تاجگردون:مخالف استیضاح فانی هستم/مطالبات شخصی در استیضاح وزیر آموزش و پرورش

عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت:بنده این استیضاح را حق وزیر آموزش و پرورش نمی دانم چرا که اگر مشکلاتی هم وجود داشته باشد دولت و مجلس باید با همکاری هم بتوانند مسائل را رفع کنند.

غلامرضا تاجگردون، عضو کمیسیون تلفیق بودجه و نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبر آنلاین مخالفت شدید خود را از استیضاح فانی اعلام داشت و گفت:استیضاحی که بر اساس مطالبه شخصی و گروهی باشد با فرمایشات مقام معظم رهبری در منافات است.

وی در ادامه گفت: زمانی که نمایندگان تصمیم به استیضاح وزیری می گیرند، باید این را هم در نظر داشته باشند که خود مجلس هم به دلیل عدم دادن آگاهی های کافی ممکن است مقصر باشد. بنده به این دلیل با استیضاح آقای فانی مخالفت نمودم و جزلیست امضاکنندگان استیضاح نبودم،چون می دانیم اگر کمی و یا کاستی هم وجود داشته باشد ایشان تنها مقصر در این راه نمی باشد.

تاجگردون در پایان سخنان خود افزود: بنده این استیضاح را حق وزیر آموزش و پرورش نمی دانم چرا که اگر مشکلاتی هم وجود داشته باشد دولت و مجلس باید با همکاری هم بتوانند مسائل را رفع کنند.اگر ما کسی را بخواهیم استیضاح کنیم که با غرض ورزی و منافع شخصی یا گروهی همراه باشد، قطعا با شعار سال رهبری در تناقض است.

 

29215

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 428712

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =