فیلم ها و کارتون های دهه 60 را در برج میلاد ببینید/ بادبادک‌ها هم هوا می‌شوند

جشنواره تابستانه برج میلاد تهران از فردا هفتم مرداد ماه با برپایی شهر نشاط با محوریت شادی های حلال برای خانواده ها و پربار کردن اوقات فراغت شهروندان آغاز به کار می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی برج میلاد تهران، جشنواره تابستانه از فردا و در نخستین بخش با ایجاد شهر نشاط ویژه خانواده، کودکان و نوجوانان در بخش های مختلف آغاز می شود.

جشنواره شهر نشاط با محوریت کودکان و نوجوانان و ایجاد فضای سرگرمی، نشاط و بازی برای این گروه سنی در کنار خانواده ها در برج میلاد تهران برگزار می شود. این جشنواره در بخش های هنری، سرگرمی و تفریحی، ورزشی از هفتم تا و 16 مرداد ماه میزبان شهروندان خواهد بود.

نمایش و اکران فیلم ها و کارتون های دهه 60 به منظور ایجاد حس نوستالوژی، برگزاری مسابقه محله ویژه خانواده ها، برپایی نمایشگاه و کارگاه تجسمی در گالری شرقی، ایجاد شهربازی، برگزاری جشنواره بادبادک ها برای کودکان از جمله بخش های فرهنگی و تفریحی است.

همچنین ایجاد زمین کودک، بزگراری مسابقه ماشین های RC، غرفه فروش اسباب بازی، برپایی غرفه های ویژه دهه 60، برگزاری بازی های رایانه ای و برگزاری جشنواره سازه های ماکارونی از دیگر بخش های این شهر است.

جشنواره تابستانه برج میلاد تهران در قالب 5 شهر نشاط، شهر بانو، شهر علم، شهر هنر و شهر عاشقی از هفتم مرداد ماه تا 10 مهرماه در یادمان ملی ایرانیان برگزار می شود.

۴۷۴۷

کد خبر 440846

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =