ایسنا نوشت:

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی ، درباره وضعیت ترافیکی در جاده‌های کشور گفت: ترافیک در اغلب محورهای استان های سراسر کشور روان بوده و وضعیت جوی آرام است و مشکل خاصی وجود ندارد.

همچنین براساس اعلام پلیس، تردد موتورسیکلت امروز تا ساعت 24 امروز جمعه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است. لازم به ذکر است، تردد موتورسیکلتهای انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود .

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج چالوس و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه 19 تیرماه الی 1 بامداد روز شنبه 20 تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه19 تیرماه الی ساعت 1 بامداد روز شنبه 20 تیرماه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود .

تردد انواع تریلر از محور هراز و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی در محور هراز و تردد تمام ریلرها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از تهران به سمت قائم شهر و بالعکس تا ساعت 24 امروز جمعه ممنوع است .

47232

کد خبر 434663

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =