پاسخ افشین علاء به قزوه / ماجرای حر را که بهتر از ما بلدی؟

بعد از سهیل محمودی، افشین علاء هم نسبت به یادداشت علیرضا قزوه در وبلاگش واکنش نشان داد. این شاعر در یادداشت کوتاه خود از علیرضا قزوه خواسته است که جبهه‌اش را عوض کند.

به گزارش خبرآنلاین، مشروح این یادداشت را می‌خوانید:

«آقای قزوه در جوابیه ای به مصاحبه ی عزیزان انجمن شاعران ایران، ضمن عذرخواهی اظهار فرموده اند که من آن حرف ها را، در جواب مصاحبه ی برادرم! افشن علا با مجله ی مهرنامه گفته ام!و بعد تقصیر را گردن مسئول ادبی مهرنامه انداخته اند که این تیتر را انتخاب کرده بودند: " ما عوض نشدیم، آنها عوض شدند! "راستش من نفهمیدم کجای این تیتر به ایشان ربط داشته بگذریم که در سراسر مصاحبه هم اشاره ای حتی به کنایه به ایشان نکرده ام، حالا این عذرخواهی رندانه همراه با تاکید مجدد بر اتهامات مالی وسیاسی، برای بنده و عزیزان و عزیزان انجمن شاعران چه لطفی می تواند داشته باشد؟ البته، من حال ایشان را بعد از شنیدن اعتراض ها و اظهار تاسف های بزرگان و جوانان و قاطبه ی مردم به اهانت ها و فحاشی هایشان درک می کنم، ولی چاره ی درد ایشان عذرخواهی همراه با دودوزه بازی نیست، بر فرض که ما از حق خود گذشتیم جواب افکار عمومی را چه خواهند داد؟! آقای قزوه عزیز! آزاده باش! شما که شاعر انقلاب ، بیا و انقلابی عمل کن، ماجرای حر را که بهتر از ما بلدی؟ جبهه ات را عوض کن، بابت تمام اشتباهات سال های اخیرت از بیشمار مخاطبانت عذرخواهی کن بخدا عاقبت بخیر می شوی.»

۵۷۵۷

 

 

کد خبر 329731

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۵:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۷
  8 5
  این جماعت خودشان را قاسم جنت و نار میدانند جبه ها چی شان را عوض کنند ؟ ...
 • بی نام A1 ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۷
  14 4
  احسنت. با شعرهای شما کودکی را گذراندیم و امشب با نامه تان کیف کردیم
 • بانوی ایرانی... IR ۱۸:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۷
  43 7
  عجب حکایتی شده این جوابیه ها...
 • عليرضا A1 ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۷
  70 13
  درود بر افشين
 • سید علیرضا A1 ۱۲:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۰
  2 15
  aجناب اقای علا شما ابتدا اشتباهات انجمن شعرا را بپذیرید بعد از طرف دیگر دعوایتان انتظار پذیرفتن اشتباهاتشون را داشته باشید این یک سکه دو طرفه است هر دو طرف را ببینید در ضمن اقای قزوه از اصل سخنانشان معذرت خواهی نکردند و ان را اشتباه ندانستند تنها گفتند بیان این جملات در جمع عمومی اشتباه بود.