مهرنوشت:

رئیس کانون سراسری انبوه سازان با بیان اینکه بازار مسکن در انتظار برنامه های دولت در این بخش است، گفت: اگر دولت برنامه‌های بخش مسکن را ارایه کند و متقاضیان باتوجه به نیازشان در بخش‌های مختلف مسکن اجتماعی و حمایتی سرمایه گذاری کنند، بازار مسکن در سال آینده هم روال عادی خواهد داشت.
ایرج رهبر در خصوص وضعیت بازار مسکن در سال آینده، گفت: اگر به همین منوال پیش برود ممکن است بازار مسکن با تغییرات قیمتی مواجه شود زیرا نرخ فولاد هم در هفته‌های گذشته با نوسان همراه شد.
او با بیان اینکه بازار در انتظار برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی در بخش مسکن است، گفت: اگر دولت برنامه‌های بخش مسکن را ارایه کند و متقاضیان باتوجه به نیازشان در بخش‌های مختلف مسکن اجتماعی و حمایتی سرمایه گذاری کنند بازار مسکن در سال آینده هم روال عادی خواهد داشت.
رئیس کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به اینکه تعلل دولت در ارایه برنامه‌های بخش مسکن، بازار را آشفته می‌کند، گفت: دولت برنامه‌های خوبی در طرح جامع مسکن و مسکن حمایتی دارد که در صورت به نتیجه رسیدن می‌تواند قیمت‌ها را کنترل کند.
رهبر با تاکید بر اینکه با شروع ساخت وسازها و تولید مسکن، بازار آرامش پیدا می‌کند، گفت: اگر پول و سرمایه وارد بازار مسکن نشود و تقاضا در این بخش فشرده باشد، نتیجه خوبی به دنبال ندارد و بازار را آشفته می‌کند.
او با بیان اینکه در حال حاضر بازار مسکن در رکود است زیرا سرمایه کافی برای ورود به بازار وجود ندارد، گفت: این عوامل باعث رکود معاملات و خرید و فروش شده است بنابراین نیاز انباشته در سال آینده باید با برنامه‌های دولت برای بازار مسکن تامین شود.
45231

کد خبر 340665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۰۹:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
    2 0
    به جای کنترل قیمت باید کاهش یابد امان از این دلال ها جواب حدا را چه خواهند داد