مهر نوشت:

ممانعت از ورود برخی افراد ثبت نامی به محل آزمون استخدامی شرکت بهره برداری خطوط انتقال اتیلین غرب در شهرستان پلدختر موجب درگیری داوطلبان و عوامل برگزاری آزمون شد.
آزمون استخدامی شرکت بهره برداری خطوط انتقال اتیلن غرب صبح جمعه در شهرستان پلدختر برگزار شد که ممانعت از ورود برخی داوطلبان به جلسه آزمون موجب درگیری هایی شد.

یکی از این داوطلبان گفت: بومی منطقه هستم و در ثبت نام آزمون شرکت و هزینه های مربوطه را پرداخت کرده ام و با ما تماس گرفته و اعلام داشتند برای شرکت در آزمون ساعت هشت صبح روز جمعه پنجم اردیبهشت مراجعه کنید.

علی صارمی گفت: علی رغم این که به ما اعلام کردند که برای شرکت در آزمون مراجعه کنید اما لیست نزدیک به 20 نفر را به مسئول برگزاری آزمون که در محل دبیرستان شهیده مهناز کاییدی شهر پلدختر ارائه نکرده بودند.

او با بیان این که مسئول کاریابی شهرستان منکر این موضوع بود، گفت: به این مسئول گفتم پس چرا ما را ثبت نام کرده اید و در این راستا هزینه ای متحمل شده ایم و حالا از ورود ما به آزمون ممانعت می کنید.

صارمی گفت: اگر ما واجد شرایط شرکت در این آزمون استخدامی نبوده ایم چرا ابتدا از ما ثبت نام صورت گرفته و سپس برای شرکت در آزمون نیز دعوت شده ایم.

باقر دریکوند یکی دیگر ازداوطلبان آزمون استخدامی شرکت بهره برداری خطوط انتقال اتیلین غرب گفت: مدارکم تکمیل بوده و دارای کارت پایان خدمت هستم ولی به دلایل نامعلوم از ورودم به آزمون جلوگیری کردند.

یکی دیگر از داوطلبان آزمون نیز به خبرنگار ما گفت: برای شرکت در آزمون به محل برگزاری آمدم ولی به علت نامعلوم اعلام کردند اسامی شما در لیست موجود نیست و از ورودم به آزمون جلوگیری کردند.

یاسر موسوی گفت: در جواب علت عدم ورود ما به جلسه آزمون گفتند که "اسامی شما را به اهواز داده ایم ولی از آنجا اسامی شما را به ما اعلام نکرده اند".

طبق گفته یکی از این شرکت کنندگان، عوامل برگزاری آزمون پس از مشاهده حضور خبرنگار ما در محل برگزاری آزمون از این افراد که حدود 15 نفر بودند به صورت جداگانه آزمون گرفته اند در حالی که مشخص نیست این آزمون واقعی بوده است یا صوری.

مسئول برگزار کننده آزمون استخدامی شرکت بهره برداری خطوط انتقال اتیلن غرب نیز در این خصوص به خبرنگار ما گفت: در این آزمون 231 نفر شرکت کردند که از این تعداد 169 نفر دارای مدرک دیپلم و 27 نفر دارای مدرک مهندسی شیمی نفت و 35 تن دیگر دارای مدرک برق هستند.

حسن علی طالب زاده گفت: افراد از اداره کاریابی پلدختر به اداره کار و امور اجتماعی شهرستان و از این طریق به ما معرفی شده اند و اگر افراد حق شرکت در آزمون استخدامی نداشته اند به دلیل این بوده که از طریق این دو اداره به ما معرفی نشده اند.

مسئول برگزار کننده آزمون استخدامی شرکت بهره برداری خطوط انتقال اتیلن غرب گفت: بعد از برگزاری آزمون جلسه ای با فرمانداری و اداره کاریابی و کارو امور اجتماعی تشکیل خواهیم داد در صورت صلاحدید افرادی که در آزمون شرکت کرده ولی اسامی آنها به ما ارائه نشده اند را جزء آمار آزمون محاسبه خواهیم کرد.

مسئول مرکز کاریابی پلدختر نیز گفت: اگر امروز مانع از حضور افرادی در آزمون استخدامی شرکت بهره برداری خطوط انتقال اتیلین غرب شدیم به دلیل این است که شرایط لازم ثبت نام را نداشته اند به عنوان مثال یا دارای مدرک پایین تر و یا لیسانس غیر مرتبط با شرایط اعلامی داشته اند که می خواستند در آزمون شرکت کنند.

عبدالستار جوادی گفت: وظایف کاریابی ثبت نام از افراد واجد شرایط آزمون استخدامی است نه این که هر فردی با هر مدرکی در آزمون شرکت کند.

ایرج باشی پور رییس اداره کار و امور اجتماعی شهرستان پلدختر گفت: این اداره هیچ نقشی در آزمون و کم و کیف آن ندارد و مسئول برگزاری آزمون و ثبت نام شرکت نفت و اداره کاریابی شهرستان است و این موضوع به اداره کار و امور اجتماعی پلدختر ندارد.


45231

 

کد خبر 351395

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
  169 1
  آزمون های استخدامیه ما پیشرفته ترین در سراسر جهان هستند , در این آزمون ها افراد برگزیده به صورت کاملا هوشمند و قبل از برگزاری آزمون مشخص میشن
  • بی نام A1 ۱۴:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
   124 1
   من پارسال با مدرک فوق لیسانس عمران نفر چهارم آزمون ورودی شرکت نفت شدم... اما خیلی عجیب تو مصاحبه رد شدم و ....
 • بی نام A1 ۱۵:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
  4 0
  من ‍پارسال در آزمون استخدامي استانداري اردبيل شركت كرده ام قبول هم شده ام از مصاحبه و تحقيقات محلي قبول شده ام ولي خبر از استخدامي نيست به نظرتون افتضاح نيست؟؟؟؟؟
 • بی نام IR ۱۶:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
  10 0
  یعنی شماها نمیدونین که فقط فک و فامیل و دوست و آشناهای آقایون حق امتحان دادن و قبول شدن در آزمون رو دارن؟ اینو که دیگه همه میدونن چطوریه که شماها نمیدونین
 • بی نام IR ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
  5 0
  همش پارتی بازیه
 • بی نام A1 ۱۷:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
  2 0
  من هیچوقت تو این آزمونها شرکت نمیکنم و پولم رو هدر نمیدم . ترجیح میدم دستفروشی کنم ولی پول بابت آزمون ندم و اون پول رو میدم میرن تفریح یا پیتزا میخورم . هروقت هم کسی بهم گفته فلان جا استخدام داره شرکت نکردم و چند ماه بعد از همونی که اون آزمون یا استخدام رو بهم معرفی کرده فهمیدم که برگزار کننده شیاد و کلاهبردار در اومده دولتی و خصوصی هم نداره همشون از ی قماشن
 • بی نام A1 ۲۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
  3 0
  این استخدام به شرکت نفت ارتاطی ندارد. استخدام متعلق به شرکت بهره برداری خط لوله اتیلن غرب است که یک شرکت غیر دولتی می باشد.
 • بی نام IR ۰۴:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۶
  3 0
  من چند سال پیش تو ازمون شرکت نفت شرکت کردم قبول هم شدم مصاحبه گرفتم اونم قبول شدم گفتن یه ما دیگه بیا که کارت شروع میشه ولی بعد یه ماه گفتن نیاز نداریم کل زندگیم داغون شد به همین راحتی بعد معلوم شد یکی جای من گذاشتن گه پارتی داره