فارس نوشت:

تاکنون مخابرات ۵۰ میلیارد تومان از بدهی خود را به دولت پرداخت کرده بود، اکنون ۱۷۰ میلیارد از مجموع ۲۲۰ میلیارد بدهی را پذیرفته و پس از ارائه یک چک ۷۰ میلیاردی، وزارت ارتباطات بار دیگر فروش پهنای باند به مخابرات را از سر گرفت.

محمود خسروی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: توافق اولیه‌ای بین شرکت زیرساخت با شرکت مخابرات حاصل شده و مخابرات ۱۷۰ میلیارد تومان از مجموع ۲۲۰ میلیارد تومان بدهی به دولت را پذیرفته است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: پس از این توافق اولیه، با توجه به اینکه مشتریان شرکت مخابرات تحت فشار بودند، شرکت زیرساخت فروش پهنای باند به مخابرات را بار دیگر آغاز کرده است.

وی ادامه داد: به این ترتیب هم‌اکنون تمام پهنای باند مورد تقاضای مخابرات که برای آن قرارداده بسته بودند، به آن‌ها واگذار شده است.

خسروی تصریح کرد: حجم پهنای باند جدید واگذار شده به مخابرات ۸۰ لینک STM1 است که این میزان واگذاری با توجه به افزایش اخیر ۴۰ گیگی ظرفیت اینترنت کشور انجام شده است.

از مبلغ ۱۷۰ میلیارد تومان بدهی که مورد پذیرش مخابرات قرار گرفته، ۵۰ میلیارد تومان پرداخت شده است، ۷۰ میلیارد تومان چک پرداخت شده و ۵۰ میلیارد تومان نیز باقی مانده است.

 

56503

کد خبر 335474

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =