معاون شهردار در پاسخ به دغدغه یک عضو شورای شهر: ساعت کار رفتگران قابل تغییر نیست

مهر نوشت:

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: بخشی از رفت و روب شهر باید در ساعات پایانی شب انجام شود و تغییر ساعت کار رفتگران، امکانپذیر نیست.

مجتبی عبداللهی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پیشنهاد مدیر کمیته بحران شورای شهر تهران که درخواست کرده بود به دلیل افزایش حوادث برای رفتگران در شب، ساعات کاری آنها را تغییر دهد گفت: ما در چندین ساله به معیشت و ایمنی رفتگران بسیار توجه کرده‌ایم. اما بخشی از کار آنها در شب انجام می‌شود. ما نمی‌توانیم به شهروندان بگوییم زباله‌های خود را صبح‌ها بیرون بگذارند.

وی ادامه داد: ویژگی این شغل آن است که بخشی از فعالیت‌های آنها در شب انجام شود، زیرا امکان آن فعالیت‌ها در روز فراهم نیست.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران اضافه کرد: ما برای افزایش ایمنی رفتگران در شب، از لباس های شب رنگ استفاده کرده‌ایم و به دنبال روش هایی برای افزایش ایمنی آنها هستیم.

عبداللهی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه چه زمانی طرح توجیهی پنج میلیون نهال را به شورا ارائه می‌کند، گفت: احتمالا منظور اعضای شورا، ارسال مکان‌هایی است که این نهال‌ها کاشته می‌شوند که بزودی آن را به شورا ارائه می‌کنیم. ما امکان کاشت بیش از پنج میلیون نهال در شهر را داریم و شهروندان نیز در این چند روز تغییرات در فضای سبز و کاشت نهال در سطح شهر را متوجه شده‌اند.

به گزارش مهر، چندی پیش معصومه آباد رئیس کمیته بحران شورای شهر تهران با ارائه آماری از افزایش حوادث رانندگی در شب برای رفتگران و کارگران خدمات شهری پیشنهاد کرده بود ساعات کاری آنها تغییر کند.

 

45503

کد خبر 402145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =