نشست «مؤسسات امام صدر؛ تحقق اندیشه در ساحت عمل» فردا با حضور نجاد شرف الدین از لبنان، در موسسه امام موسی صدر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی مؤسسۀ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر هشتمین نشست از سلسله‌ نشست‌های «اندیشه و عمل» مؤسسۀ امام موسی صدر با عنوان «مؤسسات امام صدر؛ تحقق اندیشه در ساحت عمل» با حضور نجاد شرف الدین از لبنان، برگزار می‌شود.

مؤسسات امام موسی صدر جمعیتی است غیردولتی، غیرانتفاعی که از اوایل دهۀ شصت میلادی خدمات اجتماعی و فرهنگی خود را آغاز کرد. امام موسی صدر با تأسیس نهادهایی برای سامان‌دهی به اوضاع محرومان لبنان، سنگ بنای تشکیل این جمعیت را گذاشت که بعد‌ها به صورت رسمی با نام «جمعیت مؤسسات امام موسی صدر» تحت مدیریت رباب صدر، خواهر امام موسی صدر، آغاز به کار کرد.

به مناسبت پنجاهمین سالگرد آغاز به کار این مؤسسات خیریه؛ نجاد شرف الدین، مدیرعامل مؤسسات امام موسی صدر در لبنان و خواهرزادۀ امام موسی صدر، در هشتمین نشست از سلسه‌نشست‌های «اندیشه و عمل» به تشریح فعالیت‌ها و چگونگی تحقق اندیشه‌های امام موسی صدر در ساحت عمل در این موسسات می پردازد.

این نشست روز یکشنبه، ششم بهمن ۱۳۹۲ از ساعت ۱۶ در موسسۀ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر واقع در میدان هفت تیر، بالا‌تر از مسجد الجواد، کوچه شریعتی، جنب مسجد الرضا، پلاک ۱۰، واحد ۲، برگزار می شود.

سلسله نشست‌های اندیشه و عمل، به صورت ماهانه با حضور اندیشمندان حوزه و دانشگاه در مؤسسۀ امام موسی صدر برگزار می‌شود و شرکت در آن‌ برای عموم علاقه مندان آزاد است.

/6262

کد خبر 334542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =