حسین هدایتی در گفت و گو با روزنامه مارکای اسپانیا از دلایلش برای خرید ختافه سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ حسین هدایتی سرمایه دار سرشناس ایرانی سوژه جذابی بود برای روزنامه مارکای اسپانیا. او که این روزها به عنوان خریدار باشگاه ختافه اسپانیا نامش سر زبان ها افتاده است . او در این گفت و گو از دلایلش برای خرید ختافه سخن گفته. گفت و گویی که غزال زیاری خبرنگار اسپانیایی نویس ایرانی با او انجام داده است.

شناخت‌تان از ختافه تا چه حد است؟

آنها یکی‌ از چهار باشگاه بزرگ شهر مادرید و سومین تیم بزرگ در بین آن چهار تیم هستند. ختافه تیم میانه جدول در لیگا اسپانیا محسوب می‌شود که البته نکته خوبی‌ است. آنها همچنین آکادمی خوبی‌ دارند و تلاش می‌کنند که بازیکنان خود را از آکادمی خود به تیم اصلی‌ برسانند.

انگیزه شما برای خرید ختافه چیست؟

به خاطر عشق به فوتبال و انرژی مثبتی که در آن است می‌خواهم وارد فوتبال اسپانیا شوم. همچنین می‌خواهم برای کشورم و مردم مادرید و ایران کاری انجام داده باشم.

شما به این نکته واقف هستید که نمی‌توانید این تیم را از بازیکنان ایرانی‌ پر کنید؟

بله. می‌دانم. با این حال سطوح مختلفی در فوتبال وجود دارد که در فوتبال جوانان شما تیم آکادمی و اصلی‌ خود را دارید. می‌خواهیم که به کودکان کمک کنیم و فوتبال بازی کردن را به آنها یاد بدهیم. فقط حضور در لیگا هم کافی‌ نیست و می‌خواهم که موفق باشم.

چه زمانی‌ با آنخل تورس رئیس باشگاه ختافه صحبت خواهید کرد؟

در ماه نوامبر همراه مشاورانم به اسپانیا سفر می‌کنیم. زمانی‌ که رئیس هیات مدیره باشگاه به ایران آمد به توافق رسیدیم و آقای تورس هم از طریق ایمیل آن توافقنامه را امضا کرد. وقتی‌ به اسپانیا رفتم از نزدیک با هم صحبت خواهیم کرد.

 

4141

کد خبر 380405

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =