۰ نفر
۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۳

طی مراسمی با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی، استاندار مرکزی با دریافت کارت عضویت داوطلبی و بر تن کردن تن پوش داوطلبی جمعیت به عضویت افتخاری جمعیت هلال احمر در آمد.

طی مراسمی با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی، استاندار مرکزی با دریافت کارت عضویت داوطلبی و بر تن كردن تن پوش داوطلبي جمعيت به عضویت افتخاری جمعیت هلال احمر در آمد.
به گزارش خبرآنلاین، استاندار مرکزی در این مراسم با بیان اینکه اعضای جمعیت هلال احمر عاشقانه و داوطلبانه برای نجات مردم تلاش می کنند، اضافه کرد: باید این روحیه را در جامعه و نظام اداری گسترش دهیم.
زماني قمي با بیان اینکه دلرحمی و عطوفت اعضای جمعیت هلال احمر لطف خداوند به این افراد است، ادامه داد: اعضای جمعیت هلال احمر با دل پاک و سلامت قلب به مردم خدمت می¬کنند که باید این حرکت را در جامعه گسترش داد.
مرتضي سليمي مدير عامل جمعيت هلال احمر استان نيز ضمن تقدير و تشكر از مجموعه استانداري كه هميشه حامي برنامه هاي امدادي ،عام المنفعه و بشر دوستانه جمعيت هلال احمر استان هستند، گزارشي از روند فعاليتها و اقدامات جمعيت هلال احمر استان ارائه دادند.
در پايان استاندار مركزي نیز ضمن تقدير و تشكر از فعاليتهای جمعيت هلال احمر گفت: این یک افتخار است که به عنوان عضو داوطلب جمعیت هلال‌احمر فعالیت كنم و تا حد امکان سعی می‌کنم از ظرفیت‌های مختلف استان مركزي برای کمک به داوطلبان و مردم استفاده کنیم.

کد خبر 443924

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =