والیبال ایران 3 – روسیه یک / ایران به لیگ جهانی برگشت / قدرت‌نمایی در خاک روسیه

تیم ملی والیبال ایران در پنجمین مسابقه خود در لیگ جهانی 2015 با نتیجه سه بر یک روسیه را شکست داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی والیبال ایران در ادامه رقابت‌های لیگ جهانی والیبال به مصاف روسیه رفت. ایران كه معمولا خاطره خوبی از بازی با روسیه ندارد، در ست اول این مسابقه نتوانست خوب كار كند و نتیجه را واگذار كرد. تیم ملی ایران در این ست با نتیجه 25 - 20 مغلوب حریف شد تا روس ها اولین ست این دیدار خانگی را از آن خود كنند. ایران در لیگ جهانی 2015 هنوز نتوانسته هیچ مسابقه ای را ببرد و شاید به همین دلیل است كه ملی پوشان هنوز اعتماد به نفس سال گذشته را ندارند.

در ست دوم اما ایران شروع بهتری داشت. شاگردان كواچ با شروعی خوب، توانستند در همان دقایق اولیه ست دوم، از حریف جلو بیفتند. ایران با چند حركت میرزاجانپور نتیجه را 7-3 كرد و فاصله خوبی از حریف گرفت. البته روسیه اجازه نداد فاصله بیشتر از 4 امتیاز شود اما ایران هم می‌خواست هر طور كه شده برتری خود را حفظ كند. ایران زمانی كه امتیاز نهم را گرفت، روسیه همچنان 5 امتیازی بود و دوباره فاصله به 4 امتیاز رسید. ایران سه امتیاز دیگر هم گرفت و فاصله را به 7 امتیاز رساند. اختلاف 7 امتیازی با روسیه در خاك این كشور، برای ایران فوق العاده بود، البته به این شرط كه ایران بتواند تا پایان ست برتری خود را حفظ كند.

ایران برتری اش را به روسیه دیكته می كرد و مسابقه پیش می رفت. زمانی كه وقت استراحت گرفته شد، ایران 16 بود و روسیه 8. اما زمانی كه مسابقه از سر گرفته شد، ایران به حریف امتیاز داد و دوباره اختلاف امتیازات به عدد 7 رسید. گرچه عبادی پور با یك آبشار زیبا امتیاز هفدهم را گرفت و دوباره اختلاف به 8 امتیاز رسید.

ایران كه در ست دوم انگار متحول شده بود، به 8 اختلاف امتیاز هم راضی نمی شد و زمانی كه امتیاز 21 را گرفت، روسیه 12 امتیازی بود. یعنی 9 امتیاز اختلاف. آن هم مقابل تیم قدرتمند روسیه و در خاك این كشور. ایران با حفظ این برتری می توانست یكی از بهترین ست های تاریخ والیبال را رقم بزند. اما در آخرین لحظات، اعتماد به نفس بازیكنان بیش از حد بالا رفته بود و نتیجه اش برخورد سرویس عبادی پور با تور بود. گرچه روس ها هم سرویس خود را به بیرون زدند تا نتیجه 23 - 14 شود. 

عادل غلامی سرویس بعدی را زد. اما روسیه دفاع خوبی داشت و امتیاز را گرفت. ایران امتیاز 24 را با آبشار زیبای میرزاجانپور گرفت. شهرام محمودی سرویس ایران را زد كه توپش به اوت رفت. روسیه 16 شد و شانس پیروزی با 10 امتیاز اختلاف از ایران گرفته شد. روسیه سرویس خوبی زد اما دفاع ایران مهار كرد و با این حال دفاع خوب روسیه روی آبشار محمودی، می توانست امتیاز هفدهم روسیه را به دنبال داشته باشد كه داور خطای تور از روسیه گرفت و این ست با نتیجه 25 - 16 به سود ایران به پایان رسید.

ایران ست سوم را هم خوب شروع كرد؛ اما نه به خوبی ست دوم. شاگردان كواچ پا به پای روسیه جلو می رفتند و معمولا یك امتیاز هم از حریف جلو بودند. سرانجام فاصله به سه امتیاز رسید. ایران 8-5 جلو افتاد و كار روسیه سخت تر شد.

مربی روسیه وقت استراحت گرفت و با شروع بازی، ایران دوباره سه امتیاز متوالی گرفت. حالا تفاوت امتیاز دو تیم به 5 امتیاز رسیده و ایران برتری اش را به حریف دیكته می كند. البته روسیه نمی خواست مثل ست گذشته فاصله بیشتر از این شود. آن‌ها یكی دو امتیاز گرفتند و البته ایران هم با عملكرد خوب عبادی پور به امتیاز 12 رسید.

ایران با حفظ فاصله 4-5 امتیازی به كار ادامه می‌داد و آرام آرام به سمت امتیاز بیستم نزدیك می‌شد. میلاد عبادی پور با یك آبشار خوب امتیاز نوزدهم ایران را گرفت و روسیه هنوز 14 امتیازی بود. ایران امتیاز بیستم را هم گرفت تا در فاصله 5 امتیاز مانده به برد این ست، 6 امتیاز از حریلف خود جلو باشد.

با گذر كردن ایران از امتیاز 20، مسابقه حساس تر شد. روس‌ها با هیجان بیشتری كار را دنبال می كردند اما ایران هم كم نمی آورد و از حریف امتیاز می گرفت. ایران به امتیاز 23 رسید و روسیه همچنان 16 امتیازی بود. اما روس‌ها دو امتیاز حساس گرفتند و فاصله را به 5 امتیاز رساندند. فرهاد قائمی وارد زمین شد تا در این دو امتیاز مانده به پایان ست سوم، ایران نفسی تازه كند. ایران امتیاز 24 را گرفت و روسیه هم به نوزدهمین امتیاز خود رسید.

بازیكن روسیه سرویس بعدی را زد و در برگشت سعید میرزاجانپور با یك آبشار زیبا امتیاز 25 را گرفت تا ست سوم هم به نام ایران ثبت شود، آن هم با نتیجه 25 - 19.

ایران ست چهارم را هم خوب شروع كرد. دوباره شاگردان كواچ از همان ابتدا از حریف فاصله گرفتند و برتری خود را به رخ كشیدند. ایران هشتمین امتیاز را زمانی گرفت كه روسیه تنها به دو امتیاز رسیده بود. دفاع خوب بازیكنان ایران روی تور و از طرفی سرویس های خوب، این اجازه را به روسیه نمی‌داد كه نتیجه بگیرد. تمركز روس‌ها به هم ریخته بود و آن‌ها در غیاب موزرسكی ، یار سرشناس و قد بلند خود دیگر حرفی برای گفتن نداشتند. روس‌ها البته مقهور هماهنگی بیش از حد بازیكنان ایران شده بودند.

ایران كه در غیاب فرهاد ظریف به میدان رفته بود ، به خوبی روسیه را در خاكش مقهور خود می كرد و هرچه می‌گذشت فاصله امتیازها بیشتر می‌شد. ایران امتیاز سیزدهم را گرفت و روس‌ها همچنان 5 امتیازی بودند. فاصله 8 امتیازی، تفاضل خوبی برای ایران بود كه خیالش راحت باشد این ست را هم می‌برد. اما هنوز زود بود كه بازیكنان ایران خود را پیروز این میدان بدانند. هر زمان كه ایران دچار غرور می‌شد، روس‌ها به راحتی امتیاز می‌گرفتند و این نشان می‌داد كه ایران نباید تا آخرین لحظه خود را برنده بداند. 

روسیه در همین لحظات بود كه فاصله را كمتر كرد و به 5 امتیاز رساند. اما در عین حال ایران هم خودش را به امتیاز 20 نزدیك می‌كرد. تیم ملی روسیه نمی‌خواست در زمین خودش با نتیجه سه بر یك ببازد كه حتی یك امتیاز هم نگیرد. آن‌ها تمام تلاش‌شان را می‌كردند كه فاصله را به حداقل برسانند و اجازه ندهند ایران برنده ست چهارم شود. ایران زمانی كه امتیاز نوزدهم را گرفت، روسیه 14 امتیازی بود. اما آن‌ها دو امتیاز متوالی گرفتند و 16 امتیازی شدند. روسیه فاصله را به 3 امتیاز رساند و كار خودش را راحت كرد. روسیه كه انگار احیا شده بود، امتیازهای 17 و 18 را هم گرفت و فاصله به یك امتیاز رسید. سرانجام ایران توانست فاصله را بیشتر كند و تا امتیاز 21 پیش رفت.

سعید معروف سرویس ایران را زد كه توپ طی چند بار رفت و برگشت سرانجام در زمین ایران خوابید و فاصله به دو امتیاز رسید. میرزاجانپور دوباره فاصله را به سه امتیاز رساند و ایران 22 امتیازی شد. میرزاجانپور دوباره توپ را در زمین روسیه خواباند و ایران 23 امتیازی شد. حالا ایران تنها دو امتیاز برای برد در این دیدار می‌خواهد و روسیه به 6 امتیاز نیاز دارد. روسیه امتیاز 20 را گرفت و فاصله دوباره به 3 امتیاز رسید. 

روسیه سرویس خود را زد كه توپ در برگشت تبدیل به امتیاز 24 ایران شد. شهرام محمودی هم آخرین امتیاز این مسابقه را گرفت اما روسیه درخواست ویدئو چك كرد كه داور این امتیاز ایران را پس از ویدئو چك قبول نكرد. داور دستور به تكرار سرویس داد. بازیكن روسیه سرویس را زد كه توپ با برخورد با بازیكن ایران به بیرون رفت و روسیه 22 امتیازی شد.

كواچ وقت استراحت گرفت.بازیكن روسیه سرویس را زد كه مرندی به سختی توپ را گرفت. توپ برگشتی را روس‌ها به اوت زدند و دوباره مربی روسیه درخواست ویدئو چك كرد. داور امتیاز را به روسیه داد. روسیه 23 امتیازی شد و دوباره بازیكن این تیم سرویس زد. اما این بار سرویس روس‌ها به تور برخورد كرد و ایران با نتیجه 25 - 23 روسیه را شكست داد و با نتیجه 3-یك برنده این مسابقه شد.

با این برد ایران به جریان مسابقات لیگ جهانی والیبال 2015 برگشت و با وجود 4 شكست، شانس خود را برای صعود به مرحله بعد زنده كرد.

43 43

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 425606

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 90
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  بعد از 7 سال میزبانی بازی روسیه در شهر قازان برگزار میشه این از روی حسن میزبانی هست که در یک شهری مسکلن زیادی داره و میشه گفت اسلامی بازی هست که برای پخش بازس و همچنین تهیه غذا و... کار راحت تری داریم.
  • بی نام IR ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   2 15
   این دیگه از اون حرفا بود..اسلامی باشه نباشه چه ربطی به پخش بازیها داره
  • بی نام A1 ۰۳:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
   3 10
   شما ها از اون عده کسانی هستین که فقط ساز مخالف می زنن و هیچی هم بلد نیستن
 • بی نام A1 ۱۵:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  کواچ به هیچ وجه در حد ایران نیست ، بعد از ولاسکو ما باید شاگرد وی یعنی آناستازی سرمربی ایتالیایی سابق لهستان و ایتالیا رو می آوردیم بهترن نسل والیبال ایران داره بپای کواچ میسوزه
  • احسان A1 ۲۲:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   4 14
   کاملا با نظر شما موافقم دوست عزیز...کواچ در حد تیم ایران نیس....اینو پارسالم نشون داد...استفاده افراطی از بازیکنی که داره تو زمین بد بازی میکنه نمونش عبادی پور سال گذشته و تعویض ها و تایم اوت های دیر هنگام...یه جاهایی دیگه تیم که عقب می افته تیمو ول میکنه واقعا آناستازی گزینه خوبی بود که متاسفانه نشد..... البته با توجه به اینکه امشب ایران برده و دوستانم جوگیرن دور از ذهن نیست که مارو منفی بارون کنن نمیدونم شاید توقع دارن روسیه ای که پاسور اصلیش نبوده وموزرسکی رو نداشته و هدفش واسه مسابقات جهانیه رو نبریم
  • بی نام IR ۰۴:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
   18 3
   خفه کردین ما رو ، به این خوبی داره مربی گری میکنه ، هی غر هی غر
  • حسین IR ۰۹:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
   14 3
   آره تو خوبی ... تو راست میگی.... حق ترو خوردن
 • بی نام A1 ۱۷:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  94 25
  دردو بلاتون به فوتباليستها مباررركه تبريك
 • محمد حسن A1 ۱۷:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  49 1
  دمتون گرم بچه ها
 • بی نام A1 ۱۷:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  122 7
  انصافا شرایط پخش این بازی خیلی بهتر بود نسبت به بازی های قبل
 • بی نام A1 ۱۷:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  82 1
  خب خدا رو شکر امید برگشت...
 • امیر GB ۱۷:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  73 1
  عالی بازی کردن دمشون گرمممم
 • حامد IR ۱۷:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  الان کارشناس هایی ظاهر میشن که اعلام دارن کواچ عامل بدبختیه.برد هم تقصیر کواچ.کمبود بارش باران تقصیر کواچه.گرم شدن زمین تقصیر کواچه.کیفیت اتومبیل های تولید داخل تقصیر کواچه.بیکاری ، افزایش طلاق ، وفوووور مواد مخدر ، نبود امنیت شغلی ، کم بودن وام ازدواج همش تقصیر آقای کوووووووووووووووواچ.
  • بی نام A1 ۱۸:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   76 5
   اینا رو جدی نگیر بعضی ها عادت به انتقاد دارند در حالی که خودشون سراپا نقصند
  • احسان A1 ۲۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   3 3
   دوست عزیز الان خودت خود مفسر پندار نیستی یعنی؟؟؟نظر کارشناسی میدی اونوقت توقع داری همه سکوت اختیار کنن و شما افاضه فضل بفرمایی؟؟؟هر بازی شرایط خودشو داره.....اعبادی پور امشب خوب بازی کرد ولی دلیل نمیشه که بازی قبلیم خوب بوده یا بری رو خوب بازی کنه......مردم کارشناس نیستن ولی چشم که دارن...مطمئن باش حداقل اندازه شما میفهمن
 • نیما A1 ۱۷:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  94 4
  اقا تبریک. همشون عالی بودن بخصوص میلاد و سعید. ترکیب هم خوب بود. حضور همزمان میلاد و مجتبی.
 • احمد IR ۱۷:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  133 4
  این اسپریدینوف خیلی شاخ بازی در می آورد دمش گرم معروف حالشو گرفت
 • اهورا IR ۱۷:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  30 1
  خسته نباشید دلاوران درود بر شما
 • محمد A1 ۱۷:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  31 6
  دمشون گرم اما شهرام چرا اینجوری بازی میکرد
 • آبی A1 ۱۷:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  34 3
  ماشا الله ایرااان,ما شا الله ایرانی,غیرت یعنی همین
 • بی نام A1 ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  66 1
  یه تبریک ویژه دارم به آقای اینانلو
 • یک دوست قدیمی IR ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  22 2
  ماشالله
 • مجتبی A1 ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  55 3
  این اقا معروف ی پنجه طلاس خدایش
 • بی نام A1 ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  27 90
  کی حال والیبال داره. نون دونه هزار و پونصد تومن.
  • توحید IR ۰۴:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
   7 0
   به شما که مشکل تامین نان داری توصیه می کنم: 1. از اینترنت استفاده نکن، چندتا نون بیشتر میتونی بخری 2. نون با نرخ آزاد نخر، من که تا حالا نون 2500 تومنی ندیدم و نخریدم. انتظار داری خودت میلیونی حقوق بگیری ولی نانوایی مفت کار کنه و نون مفت بهت بده؟
 • افسانه A1 ۱۷:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  56 5
  حرفی,واسه انتقاد نذاشتن واقعا,دستشون درد نکنه
 • بی نام A1 ۱۷:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  156 3
  چقد حال داد
  • امیر IR ۱۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   26 83
   تبریک بخاطر برد... اما حرکت کواچ اخر بازی اصلا جالب نبود از سرمربی تیم ملی انتظار بیشتری میره ... میتونه خیلی پخته ت ر ازین عمل کنه ب عنوان یه بیننده واقعت ناراحت شدم از حرکت اخر اقای کواچ
  • بی نام A1 ۱۸:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   32 10
   ست اخر جوگیری داشت کار دستشون میداد اختلاف 6 امتیازی رو رسوندن به 2. لطفا صبر کنید بازی فردا رو عم ببینیم بعد شروع کنید به نتیجه گیری.
  • بی نام A1 ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   55 1
   اگر ایران بازی بعد رو هم مقابل روسیه ببره مطمئن باشید با حمایت پر شور هوادارن در ایران به دور بعد صعود میکنیم
 • احسان IR ۱۷:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  این آقای کواچ بدرد تیم ملی نمیخوره .از حرکات آخرای بازی دیگه خیلی آشکار شد ..آماتور گونه
  • بی نام A1 ۱۸:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   78 7
   قوم بنی اسرائیل
  • محمد A1 ۱۸:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   62 1
   4 تا شکست تحملش سخته فشار روش زیاده
  • بی نام US ۱۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   29 7
   آماتور گونه :دی
  • شمهقثظش A1 ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
   4 0
   شما سعی کن نظر ندی
 • بی نام IR ۱۷:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  دم بچه های صداسیما گرم. باید این سانسورها ادامه پیدا کنه تا ما جوان ها به گناه آلوده نشیم.
  • بی نام A1 ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   41 13
   سانسور خیلی کمتر بود.
  • بی نام IR ۲۳:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   3 6
   ما که رفتیم سراغ شبکه های غربی.واقعا بازی عالی بود.فقط شهرام یه کم تمرکز نداشت که امیدوارم بهتر بشه.ممنون بچه ها.
  • بی نام MY ۰۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
   7 0
   فداکارترین ادم دنیا . . . . . . . . اونیه که سانسور میکنه و خودشو به گناه میندازه تا یه وقت ما به گناه نیفتیم :| خدا خیرت بده داداش رفتی جهنم برات از بهشت موز میارم.
 • استقلالی A1 ۱۷:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  الان ایانلو میاد میگه گفته بودم کواچ مدال را از ما گرفت
 • بی نام A1 ۱۷:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  این کواچ خیلی غیرتیه
  • بی نام A1 ۱۸:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   12 89
   بیشتر آماتوره
 • بی نام A1 ۱۷:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  89 4
  درود بر غیزت ایرانی
 • ناشناس IR ۱۷:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  18 1
  میزبانی به ایران میدهند؟
 • حامد A1 ۱۷:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  49 15
  آی من از این روسها بدم میاد . . .
  • بی نام IR ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
   7 0
   عالی بازی کردن
 • محمدرضا A1 ۱۷:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  47 5
  آخرش روس ها داشتن با روس بازی اذيت میکردنا.
 • استان آران IR ۱۷:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  91 3
  ماشالاااااااااااااااااااااااااااااااااا ایرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان
 • مرتضی بیرجند IR ۱۷:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  83 6
  خداقوت پهلوان .... خسته نباشی دلاور
 • رضا IR ۱۷:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  104 2
  ضمن تبریک این بردباید منطقی و به جا از این تیم انتظار داشت . نه با یک برد خودمونو قهرمان دنیا بدونیم نه با یک باخت تیممونو ضعیف ترین
 • امین A1 ۱۷:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  68 2
  ست دوم به بعد عالی بودیم
 • آذر A1 ۱۷:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  88 2
  آزادی کلا باس مااااااااااس
 • بی نام A1 ۱۷:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  59 34
  آهای جونها ، بریزید خیابونا و شادی کنید ما رفتیم شما هم بیایید
 • بی نام GB ۱۷:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  144 9
  چقدر بردن روسیه حال میده
  • محمد IR ۱۸:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   51 5
   هزار تا لایک ای کاش اینجا بودی تا روی ماهت رو میبوسیدم یعنی همه لذتهای دنیا یک طرف، یردن روسیه هم یک طرف
  • بی نام A1 ۱۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   42 37
   بردن آمریکا و روسیه حال میده. شرق و غرب
 • رضا IR ۱۷:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  73 3
  ماشاالله
 • محسن A1 ۱۸:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  73 6
  چقدر این مرندی امروز خوب بازی کرد، امیدوار شدیم بهش.
  • محمد A1 ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   6 0
   به نظر لیبروی خوبی می یاد. به اندازه کافی تیز و فرز هست.
 • یاسر A1 ۱۸:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  30 2
  ممنون از گزارش کاملتون اگه این برد رو تو بازیه دوم تکرار کنیم بازیهای برگشت تو تهران خیلی جذاب میشه ما شانس مسلم صعود میشیم
 • بی نام RO ۱۸:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  38 5
  این باکیفیت ترین و سرحال ترین تیم ملی بود که تاحالا دیده بودم. از اول برای برد اومده بودن، باور داشتن که میبرن. برای همین باوجود باخت ست اول، باقدرت بازی رو بردن.
 • یاسر A1 ۱۸:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  48 3
  فک کنم روسیه تنها ابرقدرتی بود که تو والیبال از ما نباخته بود ... حالا دیگه هیچ تیمی برامون شاخ نیست خودمون شاخیم
 • بی نام US ۱۸:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  26 3
  بچه ها خسته نباشید. دوستتان داریم
 • بي نام A1 ۱۸:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  47 12
  ياشاسين سعيد معروف ياشاسين ايران
  • اذری ها پرچما بالا IR ۱۴:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
   0 0
   یاشاسین آذری لر
 • بی نام IR ۱۸:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  36 3
  سلام آقای اینانلو
 • بی نام A1 ۱۸:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  61 12
  این بازیکن آزاد که به جای ظریف اومده بود خیلی بهتر از علیزاده بود.کواچ باید همینو بزاره کنار ظریف هم از ظریف یاد بگیره هم تجربه کسب کنه جوون هم که هست.علیزاده هم بره خونشون
  • بی نام A1 ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   1 8
   رو چه حسابی اینو میگی؟ علیزاده هر موقع بازی کرده خوب بوده. مرندی خوب بود اما مسلما کارایی علیزاده رو نداشت. یه جاهایی مرندی کلافمون کرد. یه دستایی هست که جلو بازی کردن علیزاده رو گرفته
 • امیر IR ۱۸:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  روسیه برای ما مردم ایران منفورترین کشوردنیاست.دلیلشوبگم؟ بگم؟ بگم؟ چاپ نمیکنی اگه بگم. پس نمیگم
  • بی نام EU ۱۹:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
   29 83
   مثل امریکا
  • کمال A1 ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
   5 1
   مواظب حرف زدنت باش امیر.به اقوام من و مردم روسیه توهین نکن.از قول خودت حرف بزن نه مردم.ورزش ربطی به سیاست نداره
 • علی IR ۱۸:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  29 2
  ماشاالله به بچه ها . ایران همینطور بازی کنه میریم مرحله بعد .
 • بی نام A1 ۱۸:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  46 3
  یاشا سعید عجب مسابقه ای بود امشب
 • مهدی A1 ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  44 4
  تبریک به خودم.تبریک به شما.تبریک به ملت
 • ابوالفضل IR ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  49 4
  این بازیکن عقده ایشون اسپرینوف خیلی ضایع شد خوشم اومد .
 • آتنا ؛ عشق والیبال RO ۱۹:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  34 8
  عالی بود.بچه ها دمتون گرم. مرسی که بردین.صدایی از آدم هایی که می گفتن کواچ مربی بدیه درنمیاد
 • niloo IR ۱۹:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  1 0
  دم همتون گرم.....................................این ظریف دیگه نمیخواد برگرده؟؟
 • بی نام A1 ۱۹:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  47 3
  عبادی پور بی نظیر بود. به همه ی منتقداش جواب داد
 • بی نام A1 ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  45 4
  یاشاسین میلاد. عالی بود این پسر. جواب خیلی از انتقادارو داد
 • بی نام IR ۱۹:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  36 3
  آدم بعضی از نظرات رو میخونه به شک میافته که نکنه ایران بازی رو باخته
 • تایماز IR ۲۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
  1 1
  کواچ که مربی نیست. عبادی پور هم خیلی ضعیفه. فقط اینانلو والیبال میفهمه پس کجایید ملت همیشه در صحنه؟؟ به همین زودی یادتون رفت انتقاد کنید؟؟
 • بهناز IR ۰۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
  0 4
  کوانچ هر چی بلد بود گفته بابد یک مربی سطح بالاتر بیاد اما عبادی پو هر چی سال گذشته ازش تنتقاد میشد وایه این بود ک تجربه نداشت و در حقش بی انصافی مبکردند و وانچ کارو میکرد و امروز ننیجه تجرلخ های یال گذشته اش رو میبینیم واقعا امروز عالی بود
 • بی نام A1 ۰۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
  1 4
  عمر والیبال ایران تمام شده است . وقتی روسیه ضعیف و کاملا تغییر یافته را به زور می بریم این نشان از چیست؟
 • بی نام IR ۰۳:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
  4 0
  کسایی که در عمرشون پا توی زمین والیبال نذاشتند، چرا اصلا والیبال میبینند؟ چرا اظهار نظر میکنند؟ چرا علاقه های این ملت تخصصی نمیشه؟
 • بی نام A1 ۰۳:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
  4 0
  خدایی روسیه خیلی هوای صدواسیما را داشت
 • بی نام IR ۰۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
  1 10
  روسها ضعیف شدن و گرنه ایران هم عددی نیست
 • هلاله IR ۰۴:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
  3 6
  عبادی پور بازیش خوب بود. سرویس زدناش بهتر شده و حمله ش هم بهتر تر.. امیدوارم همینطور ادامه بده.. متاسفانه بچه های والیبال یه ایرادی دارن.. همینکه چند امتیاز جلو میفتن یا اینکه یه ست رو میبرن دیگه خودشون و گم میکنن و فکر میکنن خبریه.. یعنی ست آخر که 6 امتیاز جلو بودیم و یهو اختلاف به 1 امتیاز رسید داشتم سکته میکردم .. بخصوص که متاسفانه تو بازیا هیچوقت عادلانه با ایران رفتار نمیشه... امتیاز آخر ست دوم با بازی با لهستان و یادتونه که... آخرشم معلوم نشد اون امتیاز و چرا به لهستان دادن ... ایشالله بچه ها همینطور ادامه بدن..
 • مهدیس A1 ۰۶:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
  7 0
  به همه ی شما هم وطنان عزیز تبریک میگم بچه ها کارشون از عالی گذشته بود ما همه از ان ها سپاسگذاریم همه بچه ها کارشون بیست بود
 • بی نام NL ۱۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
  1 3
  بی خودی شلوغ نکنید . چند روز پیش کارشناسهای خبره ایرانی پیشبینی کرده بودند که روسیه بدون داشتن موزرسکی لنگ می زند و با استفاده از این فرصت طلایی می شود این تیم را شکست داد . به هر حال این بازیکن که تا به ابد مصدوم و محروم که نمی ماند که . فراموش نکنید که ما 3 بازی دیگر هم با این تیم داریم و این بازیکن هم لااقل در دو بازی حتماً خواهد بود .
 • نازی A1 ۱۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
  6 0
  همه بازیکنان تیم ملی دست مریزاد عالی بودید.... فدای همه باغیرتا بعضیا ک در مورد والیبال هیچی نمیدونن خواهشا اظهار نظر نکنند. بچه های تیم ملی با جون و دل بازی کردن و نتیجه گرفتن میلاد عبادی پور با وجود سن کم خیلی عالی کار کرده دستشون طلا... اجرشون با امام حسین