برقراری سه مسیر خارجی جدید از فرودگاه بین‌المللی امام(ره) / جدول زمانبندی پروازهای مسیرهای جدید

سه مسیر جدید بین المللی در مسیرهای تهران - اسپارتا، تهران- لارناکا و تهران- تفلیس به زودی از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) راه اندازی می‌شود.

بعد از برنامه ریزی برای انجام ۶ مسیر بین المللی جدید از ایستگاه پروازی امام خمینی(ره) در مسیرهای تهران - منامه، تهران - مسکو، تهران - سن‌پترزبورگ، تهران - آتن، تهران - میلان و تهران - سوچی، سه مسیر جدید پروازی دیگر در مسیرهای تهران-اسپارتا (ترکیه)، تهران-لارناکا (قبرس) و تهران- تفلیس (گرجستان) از فرودگاه بین المللی امام خمینی به زودی توسط شرکت هواپیمایی ماهان راه اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در حال حاضر از بین ۶ مسیر بین المللی پروازهای سه مسیر تهران - منامه از ۲۴ اردیبهشت، پروازهای تهران - مسکو از ۷ خرداد و پروازهای تهران - سن پترزبورگ از ۱۴ خرداد راه اندازی شده است و سه مسیر تهران - آتن، تهران - میلان و تهران - سوچی نیز به زودی راه اندازی می‌شود.

علاوه بر این به تازگی انجام مسیرهای پروازی تهران-اسپارتا (ترکیه)، تهران-لارناکا (قبرس) و تهران- تفلیس (گرجستان) از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به زودی توسط شرکت هواپیمایی ماهان راه اندازی می‌شود.

طبق برنامه زمانبندی انجام پروازهای سه مسیر بین المللی مذکور از سوی شرکت هواپیمایی ماهان به بخش برنامه ريزی و هماهنگی پروازهای فرودگاه امام خمينی (TOC) پروازهای تهران - اسپارتا از ۲۵ خرداد و با انجام سه پرواز در هفته (دوشنبه، پنجشنبه و جمعه) راه اندازی می شود. پروازهای این مسیر در روزهای مذکور ساعت ۱:۱۵ دقیقه فرودگاه امام را به مقصد اسپارتا ترک می کند و ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه همان روز وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی می‌شود.

همچنین پروازهای تهران به مقصد لارناکا (قبرس) از روز ۲۸ خرداد با انجام دو پرواز در روزهای پنجشنبه و جمعه برقرار می‌شود. پروازهای این مسیر ساعت ۱۹:۱۵ از فرودگاه امام به مقصد لارناکا پرواز می‌کند و ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد روز بعد از مبدا لارناک وارد فرودگاه امام می‌شود.

مسیر بین المللی تهران - تفلیس گرجستان نیز از ۴ تیرماه در روزهای پنجشنبه راه‌اندازی خواهد شد. همچنین پروازهای این مسیر از ۱۷ تیرماه در روزهای شنبه و از ۲۲ تیرماه نیز در روزهای دوشنبه برقرار خواهد شد. بر اساس برنامه زمانبندی شده پروازهای این مسیر در روزهای مذکور ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه فروگاه بین المللی امام خمینی را ترک و ساعت ۱:۳۰ بامداد روز بعد وارد این فرودگاه می شود.

جدول پروازی مسیرهای جدید پروازی از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)

مسیر

زمان آغاز

برنامه پروازی

ساعت خروج از فرودگاه

ساعت ورود به فرودگاه

ایرلاین

تهران - اسپارتا

۲۵ خرداد

دوشنبه- پنجشنبه - جمعه

۱۰:۱۵

۱۷:۳۰

ماهان

تهران- لارناکا

۲۸ خرداد

پنجشبنه- جمعه

۱۹:۱۵

۲:۳۰ بامداد روز بعد

ماهان

تهران- تفلیس

۴ تیر

پنجشنبه

۲۰:۴۵

۱:۳۰ بامداد روز بعد

ماهان

تهران- تفلیس

۱۷ تیر

شنبه

۲۰:۴۵

۱:۳۰ بامداد روز بعد

ماهان

تهران- تفلیس

۲۲ تیر

دوشنبه

۱۴

۱۸:۴۵

ماهان

3939

کد خبر 423435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 6
 • بی نام NO ۰۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
  9 1
  پس اسلو چی‌ می‌شه؟
 • بی نام A1 ۱۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
  9 2
  پس پرواز تهران مادرید و تهران بارسلون ماهان ایر چی شد؟ خبرآنلاین امکانش هست پیگیری کنید؟
 • بی نام US ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
  32 2
  فرودگاه اسپارتا از ترمینالهای اتوبوسی شهرهای ما کوچکتر است. در دولت مهرورز به خاطر اذیت کردن مردم که نروند آنتالیا برای خوش بودن، پروازهای آنتالیا را به اسپارتا منتقل کردند و گفتند تورهای ایرانی نباید در آنتالیا بنشیند. الان که دولت عوض شده هنوز این مشکل هست. 4 ساعت باید با اتوبوس بروید تا برسید به آنتالیا. آقای دولت تدبیر و امید، مردم گناهی نکرده اند که شهروند این مملکت هستند. این مردم آزاری را تمام کنید و با ترکیه مذاکره کنید تا پروازهای آنتالیا در آنتالیا بنشیند
 • بی نام A1 ۱۸:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
  2 4
  مدت زمان پرواز تهران تفلیس 1 ساعت و 30 دقیقه است.چرا با ماهان اینقدر طول میکشه ؟