بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به «نقاش درجه دو ساختمان» با 2.4 درصد می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرکز آمار ایران نتایج طرح آمارگیری از دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی در نیمه دوم سال گذشته را اعلام کرد. بر اساس این گزارش، کمترین و بیشترین درصد تغییرات متوسط دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی و ملی و استانی در سطح استان تهران در نیمه دوم سال 1392 به تفکیک هر گروه، نسبت به نیمه ی قبل (نیمه اول 1392) و نیمه مشابه سال قبل (نیمه دوم 1391) بیان شده است.

گروه کارگری، شامل 2 قلم است که هر دو قلم، متوسط دستمزد نیروی انسانی شان در این دوره با دوره قبل افزایش داشته، بیشترین افزایش مربوط به «کارگر ساده» با 3.3 درصد است.

کاشی کار شامل 2 قلم از دستمزد انواع کاشی کاران است. هر دو قلم این گروه دارای افزایش نسبت به دوره پیش هستند که "کاشی کار درجه دو" با 1.9 درصد افزایش بیشتری نسبت به قلم دیگر دارد.

گروه سیم کش ساختمان با 3 قلم از دستمزد انواع سیم کش ساختمان، همگی افزایش دستمزد داشته اند. در این میان بیش ترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "سیم کش درجه دو ساختمان" با 6.0 درصد و کمترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به "استادکار سیم کش ساختمان" با 4.3 درصد است.

دو قلم گروه نقاش ساختمان هم افزایش دستمزد را داشته است. در این میان بیشترین افزایش متوسط دستمزد ساعتی مربوط به «نقاش درجه دو ساختمان» با 2.4 درصد می شود.

3535

کد خبر 358890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • کارمند بدبخت شورای حل اختلاف A1 ۱۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
  9 2
  شما کجای کارید؟ بهت بزنید .. بهتره یه سر به شوراهای حل اختلاف بزنید... با این همه حجم کار ماهیانه فقط 150000تومن حقوق میگیریم...این عدالته؟؟؟؟؟؟؟؟شما را به خدا رسیدگی کنید...
  • همدرد IR ۱۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
   7 0
   عدالت کجاست؟ اخرش من نفهمیدم این عدالت چیه که این همه ازش تعریف میکنن
  • بی نام IR ۱۴:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
   5 2
   بیخیال بابا 150000 تومن..................
 • رضا A1 ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
  3 5
  بیچاره فوتبالیستا
 • بی نام A1 ۱۳:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
  11 1
  در عوض چند صد نفر از كساني كه در مشاغل مديريت كلان كشور هستند به اندازه همه كارگران حقوق ميگيرند اصلا كارگران وظيفه دارند كار كنند تا ثمره و سودش نصيب اينها شود چه معني داره اعتراض داشته باشند