رویترز گزارش داد:

 گزارش ماهانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی حاکی است که ایران در حال تعلیق برخی فعالیت‌های اتمی خود بر اساس توافق موقت ژنو است و تاکنون به این توافق پای‌بند بوده است.

دیپلمات‌ها روز پنج‌شنبه، اول خردادماه، به این خبرگزاری گفته‌اند که «احتمالا» آژانس در گزارش ماهانه خود که روز جمعه منتشر می‌شود تایید خواهد کرد که ایران از طرف خود به تمام مفاد توافق شش ماهه هسته‌ای عمل کرده است.

رویتزر می‌نویسد که انتظار می‌رود گزارش جدید آژانس حاوی اطلاعاتی درباره موضوع توافق هفته جاری ایران و این نهاد درباره ظن آژانس به فعالیت‌هایی در راستای ساخت بمب اتمی توسط ایران و توافق ایران برای پاسخ دادن به سوالات پیرامون دو موضوع در همین رابطه باشد.

1717

 

کد خبر 356439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • رزمنده در جبهه ها جنگ A1 ۰۸:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۲
  0 0
  هسته ای ایران قوانین بین المللی است و نه قوانین آمریکایی ها وغربی ها مذاکرات هسه ای ایران مربوت به آژانش بین المللی است و نه آمریکا و غرب
 • درپاسخ به آزانس بین االمللی انرژی هسته ای A1 ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۲
  0 0
  چرا هیچ سازمان های بین المللی صدام اعتراض و شکایت ما را نمی شنود وترتیب اثر نمی دهد؟ هسته ای ایران قوانین بین المللی است و نه قوانین آمریکایی ها وغربی ها مذاکرات هسته ای ایران مربوت به آژانش بین المللی است و نه آمریکا و غرب سکوت تما م سازمان های بین المللی در برابر تحریم های غیر قانونی آمریکا علیه ایران مدت 35 سال است این خیانت های نهاد های بین المللی می باشد صلح آمیز از فتاوری هسته ای حق ایران و همه کشورها است زیاده خواهی و تهدید و تحریم های دخالت های بی مورد آمریکایی و غربی ها است زیاده خواهی و تهدید ونباشد می تواند به توافق نهایی رسید