فارس نوشت:

در نشست مشترک شرکت پست با فعالان بازار الکترونیک مقرر شد از آغاز دی ماه ارایه خدمات پستی در سرویس خرید و فروش اینترنتی صرفاً از طریق سرویس پست پیشتاز و پیک شهری صورت پذیرد.
در راستای توسعه بررسی و رفع موانع و مشکلات سرویس خرید و فروش اینترنتی، تسهیل شرایط کسب و کار در حوزه تجارت الکترونیک و ارتقای سطح کیفی سرویس، جلسه ای مشترک بین شرکت پست و شرکت های طرف قرارداد سرویس خرید و فروش اینترنتی برگزار شد.
این نشست با حضور بوداغی، معاون فنی مدیرعامل شرکت پست ، کیوانی، مدیرکل سرویس های نوین پستی و مدیران عامل شرکت های طرف قرارداد سرویس خرید و فروش اینترنتی در اداره کل سرویس های نوین پستی برگزار شد.
در این جلسه با توجه به راه اندازی سرویس پیک شهری توسط شرکت پست مقرر شد از آغاز دی ماه ارایه خدمات پستی در سرویس خرید و فروش اینترنتی صرفاً از طریق سرویس پست پیشتاز و پیک شهری صورت پذیرد.
فرآیند اعطای نماد اعتماد الکترونیکی و تشریح آن برای فعالین این عرصه از مباحث اصلی این جلسه بود. در همین ارتباط تمامی فروشگاه های اینترنتی تحت پوشش شرکت های طرف قرارداد براساس هماهنگی به عمل آمده با مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ادامه فعالیت ملزم به اخذ این نماد هستند.
همچنین درخصوص موضوع تسهیل شرایط اخذ نماد برای فروشگاه‌های اینترنتی حاضران در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

5656

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 327674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =