مهر نوشت:

سازمان فناوری اطلاعات ایران خواستار مشارکت کاربران ایرانی در رای‌گیری اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی برای کسب رتبه نخست خط یک عمل wsis شد.

سازمان فناوری اطلاعات ایران با بیان اینکه کشورمان به مرحله سوم و نهایی دریافت جایزه بین‌المللی خط یک عمل اجلاس جهانی سران جامعه اطلاعاتی راه یافته است اعلام کرد: ایران در این مرحله با رای کاربران می تواند جایزه این بخش را از آن خود کند.

تاکنون و پس از دو مرحله داوری و ارزیابی از میان پروژه‌هایی که از سوی کشورهای مختلف ارائه شده کشورمان توانسته در کنار پنج کشور دیگر به مرحله نهایی راه پیدا کند.

در گروه «خط عمل یک»، پروژه نظام پایش شاخص‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران با نام «Design and Implementation of ICT Measurement System for Iran» با ۵ پروژه به رقابت می‌پردازد.

مبنای انتخاب نهایی پروژه‌ها در این مرحله، رای‌گیری برخط عمومی (Public Online Voting) است و کاربران می‌توانند تا نیمه فروردین ماه سال آینده در رای‌گیری به این پروژه ملی مشارکت کنند.

براین اساس فرهیختگان و کاربران می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی زیر و با انتخاب vote for project،‌ نسبت به ایجاد حساب کاربری و تایید آن از طریق لینکی که به ایمیل متقاضی ارسال می‌شود،‌ اقدام کنند.

http://groups.itu.int/stocktaking/WSISProjectPrizes2014.aspx#votetab

هر شخص باید به ۱۸ پروژه رای دهد و رای کاربرانی که به ۱۸ پروژه رای ندهند شمارش نخواهد شد.

مشارکت کنندگانی که به علت کمبود وقت نمی‌توانند تمام مراحل را به انجام برسانند برایشان این امکان فراهم شده تا بخشی از فرآیند کار را با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران انجام دهند؛ از این رو کاربران می‌توانند جهت اعلام تمایل برای مشارکت در رای دادن، یک ایمیل به آدرس wsis@itc.ir با درج نام و نام خانوادگی و تخصص (حرفه) خود ارسال کنند تا پس از آن،‌ سازمان فناوری اطلاعات ایران به نیابت از آنان در سایت ITU ثبت نام کند.

 

45503

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 343342

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =