مهر نوشت:

معاون بازاریابی سایپا با بیان اینکه با وضعیت ضرر دهی فعلی خودروسازان، پاسخی برای سهامداران نداریم، گفت: با توجه به افزايش قيمت نهاده‌هاي توليد درخواست افزايش قيمت 15 درصدي با ارز آزاد و 10 درصدي با ارز مبادله اي را تقديم شوراي رقابت كرديم ولي با افزايش 5.5 درصدي موافقت شد.

محمدعلي قادري گفت: با توجه به افزايش قيمت نهاده هاي توليد، خودروسازان درخواست افزايش قيمت 15 درصدي با ارز آزاد و 10 درصدي با ارز مبادله اي را تقديم شوراي رقابت كردند ولي با افزايش ميانگين 5.5 درصدي موافقت شد و با توجه به دستوري كه دادند، ما نيز قبول مي كنيم ولي هنوز با توجه به گزارشات مالي در سودآوري مشكل داريم و در حال ضرر هستيم و با اين وضعيت چگونه بايد پاسخ سهامداران خود را بدهيم .

معاون بازاریابی گروه خودروسازی سایپا گفت: در عین حال باید به این سوال پاسخ گفت که سال گذشته كه ركورد واردات خودرو در كشور شكسته شد، چه ميزان خودرو با كيفيت‌تر از خودروهاي ساخت داخل وارد کشور شده است و آيا صف هاي انتظار دريافت خدمات براي خودروهاي بدون مرجع، حاصل تلاش طرفداران واردات نيست .

او گفت: در راستاي همراهي با مشتريان، افرادی که پیش از مصوبه جدید شورای رقابت برای دریافت خودرو ثبت نام کرده و زمان تحویل خودروی آنها تا 31 تیرماه است، خودرو خود را با قیمت قبلی دریافت خواهند و افزایش قیمت‌ها شامل حال آنها نخواهد شد.

 

45231

 

کد خبر 365169

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام IR ۰۷:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۳
    18 1
    پراید 15 میلیونی شده 20 میلیون این کجاش 5 درصده، برادر من پراید نزدیک 35 درصد گرون شده