خروج یک نمایش از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، از خروج «رویای ماه» به نویسندگی مریم کاظمی از این رویداد هنری خبر داد و نمایش «کرمی که هیولا شد» به نویسندگی و کارگردانی امیر جهانپور را جایگزین آن کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از ستاد خبری بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، دبیرخانه جشنواره با بررسی شرایط عمومی آثار منتخب، یکی از نمایش‌های اعلام شده را از اولویت حضور در این دوره از جشنواره خارج کرد.

بر این اساس، نمایش «رویای ماه» به نویسندگی مریم کاظمی و کارگردانی احسان مجیدی از تهران به دلیل آن‌که اجرای عمومی آن خارج از بازه زمانی اعلام شده در فراخوان دوره بیست و هفتم جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان بوده، با نظر شورای انتخاب آثار بخش مسابقه نمایش کودک، متشکل از زهرا صبری، سیدمحمد جواد کبودرآهنگی، علی فروتن، ناصرآویژه و علیرضا آقایی، از اولویت حضور در جشنواره خارج و به جای آن نمایش «کرمی که هیولا شد» به نویسندگی و کارگردانی امیر جهانپور از ارومیه جایگرین شد.

هشت نمایش با نظر شورای انتخاب آثار بخش مسابقه  کودک، در بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا خواهند داشت.

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، در اسفندماه سال جاری به دبیری امیر مشهدی عباس و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی ایران و دیگر سازمان‌ها و نهادهای استان همدان، با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

۵۷۵۷

کد خبر 355497

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =