درخشان و فرار به جلو به بهانه آسیب دیدگی گابریل/خطری بینایی بازیکن برزیلی را تهدید نمی کند

اوضاع گابریل برزیلی بهتر از شرایطی است که حمید درخشان سرمربی پرسپولیس جوگیرانه از آن سخن می گوید.

 

آریا صالحی-خبرآنلاین : حمید درخشان معتقد است ضربه وارد شده به بازیکن تیمش عمدی بوده و بخشی از پروژه ای بوده که در مسجد سلیمان رخ داده تا پرسپولیسی ها با دست پر به تهران برنگردند. درخشان که باری دیگر در لیگ نتوانست پیروز شود و این بار در لحظات تلف شده بازی گل مساوی را از تیم ده نفره مسجد سلیمانی خورد ، بعد از تمرین عصر جمعه تیمش به شدت از همه گلایه کرد. او از فغانی گرفته تا تاج و حسن زاده ، همه را برای برخورد طرفداران مسجد سلیمانی به باد انتقاد گرفت. تماشاگرانی که البته پرتاب سنگ ها و توهین های شان تصاویری تلخ از تیم دوست داشتنی مسجد سلیمان را در خاطره ها ثبت کرد. تیمی که بسیاری اعتقاد داشتند چون گهر تماشاگرانش این پتانسیل را دارند که بهترین تماشاگران لیگ برتر باشند. درخشان اما بعد از اتفاقات بازی درحالی که برای نتایجش در لیگ زیر فشار است ، این اتفاقات حاشیه ای را بهانه کرد و گفت:«وقتی امنیت نیست ، وقتی نگاه ملی به پرسپولیس ندارند . وقتی درک نمی کنند که 5 هفته است فقط بیرون از خانه و در سفر بودیم چطور از نتیجه حرف می زنند؟» او حسن زاده و تاج را به باد انتقاد گرفت و البته از بازیکن نفت مسجد سلیمان به شدت انتقاد کرد و گفت با آرنج چنان به سر بازیکن تیمش زده که ممکن است بینایی اش به طور کامل برنگردد. ضربه ای که البته داور بازی تشخیص داده برخورد سر به سر بوده است و درخشان از همین اتفاق هم به شدت ناراحت است.

درخشان البته شاید بدش نیاید که کمی ناراحت تر از خود گابریل باشد. گابریل که بهترین خرید مربی سرخهاست و با آمدنش ریتمی به شیوه بازی پرسپولیسی ها داده است. گابریل که بعد از بازی در مسجد سلیمان در همین شهر جنوبی سیتی اسکن داد و نتایج پزشکی اش حکایت از این داشت که استخوان ها صورتش شکسته اند. این شکستی اما این قدر دردناک و خطرناک نشده بود که او را زمینگیر کند پس به همراه دیگر همبازی هایش با اتوبوس به دزفول رفت و از آنجا با پرواز به تهران برگشت. او صبح جمعه درحالی که دختر 4 ساله اش با چشمانی اشکبار و نگران به استقبال پدر آمده بود در بیمارستان آتیه بستری شد و یک ساعت و نیم در اتاق عمل زیر تیغ دکتر امیرحسین کامبوزیا بود .

عملی که استخوان آسیب دیده او را جا انداخت و البته حاصلش این بود:« پزشک معالج از شرایط عمل راضی بوده و خدا را شکر خطری سلامت این بازیکن را تهدید نمی کند. » این جمله را محمد حسین نژاد فلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفته است. تیم پزشکی پرسپولیس هم گفته اند در روزهایی که کاروان سرخ ها در عربستان هستند این مرد برزیلی باید دوران نقاهتش را سپری کند.

شاید درخشان حق دارد که این قدر دلخور است و نگران چون گابریل تا 5 هفته باید استراحت کند و سرخ ها در این دوران بازی های مرحله گروهی آسیایی شان را تمام می کنند. یعنی تنها رقابتی که برای درخشان مانده و در آن موفق بوده است. جایی که درخشش گابریل در دو پیروزی اخیر این تیم موثر بوده است اما انگار بخت با حمید پرسپولیسی ها یار نیست و باید بی این ریتم دهنده به خط هافبک تیمش بازی ها را ادامه بدهد.

شرایط درخشان طوری است که حق دارد این قدر از زمین و آسمان گله داشته باشد. لیگ را که به کلی از دست داده و هر روز فاصله اش با منطقه خطر کمتر می شود ، در لیگ قهرمانان هم اگرچه دو برد دارد اما بی گابریل شاید همه چیز به هم بپیچد پس او ناچار است به فرار به جلو.

4141

 

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 404351

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =