فارس نوشت:

جانشین رئیس پلیس امنیت عمومی اماکن ناجا گفت: پلیس همکاری لازم را برای جمع‌آوری تابلو به دست‌ها انجام خواهد داد چراکه این افراد قابل اطمینان نیستند.

علیرضا طهماسب‌زاده شب گذشته در دومین جلسه هم‌اندیشی آسیب‌شناسی و تبیین راهبردهای جدید طرح خانه مسافر با بیان اینکه ماموریت پلیس امنیت عمومی، افزایش ایمنی عمومی و فردی جامعه است،‌ گفت: پلیس اطلاعات و امنیت دارای وظایف انتظامی است که طبق آن وضعیت یک شغل را بررسی می‌کند و جنبه‌های مورد نظر را می‌سنجد تا در نهایت یک شغل، مزاحمتی برای مردم ایجاد نکند.

او با بیان اینکه خانه مسافرها به دلیل کوتاه مدت بودن زمان آن از منظر ترافیکی بررسی نمی‌شوند، ادامه داد: شیوه‌نامه خانه مسافرها که قبلاً به عنوان خانه‌های استیجاری شناخته می‌شدند، مدنظر ناجا بود و تلاش فراوانی برای ساماندهی آن انجام شد.

جانشین رئیس پلیس امنیت عمومی اماکن ناجا گفت: خوشبختانه به همت سازمان میراث فرهنگی طی جلسات مختلفی شیوه‌نامه خانه‌ مسافرها تدوین شد و موارد مدنظر ناجا اعمال شده است.

طهماسب‌زاده گفت: این شیوه‌نامه در اواخر فروردین‌ماه بررسی شد و مشکل خاصی نداشت و در آینده نزدیک نیز به عنوان بخشنامه به رده‌های تابعه پلیس امنیت ارجاع داده خواهد شد.

جانشین رئیس پلیس امنیت عمومی اماکن ناجا گفت: پلیس همکاری لازم را برای جمع‌آوری تابلو به دست‌ها انجام خواهد داد چراکه نمی‌توان به این افراد اطمینان کرد.

او گفت: باید راهکار مناسبی برای ساماندهی خانه‌های استیجاری تدوین و اجرا شود چراکه قانونی برای برخورد با این پدیده وجود ندارد.

این مسئول گفت: نیروی انتظامی آمادگی هرگونه همکاری را در حیطه وظایف خود دارد.

17231

 

کد خبر 356457

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۲
  40 0
  از هر ده تا خبر خبرآنلاین 5 تاش با کلمه "هشدار" شروع میشه... کلا اکثر خبرگزاری های ایرانی به همراه صدا و سیما دائما دارن هشدار میدن و جامعه هم کار خودشو می کنه. لطفا از کلمه "هشدار" فقط در مورد حوادث خیلی ویژه استفاده کنید چون دیگه ارزش کلامی خودش رو از دست داده.
 • بی نام IR ۰۹:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۲
  45 2
  ورود به ابتدای مثلا چالوس : ساعت 16 . از ابتدای چالوس تا داخل شهر و پیدا کردن اداره اماکن : ساعت 18/5 . نوبت صف و پرکردن فرم و ارائه شناسنامه و کارت ملی و سند ازدواج و سند مالکیت و وراندازی مراجعین و گرفتن آدرس محل اقامت: ساعت 21 . پیداکردن آدرس محل اقامت تحمیلی: ساعت 22 . کلنجار رفتن مسافر با صاحب منزل بر سر کیفیت بد منزل و خدمات و تسلیم اجباری مسافر به شرایط حاضر و به جهنم گفتن او و خوابیدنش بر اثر خستگی : ساعت 23 . صرف صبحانه و فرار از شهر و داغ کردن پشت دست از این غلطهای اضافی "مسافرت به شمال" ساعت 9 صیح فردا . . یک پیشنهاد عالی که هم مردم راحت شوند و هم اماکن : نصب بیلبورد بزرگ در ابتدای جاده های شمال با این عنوان : ورود هر گونه انسان گردشگر ممنوع است
 • ت ح GB ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۲
  41 0
  قبل از اینکه تابلو به دست ها رو جمع توری فرمایید لطفا دو تا راه حل ارائه فرمایید 1 مسافرین چگونه خانه پیدا کنن 2 مشکل بیکاری این عده زیاد تابلو بدست چجوری حل می کنید تا حالا ما یه مشکل از این تابلو بدست ها نشنیده بودیم اگر میشود سه مورد بیان فرمایید
 • علی بلیزر IR ۰۹:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۲
  12 1
  این تابلو بدست هارو اکثرا صاحبان سوئیت ها و خونه های اجاره ای میفرستن خیابون پیشواز " بهتره از اونا شروع کنین
 • شهروند A1 ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۲
  73 3
  بی زحمت جاده چالوس رو هم برای همیشه ببنید تا نکنه یه وقت کسی بره شمال...
 • بی نام IR ۱۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۲
  13 2
  اصلا چه معنی داره مردم برن مسافرت بعد هم شب بمونن .بهتر برن هتل پیاده رو بخوابن
 • رضا A1 ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۲
  23 0
  لابد براى مسافران خسته واز راه رسیده پلیس مکان ارزان وراحت سراغ داره
  • بی نام IR ۱۶:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۵
   3 0
   قشنگ گفتی رضا