ایسنا نوشت:

 دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس اعلام کرد، وزرای کشور این نهاد اتخاذ اقداماتی علیه منافع حزب‌الله و افراد وابسته به این حزب را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش سایت الوطن العربی، عبداللطیف الزیانی، دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس از ماهیت این اقدامات علیه حزب‌الله لبنان سخنی به میان نیاورد، اما گفت، معاونان وزیران کشور شورای همکاری خلیج فارس پس از دو نشست پیشنهادهایی را برای اتخاذ تدابیری علیه حزب‌الله مطرح کردند و این وزیران در نشست روز پنج‌شنبه در منامه در خصوص این اقدامات بحث و مذاکره کردند.

خبرگزاری عربستان "واس" به نقل از الزیانی گزارش داد که وزرای کشور شورای همکاری خلیج فارس با تشکیل نیروی پلیس مشترک برای کشورهای عضو این شورا موافقت کردند و کار گروهی را موظف به بررسی جوانب مالی و اداری این امر کردند.

الزیانی با بیان این که وزرای کشور شورای همکاری خلیج فارس خطرات امنیتی علیه کشورهای عضو این شورا را کاملا درک می‌کنند، گفت: وزیران تاکید دارند که باید با تهدیدهای امنیتی علیه این کشورها مقابله شود.

52261

کد خبر 325094

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • وحید IR ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۸
  13 4
  اینها هنوز نفهمیده اند که کلاه بزرگی که اسراییل سر آنها گذاشته این بوده که به جای اسراییل که خطر اصلی برای اعراب بوده و هست از خطر ایران سخن گفت است... واقعا که اتحاد مسلمین تو ای شرایط ضروریه.
 • بی نام IR ۱۷:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۸
  4 0
  خاک بر سر این جماعت بز دل که تا کنون نتوانستند کمترین حمایتی از فلسطین داشته باشند . اگر دوستانی انتقاد به نظر بنده دارند بدانند پولهای اعراب برای جمایت از مردم فلسطین نیست بلکه برای حمایت از تعداد خود فروخته فلسطینی است که در مذاکرات خیمه شب بازی مقابل اسرائیلی ها حاضر شوند و نه نگویند چنانکخ هنوز هم شهرک سازی در سرزمینهای فلسطینی ادامه دارد
 • حسین A1 ۱۹:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۸
  1 0
  عزیزان خواهشا همه ی عرب ها را با هم جمع نبندید همونطور که همه ی ایرانی ها را نباید به دکتر محمود احمدی نژاد نسبت داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • امید A1 ۲۰:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۸
  2 0
  کشورهای عرب خلیج فارس دشمن اسلام شیعه وایران هستند .انها دوست واقعی اسراییلند مسولین محترم کشور لطفا دوست و دشمن واقعی را بشناسند اینها علنی از حمله به کشور ما حمایت میکنند
 • كارمند A1 ۰۶:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۹
  2 0
  اونكه ارباب اينها بود هيچ غلطي نكرد وبا ايران كنار اومد اينها كه عددي نيستند كساني كه ساختار ارتش كشورشان توسط عده اي مزدور از پاكستان وبنگلادش و هند و آفريقا تشكيل شده هيچوقت قدرت مقابله با شيران ايران را ندارند خصوصا حالا كه اربابشان كوتاه آمده زمان جنگ بعث عراق با ايران همه اينها بودند به اضافه امريكا وفرانسه و شوروي بقيه كشورهاي عربي حالا تركيبشون بهم خوره كه البته ........... قدرت وامكانات اون موقع ايران با حالا زمين تا اسمون فرق ميكنه. ميخوام بگم بگم بگم. ........نامردي اگه چاپ نكني.