتبال ادامه داد : امیدوارم دوستان من در فدراسیونهای ورزشی با خاطر آسوده برنامه خود را پیگیری کنند تا انشاء الله بتوانیم دراین رویداد های بزرگ به نتایج خوبی دست پیدا کرده و دل مردم را شاد کنیم .
وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان در این نشست به مشکلات مالی فدراسیون های ورزشی اشاره کرد و با مهم خواندن آن، ادامه داد : تاکنون 36 میلیارد به فدراسیونهای ورزشی تزریق شده و قرار است تا پایان سال 20 میلیارد دیگر به فدراسیون اعتبار تخصیص داده شود .
وی با ناکافی خواندن این اعتبارات ، استفاده بهینه از آنرا بهره وری دانست و گفت: باید تلاش کنیم با این حداقلها به مطلوبت ترین نتایج رسید .
وی در این نشست تعامل و همفکری در جهت رشد و تعالی ورزش را بسیار مهم دانست و با تاکید بر تداوم برگزاری جلسات هم اندیشی برای تصمیم سازی در برنامه های کلان ورزش اظهار داشت :ما به دنبال تصمیم سازی های مشارکتی هستیم .
دکتر محمود گودرزی مسوولیت ورزارت ورزش وجوانان را به خاطر تعداد مخاطبانش بسیار سنگین توصیف کرد و افزود : همه احاد جامعه درحوزه در ورزش سهیم و به نوعی صاحب نظر هستند و این درجای خود بسیار مهم است و باید از این اظهار نظرها استفاده کرد .
وی ادامه داد : مجلس یک وظیفه قانونی دارد و احترام و تمکین به تصمیمات نمایندگان مجلس شورای اسلامی وظبفه ماست و باید هر انچه روز یکشنبه به وقوع پیوست بپذیریم .

4141

کد خبر 322698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۸:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۵
  5 2
  شاخص میزان تخصص وزیر نیست بلکه شاخث جهتگیری وزیر با فتنه است چرا نمیفهمید؟
 • بی نام A1 ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۵
  2 1
  این کرسی وزارت ورزش عجب با اهمیته مثل توپ فوتبال شده از این پا به اون پا میشه و نهایتاً وقتی گل میشه که حواسها پرت می شه به طرف مسائل فرعی!