انتقاد یک بازیگر پیشکسوت از زد و بندهای پشت صحنه‌‌ی سریال‌ها

مهر نوشت:

بیوک میرزایی بازیگر سینما و تلویزیون درباره حضور کمرنگش در سریال‌ها بیان کرد که این روزها انتخاب بازیگران بیشتر با زد و بند همراه است.

بیوک میرزایی با اشاره به فعالیت هایی که در حال حاضر مشغول آنهاست، گفت: در حال حاضر بیشتر در نمایش های رادیویی حضور دارم و کمتر در سریال های تلویزیون بازی می‌کنم.

وی ادامه داد: «کیمیا» به کارگردانی جواد افشار یکی از آخرین سریال هایی بود که در آن حضور داشتم که قرار است مهر ماه روی آنتن شبکه دوم سیما برود و غیر از آن در چند تله فیلم هم نقش ایفا کردم.

میرزایی با اشاره به نقش خود در سریال «کیمیا» توضیح داد: این سریال در سه مقطع زمانی از قبل از انقلاب شروع شده و تا بعد از انقلاب ادامه می یابد و من در یکی فازهای این اثر که مربوط به قبل از انقلاب می شود حضور داشتم. من در این سریال نقش یک ژاندارم را در زمان شاه بازی می کنم که نقشی منفی است.

وی اضافه کرد: این ژاندارم در منطقه حکمرانی خود با قاچاقچی ها در ارتباط است و خودش هم به نوعی با آنها زد و بندهایی دارد. او همچنین با شخصی درگیر می شود که نقشش را حسن پورشیرازی بازی می کند و اتفاقاتی رخ می دهد که بینندگان باید در سریال آنها را مشاهده کنند.

بازیگر سریال «مدار صفر درجه» که بیشتر در نقش های منفی حاضر می شود، در این باره عنوان کرد: فکر می کنم مردم نقش های منفی را بیشتر دوست دارند چون فیلمنامه نویسان پردازش بهتری روی این نقش ها دارند و بازیگر هم می تواند خلاقانه تر عمل کند. من هم سعی می کنم میان نقش هایم تفاوت هایی وجود داشته باشد و شخصیت‌ها یکسان نباشند. ژاندارمی که در سریال «کیمیا» نقش آن را بازی می‌کنم شخصیت پردازی خوبی وجود دارد و جواد افشار هم به بهترین شکل کار را کارگردانی و هدایت کرده است.

بازیگر سریال «کلاه پهلوی» درباره حضور کمرنگ خود در سریال های تلویزیونی گفت: تلویزیون این روزها روی تولیدات و محصولات سرمایه گذاری زیادی نمی کند، به همین دلیل بیشتر فیلمنامه نویسان یا در کنج خانه هایشان هستند و یا باید به دنبال سرمایه گذار باشند. کارگردانان خوب هم کار نمی کنند و در بیشتر سریال ها می بینیم از جوانان تازه کار استفاده می شود که به آنها دستمزدی هم نمی دهند.

بازیگر سریال «یادداشت های یک زن خانه دار» در پایان تصریح کرد: اکنون انتخاب بازیگر با تهیه کننده است چون دستمزد و سرمایه کار با اوست درحالیکه بازیگر را باید کارگردان انتخاب کند اما زد و بندهایی که در پشت ساخت تولیدات وجود دارد اجازه نمی دهد که کارگردان به راحتی انتخاب خود را داشته باشد.  

5757

کد خبر 446532

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام IR ۰۵:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
    25
    دیروز توی سوپرمارکت یکی از بازیگران قدیمی مجموعه های طنز تلویزیون جنگ 77 رو دیدم که جنس نسیه میبرد، واقعا ناراحت کننده بود