محسن محمدی به عنوان دبیر دومین جشنواره عکس «قاب‌های بهشتی» منصوب شد.

به گزارش تصویرنت، سعید آلادپوش مدیر شبکه تصویر با صدور حکمی محسن محمدی را به سمت دبیر این جشنواره منصوب کرد.

بنابر این گزارش در این حکم آمده است:

«برادر گرامی جناب آقای محسن محمدی

نظر به توانمندی و تجارب ارزشمند جناب عالی در عرصه هنر و فعالیت‌های فرهنگی و نیز اهتمام و توجه شما به حوزه جهاد و شهادت، به موجب این حکم به عنوان دبیر دومین جشنواره قاب های بهشتی منصوب می‌شوید.

امیدوارم با عنایت حق تعالی و با حسن تدبیر جنابعالی و با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود و تجربیات گرانبار پیشین، جشنواره دوم با غنا و دقت هر چه بیشتر برگزار شود.

در ضمن از زحمات جناب آقای محمود ظهیرالدینی دبیر محترم اولین دوره این جشنواره تشکر و قدردانی می‌شود .»

موضوع این جشنواره پاسداشت یاد شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تلاش در راه گسترش و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و افزایش محتوای دیجیتالی یادمان شهدا در فضای مجازی است.

این جشواره در سراسر کشور و در دو سطح حرفه‌ای و شهروندی برنامه‌ریزی شده و تمام عکاسان آماتور و حرفه‌ای می‌توانند در آن شرکت کنند.

دومین جشنواره عکس «قاب‌های بهشتی» توسط شبکه تصویر (تصویرنت) و با همکاری اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران، خبرگزاری تسنیم و فرهنگسرای سرو برگزار می‌شود.

محسن محمدی از فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی در کارنامه فعالیت خود دبیری جشنواره های عکس «پایداری ملی» و «ماه و آب» را ثبت کرده است. وی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل خبرگزاری مهر و روزنامه تهران تایمز را بر عهده دارد.

5858

کد خبر 343748

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =