۰ نفر
۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۶:۰۶

فارس نوشت:

علی‌رغم درخواست مقامات انگلیسی و خانواده دومین گروگان انگلیسی داعش مبنی بر عدم انتشار نام وی، عصر دیروز اطلاعات مربوط به وی در رسانه‌ها منتشر شد.

به گزارش روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت  مقامات انگلیسی اعلام کردند که یکی دیگر از اتباع انگلستان به دست نیروهای گروه تروریستی داعش دستگیر شده‌اند.

این تبعه انگلیسی « آلن هنینگ» نام دارد که در آخرین ویدئوی منتشر شده از جانب گروه تروریستی داعش تهدید به قتل شده است. آخرین ویدئوی منتشر شده این گروه تروریستی مربوط به قتل فجیع «دیوید هاینز» امدادگر انگلیسی بود.

مقامات انگلیسی و خانواده هنینگ از رسانه‌ها خواسته‌اند که برای حفظ امنیت این تبعه بریتانیایی از انتشار نام آن خودداری شود. با این حال عصر شنبه اطلاعات مربوط به این گروگان در رسانه‌های مختلف منتشر شد.

دولت انگلستان که تا پیش از این مواضع ضد و نقیضی در خصوص شرکت خود در ائتلاف مبارزه با داعش اعلام کرده بود، با انتشار ویدئوی قتل دیوید هاینز عزم خود را برای مبارزه با این گروه تروریسمی جزم کرد. روز گذشته دیوید کامرون در نشستی خبری اعلام کرد که انگلیس با اقدامات آمریکا برای مبارزه با گروه داعش همکاری خواهد کرد.

52261

کد خبر 375448

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =