تسنیم نوشت:

تصمیم ما مبارزه با تکفیری‌ها و تروریست‌ها است، حال هر اندازه که می‌خواهد این مبارزه و فشارهای ناشی از آن بزرگ باشد.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در جلسه ویژه با حضور افسران و نظامیان مقاومت در بقاع گفت: هر اندازه که رویارویی و فشارها گسترده و زیاد باشد، تصمیم ما مقابله با تکفیری‌ها و تروریست‌ها است.
روزنامه الاخبار لبنان نوشت که سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در نشستی ویژه با افسران و کادر نظامی مقاومت لبنان تأکید کرد: تصمیم ما مبارزه با تکفیری‌ها و تروریست‌ها است، حال هر اندازه که می‌خواهد این مبارزه و فشارهای ناشی از آن بزرگ باشد.
این نشست که اخیراً در منطقه بقاع برگزار شده است، در شرایطی صورت گرفته که احتمال حمله‌های تروریست‌ها به منطقه از بلندی‌های تعدادی از روستاهای بقاع افزایش یافته است، آنها به‌دنبال باز کردن گذرگاهی برای خود هستند تا از محاصره در عرسال و قلمون خارج شوند.
بنا بر این گزارش، انتقال سید حسن نصرالله با وجود شرایط امنیتی و خطرات موجود پیام‌های عدیده‌ای را مخابره می‌کند، اول اینکه مهر تأکیدی بر عزم جدی وی برای مبارزه با تکفیری‌ها در مرزها و بالا بردن سطح آمادگی حزب‌الله و مهار پیامدهای حملات اخیر تروریست‌ها و تکفیری‌ها است که تعدادی از عناصر حزب‌الله در آن شهید شدند. سید حسن نصرالله با این اقدام روحیه نیروهای مقاومت را در برابر تکفیری‌ها بالا برد.
به گزارش تسنیم، سید حسن نصرالله در این نشست تأکید کرد: معرکه قلمون اراده‌ای برای مبارزه است، ما در این معرکه وارد خواهیم شد و بعد از اینکه بر خدا توکل کردیم، شکست ما امکان پذیر نیست.
نصرالله اضافه کرد: جایی برای تسلیم شدن در برابر دشمن تکفیری وجود ندارد، جان‌فشانی شهدای ما و دردهای زخمی‌های ما، پیروزی بزرگی را برای ما رقم خواهد زد، چرا که این فشارها هستند که فرصت‌ها و پیروزی‌ها را خلق می‌کنند. همین عامل منجر به پیروزی انقلاب اسلامی در ایران شد و اشغالگران اسرائیل را از لبنان عقب راند.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در مورد عملیات شبعا که نیروهای مقاومت هفته گذشته مسئولیت انجام آن را به‌عهده گرفتند، تصریح کرد: این عملیات پیامی برای طرف‌های مربوطه بود. این پیام تأکید کرد که مقاومت با وجود تمامی تغییر و تحولات منطقه‌ای و تشکیل ائتلاف رسانه‌ای علیه داعش، همچنان قوی و در عرصه حاضر است و تضعیف نشده است.
سید حسن نصرالله اعلام کرد که تجاوزی که دشمن اسرائیلی در آغاز سپتامبر گذشته در منطقه "عدلون" در جنوب لبنان انجام داد و یک دستگاه شنود را که مقاومت اسلامی آن را کشف کرده بود در هنگام تلاش برای تجزیه بخشهای این دستگاه منفجر کرد، به شهادت "حسن علی حیدر" منجر شد و نشان داد که اسرائیل به‌دنبال امتحان کردن توان مقاومت است. پاسخ این حمله نیز با بمب در شبعا داده شد که بنا به منابع نظامی اسرائیل دو نفر در این حمله زخمی شدند.

5252

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 380411

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =